Пам'ятна посадка беріз з нагоди 65-ої річниці Великої Перемоги

Впродовж багатьох століть на Україні береза є символом ніжності й чистоти, вірності і щедрості, граціозності та краси, а нерідко - уособленням народної долі. Здавна люди шанували березу за корисні властивості, якими щедро наділила її матінка-природа.
До 65-річниці Великої Перемоги на території дендропарку «Юннатівський» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 19-21 квітня 2010 року було організовано посадку пам'ятної ділянки беріз. У заході взяли участь члени Веприківського, Малоснітинського учнівських лісництв Фастівського району Київської області та Добрянського учнівського лісництва Ріпкинського району Чернігівської області. Організаторами заходу виступили юннати НЕНЦ.
В ході акції посадковий матеріал берези було висаджено як у вигляді алеї вздовж паркових доріг, так і у вигляді поодиноких та групових посадок. Всього було висаджено 65 білокорих красунь. Цими символічними діями учасники заходу засвідчили щиру вдячність, глибоку пошану і повагу до ветеранів війни, що ризикували і віддавали свої життя за нашу свободу і незалежність.
Шановні ветерани Великої Вітчизняної, сердечно і щиро вітаємо Вас із 65-ою річницею Перемоги, зі святом, яке було, є й завжди буде з нами. Довгих Вам років життя, міцного здоров'я і бадьорого духу, любові і поваги рідних і близьких, усього народу України! Низький Вам уклін!

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.