Інформація про участь України в міжнародній конференції координаторів програми GLOBE країн Європи та Азії

З 1 по 6 червня 2010 року в м. Охрід (Македонія) відбулася 6-та щорічна зустріч-конференція координаторів країн, які працюють за програмою GLOBE. На зустрічі були присутніми 42 представники із 23 країн Європи та Азії: Голландія, Україна, Англія, Італія, Франція, Бельгія, Швейцарія, Фінляндія, Естонія, Латвія, Польща, Угорщина, Чехія, Косово, Ізраїль, Росія, Греція, Македонія, Мальта, Кіпр, Ліхтенштейн, Хорватія, а також Америки.
Програма GLOBE („Глобальне вивчення і спостереження з метою поліпшення довкілля") - це міжнародна науково-освітня програма. Головною задачею GLOBE є об'єднання школярів, студентів, вчителів та вчених всього світу з метою поширення екологічної освіти та обміну інформацією про стан навколишнього середовища у всіх куточках планети.
Україна приєдналася до програми GLOBE 27 травня 1999 року. Із року в рік збільшується кількість навчальних закладів, бажаючих працювати за даною програмою.
Національним координатором програми в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (директор Вербицький Володимир Валентинович, доктор педагогічних наук, професор).
Участь України у зустрічі координаторів країн Європи та Азії у м. Охрід (Македонія) 2010 року сприяла налагодженню зв'язків з іншими країнами світу. Були підтриманні ідеї про створення міжнародних таборів, проведення семінарів, тренінгів. Своє бажання про тісну співпрацю з Україною висловили Польща, Ізраїль, Латвія, Франція, Македонія, Росія.
В ході зустрічі координаторів були проведені вибори представників Європи та Євразії, які будуть координувати роботу країн Європи та Азії, а також представляти інтереси даного регіону на інтернаціональних зустрічах.
За підсумками роботи по програмі GLOBE країною - організатором міжнародної конференції координаторів у 2011 році обрана Україна.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.