Вітаємо наших переможців!

Інформаційне повідомлення про підсумки Міжнародного етапу
ІІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Ліс - зелений друг Землі ".

Підведені підсумки ІІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Ліс - зелений друг Землі ", що проводився республікою Польща з метою підняття рівня екологічної свідомості та формування екологічного мислення школярів.
Конкурс сприяв підвищенню рівня знань дітей про довкілля через ознайомлення з різноманіттям лісових екосистем, значенням лісових екосистем для збереження біологічного різноманіття на планеті; ознайомлення з формами збереження лісів в світі, а також сприяв засвоєнню правил поведінки у лісі.
Учасниками конкурсу відповідно до умов були учні 1-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів.
Для участі у міжнародноому етапі ІІІ екологічного конкурсу " Ліс - зелений друг Землі" від України було направлено до м. Вроцлава (Польща) 26 кращих дитячих робіт з таких категорій: художня робота, мультимедійна презентація, комікси, художній твір.
Відповідно до рішення Міжнародного журі від України кращими були визнані та нагороджені цінними призами та Дипломами, а також грамотами роботи:

1. В номінації „Мультимедійна презентація":
1 місце:
Стефашеної Ольги, учениці 6 класу Кармалюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жмеринського району Вінницької області, з темою: «Умійте всім серцем природу любити!»;

2 місце:
Ломака Данила, учня 5-б класу, вихованця гуртка "Любителі домашніх тварин" Алчевського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луганської області, з темою: «Лісові пригоди».

2. В номінації «Комікси»:
1 місце:
Іванової Емми, вихованки гуртка «Рекламне агентство «РАЮТ» районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» м. Новоукраїнка Кіровоградської області;

3. В номінації „Художній твір":
3 місце:
Куніцької Богдани, учениці 6 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Кіровоградської міської ради м. Кіровограда;

4.В номінації „ Художня робота":
Грамота:
1. Максимелюка Євгена, учня 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Комарівка Теплицького району Вінницької області;
2. Коваль Олени, учениці 3 класу загальноосвітньої школи І ступенів №1 м. Броди Львівської області;
3.Гарника Олександра, учня 4 класу Тростянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№2 Вінницької області.

Сертифікатом Подяки за підтримку та розвиток талантів підростаючого покоління, формування екологічної свідомості та підготовку дітей до участі в конкурсі було відзначено директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимира Валентиновича Вербицького.

На попередню сторінку

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.