20 грудня 2010 року в стінах Національного еколого-натуралістичного центру проводилось святкування дня святого Миколая.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

У приміщення бібліотеки НЕНЦ зібралося багато гуртківців, які з радістю брали участь у різноманітних вікторинах та конкурсах.
На вході всіх зустрічали ведучі-ангелочки і вручали святкові лотерейні номери, п'ять з яких, в кінці святкування, виявились виграшними. Власники виграшних номерів запрошувались на сцену для отримання подарунків. Але для того, щоб їх отримати потрібно було відповісти на кілька цікавих запитань, які стосувались безпосередньо НЕНЦ. Всіх переможці без проблем впорались із запитаннями та були нагородженні незвичайними тематичними призами.
Свято відкрили учні 14 школи міста Києва (діти займаються у різних гуртках НЕНЦ) із піснями про святого Миколая, вітаннями та автентичними віршами.
Гості свята проявили неабияку активність у конкурсах та вікторинах, виявили спритність, уважність та ерудицію. На всі запитання ведучих відповідали жваво, із задоволенням, за що нагороджувались солодкими призами.
Також на свято завітав особливий гість - святий Миколай, який привітав дітлахів та запросив їх до чаювання із святковим пирогом.
Всі діти залишилися дуже задоволеними і зізналися, що так весело ще ніколи не зустрічали це свято.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.