„22" грудня 2009 р. № 77


Про підсумки проведення
Всеукраїнської трудової акції
школярів та учнівської молоді
"Юннатівський зеленбуд"

Трудова акція "Юннатівський зеленбуд" проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, обласними, районними центрами юних натуралістів України. Акція проходить під девізом "Садово-паркове мистецтво продовжують юні". Головною метою акції є виховання господаря, формування творчої працелюбної особистості, економічної і екологічної культури учнів, привернення уваги органів влади, громадськості до проблем екології навколишнього середовища. Трудова акція "Юннатівський зеленбуд" включає в себе два розділи:
1. "Зелене коло рідного краю" - передбачає створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків навколо населених пунктів.
2. "Містам і селам зелені мережива" - створення та утримання зелених насаджень, озеленення вулиць та присадибних ділянок, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів.
В ході практичних дій трудової акції "Юннатівський зеленбуд" у 2009 році та за підсумками журі фінального етапу

Наказую:

І. Нагородити путівками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді до Всеукраїнського табору "Юннат" школярів та учнівську молодь за практичні дії у трудовій акції "Юннатівський зеленбуд":
1. Миролюбову Маргариту - ученицю 7 класу Лиственської ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньогірського району АР Крим;
2. Геращенко Ніну - ученицю 7 класу Кольцовської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
3. Джемілову Асію - ученицю 8 класу Кольцовської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
4. Усеінову Єльвіру - ученицю 7 класу Кольцовської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
5. Солодюка Андрія - учня 8 класу Вербівської ЗОШ І-ІІ ст. Оратівського району Вінницької області;
6. Чопа Сергія - учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище-2 Луцького району Волинської області;
7. Мамлєєва Бориса - учня 10 класу Кочерезького НВК Павлоградського району Дніпропетровської області;
8. Дем'яненко Ігоря - учня 10 класу Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Богородчанського району Івано-Франківської області;
9. Зеленського Євгена - учня 10 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Івано-Франківської області;
10. Харенко Яну - вихованку гуртка "Юні біохіміки" Дитячо-юнацького центру Вознесенського району (Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Миколаївської області;
11. Дорошенко Марію - вихованку гуртка "Юні біохіміки" Дитячо-юнацького центру Вознесенського району (Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Миколаївської області;
12. Четвьоркіна Артема - учня 10 класу Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області;
13. Лисицю Вікторію - вихованку гуртка "Юні знавці лікарських рослин" Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
14. Мирончук Анну - вихованку гуртка "Юні знавці лікарських рослин" Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
15. Сорокіну Дарину - ученицю 8 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови м. Херсона;
16. Іванову Віру - ученицю 8 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови м. Херсона;
17. Смусенко Яну - ученицю 8 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови м. Херсона;
18. Верещинську Валентину - вихованку гуртка "Флористика" Дунаєвецької станції юних натуралістів Хмельницької області;
19. Музику Вікторію - ученицю 10 класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецького району Хмельницької області;
20. Ковцуна Максима - учня 6 класу Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Старожинецького району Чернівецької області;

