Додаток № 4
до листа МОН
№ 1/9-117
від 23.02.2006 р.

Трудова акція
"ПАРАД КВІТІВ БІЛЯ ШКОЛИ"

(благоустрій території, закладка та створення на території навчального закладу газонів, квітників, розаріїв та клумб різних типів, збільшення видового та кількісного складу квітково-декоративних рослин в зовнішньому озелененні шкіл та позашкільних закладів)

Трудова акція "Парад квітів біля школи" проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України обласними та районними центрами юних натуралістів України.

Мета та завдання акції

Головною метою акції є формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності учнівської молоді, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів.
Завдання акції:
• активізація роботи загальноосвітніх закладів по благоустрою та покращення стану їх зовнішнього озеленення;
• спрямування зусиль навчальних закладів на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою прилеглої території;
• розвиток в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються;
• залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкуванню території навчальних закладів та закладів соціальної сфери;
• залучення дітей та підлітків до розробки проектів озеленення навчальних закладів та практичне впровадження цих проектів.

Розділи акції

Акція проводиться у чотири етапи:
1 етап: передбачає планування території навчального закладу; проведення інвентаризації існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану і характеру їх розміщення.
2 етап: ознайомлення з сучасними технологіями в галузі ландшафтного дизайну та зеленої архітектури, вивчення нових видів і сортів декоративних рослин та створеного проекту озеленення навчального закладу.
3 етап: збагачення видового складу квітково-декоративних рослин на території закладу і підготовка території до закладки проекту.
4 етап (основний): передбачає практичне втілення створеного проекту озеленення навчального закладу.

Учасники акції

До участі в акції запрошуються загальноосвітні школи, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дошкільні та позашкільні навчальні заклади.

Критерії визначення переможців

Учасники конкурсу оформляють результати роботи у вигляді звітів, альбомів, фото- кінорепортажів або в будь-якому іншому вигляді, що найкраще розкриває зміст виконаної роботи.

Відзначення переможців

За підсумками журі кращі учасники акції відзначаються грамотами, подяками, цінними подарунками та безкоштовними путівками до Всеукраїнського табору "Юннат" Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Детальну інформацію можна отримати за адресою:
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, 04074, м.Київ, вул. Вишгородська, 19;
Тел. (044) 430-02-60;
E-mail: cvetic@nenc.gov.ua

На попередню сторінку

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.