„22" грудня 2009 р. № 76

Про підсумки проведення
Всеукраїнської акції
школярів та учнівської молоді
"Ліси для нащадків"

Всеукраїнська акція школярів та учнівської молоді "Ліси для нащадків" проводиться Національно еколого-натуралістичним центром Міністерства освіти і науки України Державним Комітетом лісового господарства України з вересня 2003 року. Акція передбачає в період осінніх та весняних лісокультурних робіт посадки лісу за участю учнівської молоді, членів учнівських лісництв та студентів навчальних закладів І-IV рівнів акредитації. Програма діяльності загальноосвітніх шкіл областей, їх участь у Всеукраїнській акції "Ліси для нащадків" залишає широке поле діяльності для підвищення ефективності і якості учнівських лісництв, залучення школярів до відтворення лісових ресурсів. Більшість шкіл і позашкільних закладів надавали допомогу лісництвам у посадці лісу, зокрема, проводилась посадка саджанців листяних і хвойних порід дерев, збір лікарської сировини, насіння, закладались парки, садки, висаджувались фруктові дерева.
З метою формування екологічної та економічної культури підростаючого покоління, удосконалення форм і методів трудового навчання і виховання, залучення до активної природоохоронної діяльності, у 2009 році проходила Всеукраїнська акція "Ліси для нащадків".
За підсумками оргкомітету

Наказую:

І. Нагородити путівками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді до Всеукраїнського табору "Юннат'' школярів, членів учнівських лісництв за відтворення лісових ресурсів, допомогу у посадці лісу, збір лікарської сировини під час трудової акції "Ліси для нащадків":
1. Яненка Богдана - учня 7 класу Новостепновської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим;
2. Проскурову Наталію - ученицю 8 класу Новостепновської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим;
3. Кручину Ігоря - учня 8 класу Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Керченської міської ради АР Крим;
4. Миленького Євгенія - учня 8 класу Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Керченської міської ради АР Крим;
5. Чепку Вікторію - ученицю 8 класу Молодіжненської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Сімферопольського району АР Крим;
6. Дорошенко Вікторію - ученицю 8 класу Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 Керченської міської ради АР Крим;
7. Ржевську Олену - ученицю 8 класу Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 Керченської міської ради АР Крим;
8. Кузьмич Олесю - ученицю 8 класу Трубківської ЗОШ І-ІІ ст. Іваничівського району Волинської області;
9. Підгору Євгена - учня 10 класу Булахівської ЗОШ Павлоградського району Дніпропетровської області;
10. Михайловського Євгена - учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, члена гуртка "Краєзнавство" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
11. Городька Миколу - учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, члена гуртка "Юні лісівники" навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради Івано-Франківської області;
12. Воєдчука Ігора - учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, члена гуртка "Юні лісівники" навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради Івано-Франківської області;
13. Сидорука Андрія - учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7, члена гуртка "Юні лісівники" навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради Івано-Франківської області;
14. Космірака Святослава - учня 8 класу, члена учнівського лісництва Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області;
15. Сіщука Андрія - учня 7 класу, члена учнівського лісництва Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області;
16. Олійника Богдана - учня 7 класу, члена учнівського лісництва Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області;
17. Костенюк Тетяну - ученицю 8 класу Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст., члена гуртка "Юні друзі природи" центру дитячої творчості Косівської районної ради Івано-Франківської області;
18. Мосейчук Анжелу - ученицю 8 класу Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст., члена гуртка "Юні друзі природи" центру дитячої творчості Косівської районної ради Івано-Франківської області;
19. Мартиняк Ольгу - ученицю 7 класу Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст., члена гуртка "Юні друзі природи" центру дитячої творчості Косівської районної ради Івано-Франківської області;
20. Барана Михайла - учня 6 класу Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ст., члена гуртка "Юний лісівник" центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Яремчанської міської ради Івано-Франківської області;
21. Кухарука Віталія - учня 6 класу Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ст., члена гуртка "Юний лісівник" центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Яремчанської міської ради Івано-Франківської області;
22. Попову Олену - ученицю 10 класу Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки Вознесенської районної ради Миколаївської області;
23. Мартин Тетяну - ученицю 7 класу, вихованку Красноокнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Одеської області;
24. Свободу Катерину - ученицю 10 класу Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Березівського району Одеської області;
25. Чернецького Антона - учня 10 класу Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
26. Дружиніна Андрія - учня 8 класу Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
27. Балабася Влада - учня 8 класу Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
28. Гречина Романа - учня 8 класу Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
29. Бурачинську Анастасію - ученицю 8 класу Новоставської ЗОШ І-ІІ ст. Рівненського району Рівненської області;
30. Шкодича Андрія - учня 8 класу Клеванської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рівненської області;
31. Бернацьку Юлію - ученицю 8 класу Клеванської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рівненської області;
32. Єрмак Олену - ученицю 8 класу Клеванської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рівненської області;
33. Дубровика Олексія - учня 8 класу Клеванської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рівненської області;
34. Топоріна Максима - учня 7 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Куп'янської районної ради Харківської області;
35. Новохижного Миколу - учня 8 класу Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Херсонської області;
36. Янкову Ганну - ученицю 7 класу, члена творчого об'єднання "Обдаровані діти" Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Черкаської області;
37. Лобура Олександра - учня 8 класу Новобобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Щорського району Чернігівської області;
38. Хотькіну Марину - ученицю 8 класу Новобобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Щорського району Чернігівської області;
39. Сарнавську Ірину - ученицю 8 класу Браницької ЗОШ І-ІІІ ст. Бобровицького району Чернігівської області;
40. Хижняк Ольгу - ученицю 8 класу Браницької ЗОШ І-ІІІ ст. Бобровицького району Чернігівської області;
41. Острянка Анатолія - учня 8 класу Браницької ЗОШ І-ІІІ ст. Бобровицького району Чернігівської області;