ІI. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за створення нових лісів, лісопарків навколо населених пунктів, утримання зелених насаджень, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев , кущів, квітів під час Всеукраїнської акції "Юннатівський зеленбуд":
1. Вихованців гуртка "Біном" Зерновської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
2. Учнівський колектив "Зелений світ" Зерновської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
3. Учнівський колектив Журавлинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
4. Учнівський колектив Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 Керченської міської ради АР Крим;
5. Вихованців гуртка "Лотос" Донської ЗОШ І-ІІІ ст. Сімферопольського району АР Крим;
6. Учнівський колектив Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району Вінницької області;
7. Учнівський колектив Чагівської ЗОШ І-ІІІ ст. Оратівського району Вінницької області;
8. Вихованців гуртка "Ландшафтний дизайн" Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
9. Учнівське лісництво ЗОШ І -ІІІ ст. с. Скулин Ковельського району Волинської області;
10. Учнівське лісництво Левківської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району Житомирської області;
11. Учнівський колектив Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Червоноармійського району Житомирської області;
12. Вихованців гуртка юннатів Жадьківського колегіуму Черняхівського району Житомирської області;
13. Вихованців гуртка "Юні екологи" Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева Житомирської області;
14. Вихованців гуртка "Основи екологічних знань" Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева Житомирської області;
15. Вихованців гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева Житомирської області;
16. Вихованців гуртка "Юні друзі природи" Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева Житомирської області;
17. Екологічний загін "Азов" ЗОШ №13 м. Бердянська Запорізької області;
18. Туристсько-краєзнавчий гурток Жураківської ЗОШ І-ІІ ст. Богородчанського району Івано-Франківської області;
19. Вихованців гуртка "Краєзнавці" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
20. Вихованців гуртка "Юні екологи" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
21. Вихованців гуртка "Юні ботаніки" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
22. Вихованців гуртка "Знавці лікарських рослин" Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради Кіровоградської області;
23. Учнівський колектив Балахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрівського району Кіровоградської області;
24. Учнівський колектив Новостародубської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрівського району Кіровоградської області;
25. Учнівський колектив 8-9 класів Устинівської ЗОШ І-ІІ ст. Устинівського району Кіровоградської області;
26. Вихованців гуртка "Квітникарі-дослідники" Красноріченської ЗОШ І-ІІІ ст. Кремінського району Луганської області;
27. Науково-дослідницький загін "Зелена стрічка" Красноріченської ЗОШ І-ІІІ ст. Кремінського району Луганської області;
28. Еколого-краєзнавчий загін "Джерельце" Артемівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №8 Перевальської районної ради Луганської області;
29. Вихованців гуртків "Юні друзі природи" Станції юних натуралістів м. Миколаєва;
30. Учнівський колектив Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області;
31. Вихованців гуртка "Юні виноградарі" Будинку творчості учнів Радсадівської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
32. Вихованців гуртка "Юний квітникар-аранжувальник" Ізмаїльської міської станції юних натуралістів Одеської області;
33. Вихованців гуртка "Фітодизайн" Ізмаїльської міської станції юних натуралістів Одеської області;
34. Вихованців гуртка "Юний садівник" Ізмаїльської міської станції юних натуралістів Одеської області;
35. Учнівський колектив Білецьківського НВК Кременчуцького району Полтавської області;
36. Вихованців гуртка "Знавці лікарських рослин" Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
37. Загін зелений патруль "Паросток" Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
38. Вихованців гуртка "Юні квітникарі" Новосанжарської районної станції юних натуралістів Лелюхівської ЗОШ І-ІІ ст. Новосанжарського району Полтавської області;
39. Вихованців біологічного гуртка "Екос" Божківського НВК Полтавського району Полтавської області;
40. Вихованців гуртка "Екологічна варта" Зорянського НВК "школа-гімназія" Рівненського району Рівненської області;
41. Вихованців гуртка "Кімнатне квітництво" Радивилівської станції юних натуралістів Рівненської області;
42. Вихованців гуртка "Юний квітникар" Радивилівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. №1 - гімназія" Радивилівського району Рівненської області;
43. Вихованців гуртка "Юні екологи" Шпанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненського району Рівненської області;
44. Вихованців гуртка "Кактусівництво" Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
45. Вихованців гуртка "Юні любителі домашніх тварин" Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області;
46. Учнівську екологічну групу ЮНЕК ЗОШ І-ІІІ ст. №49 м. Харкова;
47. Учнівський колектив Червонополянської ЗОШ І-ІІІ ст. Чаплинського району Херсонської області;
48. Учнівський колектив Кучерявоволодимирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чаплинського району Херсонської області;
49. Учнівський колектив спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови м. Херсона;
50. Вихованців гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
51. Вихованців гуртка "Зелений патруль" Маківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум" Дунаєвецького району Хмельницької області;
52. Учнівський колектив Котелівського НВК Новоселицького району Чернівецької області;
53. Пошуковий загін екологічного клубу "Меридіан" Сторожинецького районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
54. Вихованців гуртка "Юний натураліст" Варвинського районного Будинку школярів Чернігівської області;
55. Вихованців біологічного гуртка Ковчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Куликівського району Чернігівської області;
56. Загін "Джерело" Тимоновицької ЗОШ І-ІІІ ст. Семенівського району Чернігівської області;
57. Учнівський колектив Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст. Семенівського району Чернігівської області;
58. Учнівський колектив Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст. Городнянського району Чернігівської області;
59. Учнівський колектив Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Сосницького району Чернігівської області;
60. Вихованців екологічного гуртка Чайкинського НВК Новгород-Сіверського району Чернігівської області;

