Юний селекціонер і генетик 2020 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Юний селекціонер і генетик 2020

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 28.11.2019 р. № 1489, та наказу Міністерства освіти і науки України від 31.08.2012 р. № 960 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.09.2012 р. за № 1592/21904 (https://nenc.gov.ua/doc/polozhenie/min-uyst/31_08_12_960.pdf), Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України проводять фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» дистанційно.

Дистанційне проведення фінального етапу полягатиме у виконанні учасниками підсумкового тестового завдання з базової дисципліни (біологія). На початковій стадії виконання тесту необхідно обов’язково вказати власне прізвище, ім’я, по батькові, електронну пошту.

До участі запрошуються учні закладів освіти – переможці заочного туру фінального етапу конкурсу, список яких оприлюднений на сайті НЕНЦ наказом № 19-о від 31.01.2020 р. «Про підсумки проведення заочного туру ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2019-2020 навчальному році».

Далі розміщені посилання на інформаційні матеріали на допомогу фіналістам та підсумкове тестове завдання. Доступ до тестового завдання буде відкритий 05 червня 2020 року в обмежений проміжок часу — з 10:00 до 12:00. Посилання інтерактивне, після натискання відбудеться перехід на сторінку Гугл форми. На початку виконання тесту необхідно обов’язково вказати власні ініціали повністю та електронну адресу. Рекомендуємо спочатку ознайомитись з питаннями і не поспішати підтверджувати відправку результату, поки буде час на відповіді. Після 12.00 журі візьметься за опрацювання результатів.

Посилання на підсумкове тестове завдання: ПІДСУМКОВЕ ТЕСТОВЕ ЗАВДАННЯ

Інформаційні матеріали на допомогу фіналістам з метою підготовки до виконання тесту:

Презентація: Взаємодія генів

Презентація: Генетика популяцій

Презентація: Генетика статі

Презентація: Дигібридне і аналізуюче схрещування

Презентація: Закономірності мінливості

Презентація: Закономірності спадковості

Презентація: Зчеплене успадкування

Презентація: Основи селекції

Презентація: Основні поняття генетики

Поділитися