ІІ. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за оволодіння сучасними технологіями вирощування лісових культур, пропаганду екологічних знань та участь у Всеукраїнській акції "Ліси для нащадків":
1. Учнівський колектив Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 Керченської міської ради АР Крим;
2. Учнівський колектив Керченської ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Керченської міської ради АР Крим;
3. Вихованців гуртка "Юннати" Сакського Центру дитячо-юнацької творчості Сакської районної ради АР Крим;
4. Вихованців гуртка "Юний біолог" Джанкойського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Джанкойської райдержадміністрації АР Крим;
5. Учнівський колектив Новостепновської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим;
6. Вихованців гуртка "Лотос" Донської ЗОШ І-ІІІ ст. Сімферопольського району АР Крим;
7. Учнівське об'єднання "Шкільне лісництво" Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Вінницької області;
8. Учнівське лісництво Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району Вінницької області;
9. Вихованців гуртка "Ландшафтний дизайн" Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
10. Вихованців гуртка "Зелений паросток" Бихівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любешівського району Волинської області;
11. Кіровське учнівське лісництво Дніпропетровської області;
12. Членів творчої групи Шульгівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дніпропетровської області;
13. Вихованців гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Заплавської ЗОШ Магдалинівського району Дніпропетровської області;
14. Вихованців гуртка "Юні екологи" Шахтарської районної станції юних натуралістів Донецької області;
15. Учнівський колектив ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 м. Дзержинська Донецької області (Керівник Черкащенко І.І.)
16. Учнівський колектив ЗОШ І-ІІІ ст. №103 м. Макіївки Донецької області
17. Словечанське учнівське лісництво Овруцького району Житомирської області;
18. Учнівське лісництво "Паросток" Баранівської гімназії Житомирської області;
19. Учнівське лісництво Малинської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Житомирської області;
20. Учнівське лісництво ЗОШ І-ІІІ ст. №26 м. Житомира;
21. Учнівський колектив Петрилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тлумацької районної ради Івано-Франківської області;
22. Вихованців гуртка "Юні лісівники" центру дитячої творчості Косівської районної ради (Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст.) Івано-Франківської області;
23. Пнівське учнівське лісництво Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області;
24. Вихованців гуртка "Юні лісівники" навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради Івано-Франківської області;
25. Вихованців учнівського лісництва Новожилівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" Макарівського району Київської області;
26. Вихованців гуртка "Шкільне лісництво" Іванківського районного Центру дитячої та юнацької творчості Іванківського району Київської області;
27. Учнівський колектив Чечеліївської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрівського району Кіровоградської області;
28. Учнівське лісництво Тишківської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Добровеличківського району Кіровоградської області;
29. Учнівське лісництво Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрівського району Кіровоградської області;
30. Вихованців гуртка "Географічне краєзнавство" Добронадіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрійського району Кіровоградської області;
31. Учнівський колектив Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
32. Учнівське лісництво "Дивосвіт" Вільхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Станично-Луганського району Луганської області;
