Матеріали для дистанційного навчання ПШУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) 16-18 квітня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (очно) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Матеріали для дистанційного навчання ПШУМ

На сторінці публікуватимуться матеріали для дистанційного навчання під час проведення весняної сесії ПШУМ 2019/2020 навчального року. Їх можна переглянути або завантажити на комп’ютер.

11 травня

Біологія

Лекція №1
Лекція №2
Лекція №3
Лекція №4
Презентація: Будова клітин прокаріотів
Презентація: Поверхневий апарат клітини
Презентація: Немембранні органели клітини
Презентація: Мембранні органели клітини
Тестове завдання №1, буде відкрите перед початком проходження тесту – 17.00, закінчення тесту – 18.00 (20 балів)

Хімія

Запрошуємо слухачів ІІ курсу (І курс – рекомендовано) Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» відвідати онлайн заняття з хімії, що пройдуть під час весняної сесії 2019/2020 навчального року 11-14 травня у вигляді відеоконференцзв’язку. Онлайн заняття триватимуть відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Для персональної участі в навчальному процесі необхідно на комп’ютері, планшеті, смартфоні встановити програму ZOOM (можна перед самим початком, перейшовши за посиланням для приєднання), що робиться дуже легко, якщо попередньо не була встановлена, і активізувати відеокамеру та звук.
Підключатися за посиланнями (за потреби використовуючи ідентифікатор і пароль), які щодня надсилатимуться Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію, перед самим початком занять. Онлайн заняття триватимуть по 40 хвилин з перервами приблизно на 5-7 хвилин.

Теоретичний блок: Лекція «Розчини: способи вираження концентрацій. Класифікація розчинів. Кристалогідрати. Вирощування монокристалів з розчинів: практичні рекомендації»; Виконання тесту за матеріалами лекції.
Практичний блок: З 12.00 виконання індивідуальних завдань по вирощуванню кристалів в домашніх умовах. Самостійне проведення розрахунків для досліду, перевірка його керівниками ПШУМ. Розміщуємо інтерактивні посилання, які допоможуть виконати практичну частину, на вибір:

https://www.youtube.com/watch?v=hiXv1Z-9ouM
https://www.youtube.com/watch?v=M7aRsa0WTFw
https://www.youtube.com/watch?v=hiXv1Z-9ouM&t=904s
https://www.youtube.com/watch?v=WllVk-TcmYM

Флористика і фітодизайн

Завдання на 11 травня: Відповісти на питання Відповіді на питання, фото та відео домашніх робіт надіслати куратору відділення на електронну пошту до 18.00
Інфоматеріал: Однорічні квітково-декоративні рослини
Інфоматеріал: Квітково-декоративні рослини

12 травня

Біологія

Лекція №5
Лекція №6
Лекція №7
Презентація: Енергетичний обмін
Презентація: Фотосинтез
Презентація: Реплікація і репарація ДНК
Презентація: Біосинтез білка
Тестове завдання №2, буде відкрите перед початком проходження тесту – 17.00, закінчення тесту – 18.00 (20 балів)

Хімія

Запрошуємо слухачів ІІ курсу (І курс – рекомендовано) Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» продовжити відвідувати онлайн заняття з хімії, які здійснюються у вигляді відеоконференцзв’язку, під час весняної сесії 2019/2020 навчального року. Онлайн заняття проводяться відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Для персональної участі в навчальному процесі необхідно перед самим початком занять підключатися за посиланням, яке надісилане Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію. Онлайн заняття триватимуть по 40 хвилин з перервами приблизно на 5-7 хвилин.
Теоретичний блок: Лекція “Електролітична дисоціація. Водневий показник. Проблеми кислотністі грунтів. рН рідин в живих організмах”; Виконання тесту за матеріалами лекції.

Запис онлайн заняття: https://youtu.be/NtFSDKBP-b4

Практичний блок: З 12.00 контроль процесу вирощування кристалів, самостійна робота над наданими матеріалами, перегляд навчальних відео по вирощуванню кристалів, фізико-хімічним властивостям розчинів.

Флористика і фітодизайн

Завдання на 12 травня: Відповісти на питання Відповіді на питання, фото та відео домашніх робіт надіслати куратору відділення на електронну пошту до 18.00
Корисні посилання на інфоматеріал з флористики і фітодизайну/strong>
Інфоматеріал: Історія флористики та фітодизайну
Інфоматеріал: Історія флористики

13 травня

Біологія

Лекція №8
Презентація: Біотехнологія
Презентація: Основи селекції
Презентація: Закономірності спадковості
Презентація: Закономірності мінливості
Тестове завдання №3, буде відкрите перед початком проходження тесту – 17.00, закінчення тесту – 18.00 (20 балів)

Хімія

Онлайн заняття триватиме відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Підключитися можна за посиланням, яке щодня надсилатиметься Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію, перед самим початком занять.
Теоретичний блок: Перегляд навчальних відео по визначенню рН в різних середовищах. рН шампунів, кремів, методик приготування природніх індикаторів в домашніх умовах cлухачами ІІ курсу (І курс – рекомендовано) Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» в GoogleClassroom. Захист науково-дослідницьких робіт cлухачами ІІ курсу Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ». Підготовка до тестового завдання за темою «Хімія: базові знання та навички».
Практичний блок: Продовження процесу вирощування кристалів, самостійна робота над наданими матеріалами, перегляд навчальних відео по вирощуванню кристалів, фізико-хімічних властивостях розчинів.

Флористика і фітодизайн

Заняття: Композиція. Основні принципи побудови європейської композиції (теорія)
Практична робота. Виготовлення симетричних та асиметричних композицій з природного матеріалу (практика) Презентація слухачами своїх екзаменаційних робіт (фото та відеоматеріали поетапного виконання своєї роботи надіслати куратору відділення на електронну пошту до 18.00).

14 травня

Біологія

Самопідготовка до виконання тестового завдання.

Тестове завдання №4, буде відкрите перед початком проходження тесту – 14.00, закінчення тесту – 16.00 (40 балів)

Хімія

Онлайн заняття триватиме відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Підключитися можна за посиланням, яке щодня надсилатиметься Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію, перед самим початком занять.
Теоретичний блок: Виконання тесту в GoogleForms за темою «Хімія: базові знання та навички».
Тестове завдання за нижче зазначеним посиланням буде відкрите з 10.00 по 12.00 :
Підсумкове тестове завдання
Практичний блок: Захист науково-дослідницьких робіт cлухачами ІІ курсу Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» у форматі Powerpoint.
Фотозвіт по вирощеним кристалам, завантаження отриманих фото/відео, для оцінювання.

Відеозапис консультації  на тему: “Окрисно-відновні реакції” перед початком виконання тестового завдання та онлайн захист науково-дослідницьких робіт на відділеннії “Хімія” під час проведення сесняної сесії ПШУМ, дистанційно,  можна переглянути за цими посиланнями:

Флористика і фітодизайн

Консультації з приводу виконання контрольної роботи (електронна пошта куратора відділення).
Виконання екзаменаційної роботи: контрольна робота. Нижче прикріплений документ з білетами єкзаментаційної роботи. Якщо матеріали не переглядаються пропонуємо завантажати на комп’ютер, за посиланням розміщеним нижче

Завантажити (_робота-1.pdf, 111KB)

Поділитися