Відпочинок та оздоровлення юних натуралістів в таборі “Юннат”.
І зміна 2011 р.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

На виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України №785 від 27.11.2010) з 10 січня ц.р. року в м. Києві на базі Всеукраїнського профільного табору "Юннат" розпочато проведення відпочинку та оздоровлення вихованців районних і міських станцій юних натуралістів та еколого-натуралістичних центрів - переможців всеукраїнських конкурсів і акцій, членів учнівських трудових аграрних об'єднань, шкільних лісництв та вихованців Всеукраїнської заочної біологічної школи.

З 10 січня по 14 січня 2011 року проводилося зимове оздоровлення І зміни. Були запрошені Донецька, Вінницька та Тернопільська області. Донецька область представляла 12 районних та міських станцій юних натуралістів і еколого-натуралістичних центрів, Вінницька - 6 обласних та районних станцій юних натуралістів, Тернопільська - 6 міських еколого-натуралістичних центрів.
Юннати приймали участь у навчальних тренінгах, майстер-класах з екології, біології, сільськогосподарського дослідництва, відвідали навчальні експозиції Національного еколого-натуралістичного центру («Музей хліба», «Зимовий сад», «Живий куточок», «Учбова експозиція відділу гідробіології»). Юні натуралісти були учасниками «круглих столів» за участю провідних українських вчених у різних галузях науки і техніки.

Було проведено обмін досвідом між вихованцями районних і міських станцій юних натуралістів та еколого-натуралістичних центрів. Кожен розповідав про свої досягнення та навики в дослідницькій роботі, про перспективи на майбутнє у подальшій роботі над дослідництвом.

Юні натуралісти відвідали тематичні виставки, культурно-мистецькі заклади, пам'ятки історії та культури міста Києва. А саме: Києво-Печерську Лавру, Київський Планетарій, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, Центральний Будинок художника, Київський національний академічний театр оперети, Київський Дельфінарій.

Для керівників делегацій проводився методичний аудиторіум «Педагогічний менеджмент: традиції та новації». До проведення лекційних та практичних занять для слухачів аудиторіуму були запрошені науковці Національної академії педагогічних наук України. Програмою заплановані методичні семінари з тем: «Проблеми використання сучасних знань в освіті. Питання трансферу знань», «Організація моніторингу як механізм управлінського впливу на підвищення ефективності діяльності позашкільних навчальних закладів», «Соціальна та психолого-педагогічна підтримка обдарованої учнівської молоді».

Працівники оздоровчого табору «Юннат», адміністрація та педагогічний персонал НЕНЦ прикладали максимум зусиль для цікавого, змістовного та реабілітаційно-оздоровчого проведення часу учнів.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.