33. Учнівське лісництво Успенської гімназії №1 Лутугинського району Луганської області;
34. Ланку юних лісівників Чорнухинської ЗОШ І-ІІ ст. №35 Перевальського району Луганської області;
35. Учнівське лісництво ЗОШ І-ІІ ст. №7 м. Сєверодонецька Луганської області;
36. Учнівське лісництво Бірченської ЗОШ Городоцького району Львівської області;
37. Учнівське лісництво Яворівського НПП Львівської області;
38. Учнівське лісництво Волицької ЗОШ Жовківського району Львівської області;
39. Учнівське лісництво Нововитківської ЗОШ Радехівського району Львівської області;
40. Учнівське лісництво "Паросток" ЗОШ №4 м. Броди Львівської області;
41. Учнівське лісництво "Зелений гай" Крукеницького природничо-технічного ліцею Мостиського району Львівської області;
42. Ланку юних лісівників ЦЕНТУМу м. Червонограда Львівської області;
43. Вихованців гуртка "Юні друзі природи" Станції юних натуралістів м. Первомайська Миколаївської області;
44. Вихованців гуртка "Друзі лісу" Будинку творчості учнів Миколаївського району (Ковалівська ЗОШ І-ІІ ст.) Миколаївської області;
45. Вихованців гуртка "Юні лісівники" Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Снігурівської районної ради Миколаївської області;
46. Учнівське лісництво "Дубок" ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Вознесенської міської ради Миколаївської області;
47. Вихованців учнівського лісництва Пужайківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Балтського району Одеської області;
48. Вихованців гуртків Котовської міської станції юних натуралістів Одеської області;
49. Вихованців гуртка "Зелений патруль" Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
50. Членів робочої групи "DUM SPIRO SPERO" Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
51. Учнівське лісництво Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Полтавського району Полтавської області;
52. Вихованців гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
53. Учнівське лісництво Клеванської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рівненського району Рівненської області;
54. Вихованців гуртка "Юні друзі природи" Новоставської ЗОШ І-ІІ ст. Рівненського району Рівненської області;
55. Учнівське лісництво Утківської ЗОШ І-ІІІ ст. Харківського району Харківської області;
56. Вихованців гуртка "Юні лісоводи" Центру дитячої та юнацької творчості Утківської ЗОШ І-ІІІ ст. Харківського району Харківської області;
57. Вихованців гуртка "Юний натураліст" Будинку дитячої та юнацької творчості м. Первомайського Харківської області;
58. Учнівське лісництво Ризинської ЗОШ І-ІІІ ст. Звенигородської районної ради Черкаської області;
59. Учнівське лісництво Синицької ЗОШ І-ІІІ ст. Христинівської районної ради Черкаської області;
60. Вихованців гуртка "Екологічна стежка" Матвіївського НВК І-ІІ ст. Чигиринського району Черкаської області;
61. Вихованців гуртка "Учнівське лісництво" Глибоцького БТДЮ Чернівецької області;
62. Ланку "Юні лісівники" Браницької ЗОШ І-ІІІ ст. Бобровицького району Чернігівської області;
63. Вихованців гуртка "Учнівське лісництво" Городнянського Центру дитячої та юнацької творчості Чернігівської області;
64. Учнівське лісництво Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Сосницького району Чернігівської області;
65. Вихованців екологічного гуртка "Паросток" Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Семенівського району Чернігівської області;
66. Вихованців гуртка "Юний лісівник" Биринської ЗОШ І-ІІІ ст. Новгород-Сіверського району Чернігівської області;
67. Вихованців гуртка "Юний еколог" Прачівської ЗОШ І-ІІІ ст. Борзнянського району Чернігівської області;
68. Учнівське лісництво Новобобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Щорського району Чернігівської області;
69. Учнівське лісництво Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району Чернігівської області;

