Конкурс малюнків на асфальті присвячений Дню захисту дітей.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

Серед величних дерев, жовто-біло-зеленого буйства кульбабок на зелених луках дендрологічного парку «Юннатівський» та яскраво-кольорових квітів клумб і рабаток, де відчувається духмяність квітучих рослин і особливий смак чистого повітря, на фоні щебетання птахів 28 травня проходив конкурс дитячих малюнків на асфальті.
Дівчатка і хлопчики, батьки і родичі, домашні улюбленці (морські свинки, хом'ячки, котики і собачки) стали учасниками свята.
Малюнки юних художників були сповнені любов'ю до батьків, повагою до родичів і дорослих, особливим піклуванням і турботою за меншими братиками, сестричками та чотириногими друзями.
За задумом організаторів конкурсу, а це члени батьківського комітету і педагоги Школи народних ремесел, юні художники мали можливість розкрити тему «Моя сім'я», продемонструвати свої знання побудови композиції, знайти кольорове рішення в розкритті образів і характерних рис героїв .
Діти творчо попрацювали і отримали нагороди від журі конкурсу.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.