ІІІ. Висловити подяку Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за роботу з дітьми по вивченню сучасних технологій вирощування лісових культур та втіленню своїх знань на практиці під час акції "Юннатівський зеленбуд":
1. Денисенко Зої Євгенівні - вчителю біології, керівнику гуртка "Біном" Зерновської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
2. Кулінич Світлані Володимирівні - педагогу-організатору, керівнику учнівського колективу "Зелений світ" Зерновської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
3. Біляловій Айше Єдемівні - директору Журавлинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим;
4. Лазейкіній Зої Миколаївні - вчителю біології ЗОШ І-ІІІ ст. №24 м. Керч АР Крим;
5. Головащенко Любові Іванівні - керівнику гуртка "Лотос" Донської ЗОШ І-ІІІ ст. Сімферопольського району АР Крим;
6. Майсак Наталії Сергіївні - керівнику гуртка "Ландшафтний дизайн" Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
7. Савченко Світлані Миколаївні - керівнику учнівського лісництва ЗОШ І -ІІІ ст. с. Скулин Ковельського району Волинської області;
8. Остапчук Світлані Юріївні - керівнику учнівського лісництва Левківської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району Житомирської області;
9. Лятушинській Ярославі Григорівні - керівнику гуртка юннатів Жадьківського колегіуму Черняхівського району Житомирської області;
10. Середюку Василю Романовичу - керівнику туристсько-краєзнавчого гуртка Жураківської ЗОШ І-ІІ ст. Богородчанського району Івано-Франківської області;
11. Магулій Галині Федорівні - вчителю Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Богородчанського району Івано-Франківської області;
12. Романишин Любові Василівні - вчителю біології Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Івано-Франківської області;
13. Брик Вірі Миколаївні - керівнику гуртка "Краєзнавці" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
14. Васильчишин Богданні Богданівні - завідуючій еколого-натуралістичним відділом Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
15. Лебедєвій Тамарі Андріївні - керівнику гуртка "Юні друзі природи" Станції юних натуралістів м. Миколаєва;
16. Шматі Наталії Володимирівні - керівнику гуртка "Юні друзі природи" Станції юних натуралістів м. Миколаєва;
17. Гордієнко Тетяні Анатоліївні - заступнику директора з виховної роботи, керівнику учнівського колективу Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
18. Дорідовій Юлії Євгенівні - вчителю біології, керівнику гуртка "Юні виноградарі" Будинку творчості учнів Радсадівської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
19. Воропай Лілії Борисівні - керівнику гуртка "Юні біохіміки" Дитячо-юнацького центру Вознесенського району (Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Миколаївської області;
20. Боєвій Альоні Михайлівні - керівнику гуртка "Знавці лікарських рослин" Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
21. Корольовій Вірі Іванівні - керівнику загону зеленого патруля "Паросток" Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
22. Жильченко Олесі Тихонівні - керівнику гуртка "Юні квітникарі" Новосанжарської районної станції юних натуралістів на Лелюхівської ЗОШ І-ІІ ст. Новосанжарського району Полтавської області;
23. Васюковій Надії Миколаївні - керівнику біологічного гуртка "Екос" Божківського НВК Полтавського району Полтавської області;
24. Малашкевич Галині Анастасівні - керівнику гуртка "Екологічна варта" Зорянського НВК "школа-гімназія" Рівненського району Рівненської області;
25. Мачужак Людмилі Володимирівні - керівнику гуртка "Кімнатне квітництво" Радивилівської станції юних натуралістів Рівненської області;
26. Петрулі Наталі Іванівні - керівнику гуртка "Юний квітникар" Радивилівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. №1 - гімназія" Радивилівського району Рівненської області;
27. Веремчук Інні Володимирівні - керівнику гуртка "Юні екологи" Шпанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненського району Рівненської області;
28. Духно Ользі Василівні - керівнику гуртка "Кактусівництво" Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
29. Дудченко Ірині Володимирівні - керівнику гуртка "Юні знавці лікарських рослин" Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
30. Волокітіній Наталі Василівні - вчителю Кучерявоволодимирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чаплинського району Херсонської області;
31. Верещинській Аліні Іванівні - керівнику гуртка "Флористика" Дунаєвецької станції юних натуралістів Хмельницької області;
32. Хотячук Тетяні Миколаївні - керівнику гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Шепетівського міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
33. Маскалю Василю Миколайовичу - вчителю географії Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Старожинецького району Чернівецької області;
34. Трофименку Олександру Івановичу - керівнику гуртка "Юний натураліст" Варвинського районного Будинку школярів Чернігівської області;
35. Прокопець Тамарі Михайлівні - керівнику біологічного гуртка Ковчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Куликівського району Чернігівської області;
36. Шевцовій Світлані Василівні - керівнику загону "Джерело" Тимоновицької ЗОШ І-ІІІ ст. Семенівського району Чернігівської області;
37. Бузунку Петру Андрійовичу - керівнику учнівського колективу Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст. Семенівського району Чернігівської області;
38. Киличовій Дунйегозель Шамирадівні - керівнику учнівського колективу Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст. Городнянського району Чернігівської області;
39. Шпитальній Олександрі Миколаївні - керівнику учнівського колективу Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Сосницького району Чернігівської області;
40. Штильовій Олені Петрівні - керівнику екологічного гуртка Чайкинського НВК Новгород-Сіверського району Чернігівської області;
IV. Педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює подяку керівникам обласних державних управлінь освіти і науки, керівникам позашкільних закладів еколого-натуралістичного спрямування, вчителям біології навчальних закладів, освітянам за організацію проведення Всеукраїнської акції "Юннатівський зеленбуд" серед учнівської молоді.

 


З повагою
Директор НЕНЦ ____________________ Вербицький В.В.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.