ІІІ. Висловити подяку Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за роботу з дітьми по вивченню сучасних технологій вирощування лісових культур та втіленню своїх знань на практиці під час акції "Ліси для нащадків":
1. Лазєйкіній Зої Миколаївні - вчителю біології ЗОШ І-ІІІ ст. №24 м. Керч АР Крим;
2. Головащенко Любові Іванівні - керівнику гуртка "Лотос" Донської ЗОШ І-ІІІ ст. Симферопольського району АР Крим;
3. Булгаковій Олені Миколаївні - керівнику гуртка "Юннати" Сакського центру дитячо-юнацької творчості Сакського району АР Крим;
4. Юшковій Валентині В'ячеславівні - керівнику гуртка "Юний біолог" Джанкойського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді АР Крим;
5. Яненко Ользі Аркадіївні - вчителю біології та хімії Новостепновської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим;
6. Яненко Віктору Федоровичу - вчителю географії та біології Новостепновської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим;
7. Майсак Наталії Сергіївні - керівнику гуртка "Ландшафтний дизайн" Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
8. Дунець Людмилі Родіонівні - керівнику гуртка "Зелений паросток" Бихівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любешівського району Волинської області;
9. Романенку Леоніду Дмитровичу - старшому лісничому Кіровського лісництва Дніпропетровської області;
10. Соболь Наталії Валентинівні - вчителю біології та екології Булахівської ЗОШ Павлоградського району Дніпропетровської області;
11. Воят Оксані Вікторівні - керівнику Словечанського учнівського лісництва Овруцького району Житомирської області;
12. Тодоренко Наталії Павлівні - вчителю географії, керівнику учнівського лісництва "Паросток" Баранівської гімназії Житомирської області;
13. Курило Аллі Миколаївні - вчителю біології, керівнику учнівського лісництва "Паросток" Баранівської гімназії Житомирської області;
14. Горностай Тетяні Іванівні - вчителю географії ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 м. Житомира;
15. Кордупель Ганні Василівні - вчителю біології, керівнику гуртка "Юннати" Петрилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тлумацького району Івано-Франківської області;
16. Костинюк Оксані Степанівні - керівнику гуртка "Юні лісівники" центру дитячої творчості Косівського раойну (Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст.) Івано-Франківської області;
17. Вірсті Магді Василівні - керівнику учнівського лісництва Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянського району Івано-Франківської області;
18. Бойчуку Віталію Ярославовичу - керівнику гуртка "Юні лісівники" навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради Івано-Франківської області;
19. Шиян Галині Григорівні - керівнику гуртка "Ботаніки" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
20. Брик Вірі Миколаївні - керівнику гуртка "Краєзнавство" Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
21. Васильчишин Богданні Богданівні - завідуючій еколого-натуралістичним відділом Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області;
22. Гундяк Лесі Петрівні - керівнику гуртка "Юний лісівник" центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Яремчанської міської ради Івано-Франківської області;
23. Білоус Ганні Дмитрівні - вчителю лісівництва міжшкільного навчально-виробничого комбінату Микуличинської селищної ради м. Яремча Івано-Франківської області;
24. Кокот Світлані Володимирівні - керівнику учнівського лісництва Новожилівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" Макарівського району Київської області;
25. Власенко Ірині Іванівні - керівнику гуртка "Шкільне лісництво" Іванківського районного Центру дитячої та юнацької творчості Іванківського району Київської області;
26. Філіпенку Володимиру Івановичу - вчителю трудового навчання Чечеліївської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрівського району Кіровоградської області;
27. Самойленко Валентині Гервасіївні - вчителю біології Тишківської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Добровеличківського району Кіровоградської області;
28. Воробей Тетяні Іванівні - керівнику гуртка "Шкільне лісництво" Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрівського району Кіровоградської області;
29. Федорову Вадиму Миколайовичу - вчителю географії Добронадіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрійського району Кіровоградської області;
30. Стеблиній Ользі Олександрівні - вчителю географії Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
31. Стрільцовій Інні Степанівні - керівнику трудового об'єднання "Сосонка" Сєверодонецької ЗОШ І-ІІ ст. №7 Луганської області;
32. Семенюк Василині Дмитрівні - керівнику учнівського лісництва Бірченської ЗОШ Городоцького району Львівської області;
33. Більському Івану Андрійовичу - керівнику учнівського лісництва Яворівського НПП Львівської області;
34. Михайлів Оксані Василівні - керівнику учнівського лісництва Волицької ЗОШ Жовківського району Львівської області;
35. Юхимчуку Ігорю Анатолійовичу - керівнику учнівського лісництва Нововитківської ЗОШ Радехівського району Львівської області;
36. Луговій Ганні Іванівні - керівнику учнівського лісництва "Паросток" ЗОШ №4 м. Броди Львівської області;
