Вітаємо українську команду з перемогою на Всесвітньому конкурсі Intel ISEF- 2010


З 9-14 травня 2010 р. у м. Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США) відбувся Всесвітній конкурс науково-технічної творчості школярів Intel ISEF, який щорічно збирає понад 10 000 людей, серед яких півтори тисячі найкращих молодих вчених-фіналістів із різних країн світу, а також їхні вчителі, наукові керівники, вчені, що представляють команду журі, і гості. Протягом тижня фіналісти розповідають про виконану роботу, результати власних спостережень та досліджень. А для заохочення найкращих серед найкращих передбачено призовий фонд, що складає більше 4 мільйонів доларів США, які можна отримати як іменні гранти на навчання, стипендії та премії, а також у вигляді призів.
Україна ушосте була представлена на всесвітньому науковому конкурсі INTEL ISEF.
Двоє українських учнів - переможці національного конкурсу INTEL Еко-Україна, який проходив у м. Києві 24-26 лютого цього року (організатори: Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та компанія INTEL), вибороли право представляти Україну на всесвітньому науковому конкурсі.
Склад української команди:
Індивідуальні проекти:
1. Грувер Євгеній, учень 11 класу Загальноосвітнього Спеціалізованого Санаторного Інтернатного Закладу Для Обдарованих Дітей "Ерудит" м. Донецька. Тема проекту: «Огинаючі сімей прямих Сімсона для вписаних багатокутників».
2. Токарев Олександр, учень 11 класу Комунального навчального закладу "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпропетровської Міської Ради. Тема проекту: «Нікель гідроксид від відходів гальванотехніки до електроенергетики».
Результат участі української команди у конкурсі Intel ISEF- 2010 - друге основне місце в категорії «Екологія і менеджмент», яке виборов Токарев Олександр та іменний грант на навчання.
Інформація про підсумки проведення заходу та умови участі розміщена на сайті НЕНЦ: www.nenc.gov.ua

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.