Національний еколого-натуралістичний центр
теми WordPress завантажити; блог програмістів; український WordPress на ex.ua .День соборності України 2015

День соборності України 2015

22 січня український народ щорічно відзначає День соборності України. Вихованці Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України завжди проявляють себе як палкі патріоти, і тому цього року відзначили цей святковий день флешмобом «Серце України».

Юннати та педагоги розтягнули великий прапор України у формі серця на знак єднання країни та стремління до миру на всіх її теренах, а також урочисто заспівали гімн, що супроводжувалось традиційним підняттям державного прапору України на флагштоці.

Свято соборності України нагадує нам, що Україна є нероздільною, що немає окремої Східної та Західної України – у нас єдина держава, і ми – єдиний народ.

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді до дня Соборності України публікує розробку заняття на тему “Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг”.

На сторінці “Методичні розробки НЕНЦ” можна ознайомитися з розробками інших занять.

Другий «ЕКОклас» вийшов на старт!

ФОКСТРОТ

У Центрі захисту дітей «Наші діти» в останній день шкільних канікул стартував черговий етап соціального екологічного проекту, надихаючи українських школярів на ecofriendly-ідеї та пошук однодумців у вирішенні проблем захисту довкілля

16 січня 2015 року юні столичні екоактивісти зібралися у київському Центрі «Наші діти», щоб дати старт другому етапу всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас», ініційованому «Соціальним центром Геннадія Виходцева» та реалізованому торговельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому».

– Проект «ЕКОклас» покликаний змінити ставлення дітей і через них – ровесників, батьків і педагогів до навколишнього середовища, – повідомила, відкриваючи другий «ЕКОклас», Наталія Средня, маркетинг-директор торговельної мережі «Фокстрот», що організувала конкурс. – Наш досвід проведення першого конкурсу свідчить про те, що діти хочуть і можуть брати участь у вирішенні глобальних проблем. Вони талановиті, зухвалі – і за ними у майбутньому прийняття життєво важливих для розвитку нації рішень. А наш конкурс дає їм можливість реалізувати свій перший дорослий проект і стане початком їх великого «зеленого» шляху.

Центр захисту дітей «Наші діти» гостинно прийняв відкриття II всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас». В установі застосована інноваційна система опалення, яка заснована на експлуатації відновлюваних джерел енергії. Теплом і турботою тут оточили 39 дітей, у тому числі вимушених переселенців із зони АТО. Читати далі »