37. Колодій Ірині Іванівні - керівнику учнівського лісництва "Зелений гай" Крукеницького природничо-технічного ліцею Мостиського району Львівської області;
38. Башкіровій Лесі Степанівні - керівнику ланки юних лісівників ЦЕНТУМу м. Червонограда Львівської області;
39. Целіщевій Валентині Іванівні - керівнику гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Станції юних натуралістів м. Первомайська Миколаївської області;
40. Лебедєвій Тамарі Андріївні - керівнику гуртка "Юні друзі природи" Станції юних натуралістів м. Первомайська Миколаївської області;
41. Бондар Валентині Петрівні - керівнику гуртка "Друзі лісу" Будинку творчості учнів Миколаївського району (Ковалівська ЗОШ І-ІІ ст.) Миколаївської області;
42. Кононіченко Надії Зиновіївні - керівнику гуртка "Друзі лісу" Будинку творчості учнів Миколаївського району (Ковалівська ЗОШ І-ІІ ст.) Миколаївської області;
43. Габелюк Аллі Ярославівні - керівнику гуртка "Юні лісівники" Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Снігурівського району Миколаївської області;
44. Треножкіній Галині Олексіївні - вчителю географії Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки Вознесенського району Миколаївської області;
45. Буковській Аллі Віталіївні - керівнику учнівського лісництва "Дубок" ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Вознесенського району Миколаївської області;
46. Гаврику Сергію Петровичу - заступнику лісничого Красноокнянського лісництва ДП "Котовське лісове господарство" Одеської області;
47. Захарченко Олені Валеріївні - керівнику гуртків "Юні лісоводи" та "Лісовички" Котовської міської станції юних натуралістів Одеської області;
48. Балабась Інні Віталіївні - вчителю біології, керівнику клубу "КОМЕК" Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
49. Возняку Віталію Євстафійовичу - вчителю географії, керівнику гуртка "Зелений патруль" Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики Полтавської області;
50. Колевид Лесі Олексіївні - керівнику гуртка "Юні лісівники-дендрологи" Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
51. Йосипенко Ользі Миколаївні - керівнику учнівського лісництва Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Полтавського району Полтавської області;
52. Шусту Віталію Вікторовичу - керівнику учнівського лісництва Радивилівської районної станції юних натуралістів Рівненської області;
53. Максимчук Аллі Вікторівні - керівнику гуртка "Юні друзі природи" Новоставської ЗОШ І-ІІ ст. Рівненської області;
54. Осіяненко Марії Андріївні - керівнику Клеванського учнівського лісництва Рівненського району Рівненської області;
55. Здор Сергію Вікторовичу - вчителю біології Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Куп'янського району Харківської області;
56. Каменюці Людмилі Анатоліївні - методисту Станції юних натуралістів м. Круп'янська Харківської області;
57. Опікун Катерині Володимирівні - керівнику гуртка "Юний натураліст" Будинку дитячої та юнацької творчості м. Первомайського Харківської області;
58. Андрієць Людмилі Іванівні - керівнику гуртка "Юні лісівники" Станції юннатів Голопристанського району Херсонської області;
59. Антоненко Олені Григорівні - керівнику гуртка "Екологічна стежка" Матвіївського НВК І-ІІ ст. Чигиринського району Черкаської області;
60. Панченко Раїсі Федотівні - вчителю біології та хімії, керівнику учнівського лісництва Синицької ЗОШ І-ІІІ ст. Христинівського району Черкаської області;
61. Боровик Людмилі Петрівні - керівнику творчого об'єднання "Обдаровані діти" Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Черкаської області;
62. Чупілці Івану Володимировичу - вчителю трудового навчання Лучанської ЗОШ І-ІІ ст. №3 Канівського району Черкаської області;
63. Алексюк Катерині Іллівні - керівнику гуртка "Учнівське лісництво" Глибоцького БТДЮ Чернівецької області;
64. Панченко Світлані Миколаївні - керівнику ланки "Юні лісівники" Браницької ЗОШ І-ІІІ ст. Бобровицького району Чернігівської області;
65. Омельченко Інні Василівні - керівнику гуртка "Учнівське лісництво" Городнянського Центру дитячої та юнацької творчості Чернігівської області;
66. Здоті Ганні Єгорівні - керівнику екологічного гуртка "Паросток" Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Чернігівської області;
67. Ведмідській Лідії Іванівні - керівнику гуртка "Юний лісівник" Биринської ЗОШ І-ІІІ ст. Новгород-Сіверського району Чернігівської області;
68. Удовик Тетяні Андріївні - керівнику гуртка "Юний еколог" Прачівської ЗОШ І-ІІІ ст. Борзнянського району Чернігівської області;
69. Базі Миколі Івановичу - керівнику учнівського лісництва Новобобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Щорського району Чернігівської області;
70. Шевченко Галині Миколаївні - керівнику учнівського лісництва Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району Чернігівської області;

 


IV. Педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює подяку керівникам обласних державних управлінь освіти і науки, керівникам позашкільних закладів еколого-натуралістичного спрямування, вчителям біології навчальних закладів, освітянам за організацію проведення Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків" серед учнівської молоді.

 


З повагою
Директор НЕНЦ______________________________ Вербицький В.В.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.