Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2010 рік та наказу 28.12.09 р. № 1218 „Про підвищення кваліфікації кадрів позашкільних навчальних закладів України у 2010 році" з метою розвитку квітникарства в Україні та активізації цього напряму в позашкільній освіті, зміцнення міжнародних відносин з 5 по 8 липня ц.р. у м. Мінську (республіка Білорусь) було проведено Міжнародний науково-практичний семінар-практикум з квітникарства.

Міжнародний семінар-практикум організовувався для розгляду таких питань: пріоритетні напрями у формуванні сучасного інтер'єру навчальних закладів, створення художнього образу інтер'єрів позашкільних установ відповідно до їх профілю засобами озеленення; ознайомлення з сучасними тенденціями у галузі ландшафтного дизайну, шляхами популяризації досягнень європейського квітникарства і прогресивних агротехнічних прийомів.

b

До участі в заході були запрошені методисти обласних еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді (станцій юних натуралістів) з областей України, міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим, які координують даний напрям в області (районі).
Склад делегації України для участі в Міжнародному науково-практичному семінарі-практикумі з квітникарства налічував 18 чоловік.

b

Під час семінару -практикуму, після його відкриття директором Республіканського екологічного центру дітей та юнацтва Каліновською Л.П.,

b

відбувся обмін досвідом учасниками семінару, де всі учасники делегації мали змогу презентувати свої здобутки в даній галузі та ознайомились з станом та перспективами розвитку квітникарства і ландшафтного дизайну в позашкільних закладах і використанням еколого-біологічного комплексу в навчальному процесі.

Під час семінару учасники ознайомились з озелененням інтер'єрів навчальних закладів, з елементами озеленення парків, скверів, вулиць та площ м. Мінськ а також відбулася екскурсія до Центрального ботанічного саду Національної Академії наук Білорусії.

b

Під час проведення семінару-практикуму відбулося знайомство з організацією навчально-виховної роботи на базі відділу квітникарства навчального еколого-біологічного комплексу «Солігорський еколого-біологічний центр дітей і юнацтва» Мінської області

b

та детальне ознайомлення з колекційним відділом, дендрарієм, садом запахів, садом звуків Солігорського центру 

b

Учасники семінару ознайомились також з прикладами озеленення позашкільних закладів на прикладі Гомельського державного обласного еколого-біологічного центру дітей та молоді.

b

По закінченні семінару відбулося підведення підсумків семінару - практикуму та розробка планів, проектів та стратегій подальшого розвитку квітникарства в Україні.

b

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.