15-17 лютого 2011 року відбувся фінал Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище".

Open

53 його учасники - автори кращих учнівських проектів з понад 400 робіт заочного етапу з 23 областей України, Автономної Республіки Крим, м. Києва і м. Севастополя виборювали право направити свої проекти і представляти Україну на Міжнародному турі конкурсу.

e

e

e

e

e

e

Роботи переможців Національного туру Міжнародного конкурсу "Енергія і середовище" будуть відправлені на Міжнародний тур конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище":

• Белай Володимир, учень Розівської загальноосвітньої школи І-ІІІ Запорізької області з роботою: «Спалювання пресованої соломи в побутових котлах на рідкому паливі».
• Москаленко Анастасія, учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Дніпропетровської області з роботою: «Отримання біогазу з опалого листя».
• Крамарова Софія, Дорошенко Єлизавета, учні загальноосвітньої школи І-ІІІ № 12 м. Сєверодонецька Луганської області з роботою: «Збережемо тепло у наших домівках».
• Негеля Михайло, Шурубура Костянтин, учні загальноосвітньої школи № 30 м. Житомира з роботою: «Сонячний ставок».

Переможцем заочного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу "Енергія і середовище" в номінації "Педагогічні роботи" визнана робота Яструбінського Сергія, викладача Сєверодонецького професійного будівельного ліцею Луганської області на тему: "Енергетичне забезпечення навчальної майстерні". Вона також буде відправлена на Міжнародний тур конкурсу.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.