Антикало Вікторія
Керівник: Мартинюк Ольга Андріївна
Досужий Олексій
Керівник: Шило Неля Петрівна
Капустяна Софія
Керівник: Безрук Ольга Олександрівна
Лангова Поліна
Керівник: Донцова Світлана Володимирівна
Лисенко Ліана
Керівник: Тесленко Валентина Борисівна
Ліщин Роман
Керівник: Кльоц Оксана Євгенівна
Плахотнік Вероніка
Керівник: Донцова Світлана Володимирівна
Тобонько Богдан
Керівник: Наносенко Наталія Євгеніївна
Троценко Олена
Керівник: Остапенко Маргарита Григорівна
Хоменко Максим
Керівник: Казарян Віта Анатоліївна
Чепець Каміла
Керівник: Касьян Т. К.
Шкрьоба Ірина
Керівник: Сергієнко Алла Вікторівна
Художня робота «Велосипед майбутнього»:
ІІІ місце (учні I-ІІI класів)
Гапон Павло
Керівник: Гранюк Олена Олександрівна
Горбач Артем
Керівник: Чернецька Наталія Віталіївна
Кожушко Ксенія
Керівник: Нечипоренко Оксана Анатоліївна
Кравченко Валентина
Керівник: Огнєва Тетяна Павлівна
Нечипоренко Наталія
Керівник: Остафійчук М. В.
Пахомов Олександр
Керівник: Бондаренко Тетяна Василівна
Сільвестрова Софія
Керівник: Гранюк Олена Олександрівна
Ярличенко Дарина
Керівник: Рудь Неля Іванівна
Художня робота «Велосипед майбутнього»:
ІІІ місце (учні IV-VI класів)
Афонін Андрій
Керівник: Жмакова Любов Петрівна
Бондару Ірина
Керівник: Кравченко Тетяна Василівна
Гавриленко Софія
Керівник: Гавриленко Олена Валеріївна
Голубцов Ростислав
Керівник: Мізіна Олена Володимирівна
Запольський Нікіта
Керівник: Шило Неля Петрівна
Кобрак Ярослав
Керівник: Шаповал Олександра Дмитрівна
Коваль Анастасія
Керівник: Манжула Лариса Василівна
Міханьков Роман
Керівник: Крайник Вікторія Іванівна
Панич Артем
Керівник: Чонкова Лариса Степанівна
Рута Анна
Керівник: Калюк Валентина Василівна
Художня робота «Велосипед майбутнього»:
ІІ місце (учні I-ІІI класів)
Алфьорова Діана
Керівник: Філіппова Наталія Миколаївна
Андрущенко Карина
Керівник: Глушко Вікторія Віталіївна
Галенко Єгор
Керівник: Дзюба Анатолій Миколайович
Гончар Слав’яна
Керівник: Владимирська Наталія Миколаївна
Линник Діана
Керівник: Рязанова Наталія Веніамінівна
Литвак Віталія
Керівник: Сокол З. Ю.
Мороз Сніжана
Керівник: Нестернеко Ольга Павлівна
Опольська Ірина
Керівник: Івасюк Олеся Петрівна
Панич Даріна
Керівник: Рудь Неля Іванівна
Подмурський Іван
Керівник: Нікуліна Людмила Андріївна
Титаренко Дар’я
Керівник: Федорченко Наталія Петрівна
Турлуківська Марина
Керівник Гургулович Ірина Григорівна
Чернобай Дарина
Керівник: Сотник В. В.
Художня робота «Велосипед майбутнього»:
ІІ місце (учні IV-VI класів)
Абрат Іванна
Керівник: Логучек Ернест Ернестович
Бондарь Єлизавета
Керівник: Базарова Вікторія Володимирівна
Гапчук Владислав
Керівник: Кравченко Юлія Анатоліївна
Кравченко Єлизаветта
Керівник: Кошевка Тетяна Григорівна
Мантуленко Ігор
Керівник: Зозуля Оксана Анатоліївна
Художня робота «Велосипед майбутнього»:
І місце (учні I-ІІ класів)
Бііц Олександра
Керівник: Сотник Вікторія
Железняк Олександр
Керівник: Владова Людмила Степанівна
Копач Анна та Пономаренко Аліна
Керівник: Чепурда Л. В.
Максимюк Михайло
Керівник: Вербовська Світлана Валентинівна
Ординська Людмила
Керівник: Синиця С. В.
Сиротченко Олексій
Керівник: Манзюк Оксана Вікторівна
Художня робота «Велосипед майбутнього»:
І місце (учні IV-VI класів)