Весняна сесія в Природничій школі учнівської молоді 2020 року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня триватиме Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** до 25 вересня 2020 року триває подання відеозапису захисту власного проєкту на Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) *** до 30 вересня 2020 року будуть оголошені результати проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (заочно) *** 05-07 жовтня 2020 року триватиме Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну (заочно) **** 19 до 23 жовтня 2020 року буде проведено в очно-дистанційному форматі Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти *** 26-30 жовтня 2020 відбудеться осіння сесія у Природничій школі учнівської молоді у 2020/2021 навчальному році (дистанційно) *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» ***


Весняна сесія в Природничій школі учнівської молоді 2020 року

Шановні слухачі Природничої школи учнівської молоді! Вперше за свою історію очно-заочна форма навчання пройде дистанційно в режимі онлайн 11 – 14 травня 2020 року.

Весняна сесія відкривається для трьох відділень ПШУМ: біології, хімії, флористики і фітодизайну. Завчасно Ви мали змогу ознайомитись з розкладом занять (лист НЕНЦ № 107 від 12 квітня 2020 р. – https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-04-107.pdf ).

Дана інформація містить загальну інформацію щодо перебігу сесії та відповіді на окремі питання по пунктах:

1. На весняну сесію запрошено слухачів, які були зараховані восени 2019/2020 навчального року на перший рік навчання або перейшли на другий рік відповідно до наказу НЕНЦ № 90-о від 26 жовтня 2019 р. «Про підсумки проведення осінньої сесії Природничої школи учнівської молоді 2019 року» (на сайті НЕНЦ).

2. Звертаємо Вашу увагу на одну особливість проведення весняної сесії. Для слухачів І курсу (осіннього набору) участь в ній носить рекомендаційний характер і не буде оцінюватись. Тобто першокурсникам не обов’язково виконувати завдання, але вони можуть спробувати свої сили для загального пізнання. Слухачі ІІ курсу є випускниками ПШУМ. Саме тому розклад занять складено для них. Викладачі ПШМ працюватимуть тільки з другим курсом.

3. Дистанційний формат проведення вимагає наявності двосторонніх контактних даних всіх учасників, задіяних в освітньому процесі. Тому для слухачів ПШУМ необхідна була обов’язкова реєстрація з вказуванням персональних даних.

4. Зв’язок зі слухачами Школи викладачі будуть тримати через електронну пошту та інші дистанційні технології крім відеоконференцзв’язку (можливий тільки в окремих випадках, а саме у відділенні “Хімія”).

5. Всі питання, які виникатимуть у слухачів, можна буде направити на електронні адреси кураторів відділень (вказані у розкладі занять), або розмістити в коментарях електронної сторінки Природничої школи учнівської молоді.

6. На сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua/, в лівій бічній колонці «ПШУМ дистанційно», на період проведення весняної сесії, розміщуватимуться вказівки на інфоматеріали та посилання на сторінку ПШУМ.

7. Доступ до матеріалів занять буде поступово відкриватися починаючи з 09:00 11 травня і до 14 травня. Доступ до завдань, тестів, контрольних робіт буде відкритий у обмежений час відповідно до розкладу занять окремих відділень.

8. Відеопрезентаційні матеріали та електронні версії науково-дослідницьких робіт, надіслані слухачами ІІ курсу під час реєстрації на весняну сесію, оцінюватимуться викладачами окремо і підсумовуватимуться.

9. Найкращі з науково-дослідницьких робіт будуть рекомендовані для направлення на ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення Хімії та біології, Екології та аграрних наук), очний етап якого перенесено на початок листопада 2020 року.

10. Результати участі у слухачів ІІ курсу весняній сесії будуть опрацьовані та оприлюднені. Загальний наказ НЕНЦ щодо підсумків проведення весняної сесії у Природничій школі учнівської молоді 2019/2020 навчального року міститиме:

– підсумкові результати для випускників наукових відділень ПШУМ (ІІ курс);

– автоматичне переведення слухачів І курсу всіх відділень на ІІ курс без додаткових вимог.

11. За роз’ясненнями можна звернутись до координатора ПШУМ та кураторів відділень, надіславши на електронні адреси повідомлення:

Координатор ПШУМ – biology@nenc.gov.ua

Відділення «Біологія» – vl.adrianov@gmail.com, allagbez25@gmail.com

Відділення «Хімія» – chemistry@nenc.gov.ua

Відділення «Флористика і фітодизайн» – cvetic@nenc.gov.ua.

Поділитися