Матеріали для дистанційного навчання ПШУМ | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Матеріали для дистанційного навчання ПШУМ

На сторінці публікуватимуться матеріали для дистанційного навчання під час проведення весняної сесії ПШУМ 2019/2020 навчального року. Їх можна переглянути або завантажити на комп’ютер.

11 травня

Біологія

Лекція №1
Лекція №2
Лекція №3
Лекція №4
Презентація: Будова клітин прокаріотів
Презентація: Поверхневий апарат клітини
Презентація: Немембранні органели клітини
Презентація: Мембранні органели клітини
Тестове завдання №1, буде відкрите перед початком проходження тесту – 17.00, закінчення тесту – 18.00 (20 балів)

Хімія

Запрошуємо слухачів ІІ курсу (І курс – рекомендовано) Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» відвідати онлайн заняття з хімії, що пройдуть під час весняної сесії 2019/2020 навчального року 11-14 травня у вигляді відеоконференцзв’язку. Онлайн заняття триватимуть відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Для персональної участі в навчальному процесі необхідно на комп’ютері, планшеті, смартфоні встановити програму ZOOM (можна перед самим початком, перейшовши за посиланням для приєднання), що робиться дуже легко, якщо попередньо не була встановлена, і активізувати відеокамеру та звук.
Підключатися за посиланнями (за потреби використовуючи ідентифікатор і пароль), які щодня надсилатимуться Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію, перед самим початком занять. Онлайн заняття триватимуть по 40 хвилин з перервами приблизно на 5-7 хвилин.

Теоретичний блок: Лекція «Розчини: способи вираження концентрацій. Класифікація розчинів. Кристалогідрати. Вирощування монокристалів з розчинів: практичні рекомендації»; Виконання тесту за матеріалами лекції.
Практичний блок: З 12.00 виконання індивідуальних завдань по вирощуванню кристалів в домашніх умовах. Самостійне проведення розрахунків для досліду, перевірка його керівниками ПШУМ. Розміщуємо інтерактивні посилання, які допоможуть виконати практичну частину, на вибір:

https://www.youtube.com/watch?v=hiXv1Z-9ouM
https://www.youtube.com/watch?v=M7aRsa0WTFw
https://www.youtube.com/watch?v=hiXv1Z-9ouM&t=904s
https://www.youtube.com/watch?v=WllVk-TcmYM

Флористика і фітодизайн

Завдання на 11 травня: Відповісти на питання Відповіді на питання, фото та відео домашніх робіт надіслати куратору відділення на електронну пошту до 18.00
Інфоматеріал: Однорічні квітково-декоративні рослини
Інфоматеріал: Квітково-декоративні рослини

12 травня

Біологія

Лекція №5
Лекція №6
Лекція №7
Презентація: Енергетичний обмін
Презентація: Фотосинтез
Презентація: Реплікація і репарація ДНК
Презентація: Біосинтез білка
Тестове завдання №2, буде відкрите перед початком проходження тесту – 17.00, закінчення тесту – 18.00 (20 балів)

Хімія

Запрошуємо слухачів ІІ курсу (І курс – рекомендовано) Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» продовжити відвідувати онлайн заняття з хімії, які здійснюються у вигляді відеоконференцзв’язку, під час весняної сесії 2019/2020 навчального року. Онлайн заняття проводяться відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Для персональної участі в навчальному процесі необхідно перед самим початком занять підключатися за посиланням, яке надісилане Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію. Онлайн заняття триватимуть по 40 хвилин з перервами приблизно на 5-7 хвилин.
Теоретичний блок: Лекція “Електролітична дисоціація. Водневий показник. Проблеми кислотністі грунтів. рН рідин в живих організмах”; Виконання тесту за матеріалами лекції.

Запис онлайн заняття: https://youtu.be/NtFSDKBP-b4

Практичний блок: З 12.00 контроль процесу вирощування кристалів, самостійна робота над наданими матеріалами, перегляд навчальних відео по вирощуванню кристалів, фізико-хімічним властивостям розчинів.

Флористика і фітодизайн

Завдання на 12 травня: Відповісти на питання Відповіді на питання, фото та відео домашніх робіт надіслати куратору відділення на електронну пошту до 18.00
Корисні посилання на інфоматеріал з флористики і фітодизайну/strong>
Інфоматеріал: Історія флористики та фітодизайну
Інфоматеріал: Історія флористики

13 травня

Біологія

Лекція №8
Презентація: Біотехнологія
Презентація: Основи селекції
Презентація: Закономірності спадковості
Презентація: Закономірності мінливості
Тестове завдання №3, буде відкрите перед початком проходження тесту – 17.00, закінчення тесту – 18.00 (20 балів)

Хімія

Онлайн заняття триватиме відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Підключитися можна за посиланням, яке щодня надсилатиметься Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію, перед самим початком занять.
Теоретичний блок: Перегляд навчальних відео по визначенню рН в різних середовищах. рН шампунів, кремів, методик приготування природніх індикаторів в домашніх умовах cлухачами ІІ курсу (І курс – рекомендовано) Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» в GoogleClassroom. Захист науково-дослідницьких робіт cлухачами ІІ курсу Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ». Підготовка до тестового завдання за темою «Хімія: базові знання та навички».
Практичний блок: Продовження процесу вирощування кристалів, самостійна робота над наданими матеріалами, перегляд навчальних відео по вирощуванню кристалів, фізико-хімічних властивостях розчинів.

Флористика і фітодизайн

Заняття: Композиція. Основні принципи побудови європейської композиції (теорія)
Практична робота. Виготовлення симетричних та асиметричних композицій з природного матеріалу (практика) Презентація слухачами своїх екзаменаційних робіт (фото та відеоматеріали поетапного виконання своєї роботи надіслати куратору відділення на електронну пошту до 18.00).

14 травня

Біологія

Самопідготовка до виконання тестового завдання.

Тестове завдання №4, буде відкрите перед початком проходження тесту – 14.00, закінчення тесту – 16.00 (40 балів)

Хімія

Онлайн заняття триватиме відповідно до Розкладу занять з використанням спеціалізованого веб-ресурсу GoogleClassroom ПШУМ на платформі ZOOM. Підключитися можна за посиланням, яке щодня надсилатиметься Вам на електронну пошту, заявлену при реєстрації на сесію, перед самим початком занять.
Теоретичний блок: Виконання тесту в GoogleForms за темою «Хімія: базові знання та навички».
Тестове завдання за нижче зазначеним посиланням буде відкрите з 10.00 по 12.00 :
Підсумкове тестове завдання
Практичний блок: Захист науково-дослідницьких робіт cлухачами ІІ курсу Природничої школи учнівської молоді наукового відділення «ХІМІЯ» у форматі Powerpoint.
Фотозвіт по вирощеним кристалам, завантаження отриманих фото/відео, для оцінювання.

Відеозапис консультації  на тему: “Окрисно-відновні реакції” перед початком виконання тестового завдання та онлайн захист науково-дослідницьких робіт на відділеннії “Хімія” під час проведення сесняної сесії ПШУМ, дистанційно,  можна переглянути за цими посиланнями:

Флористика і фітодизайн

Консультації з приводу виконання контрольної роботи (електронна пошта куратора відділення).
Виконання екзаменаційної роботи: контрольна робота. Нижче прикріплений документ з білетами єкзаментаційної роботи. Якщо матеріали не переглядаються пропонуємо завантажати на комп’ютер, за посиланням розміщеним нижче

Завантажити (_робота-1.pdf, 111KB)

Поділитися