21-26 березня 2011 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру проходила весняна сесія Всеукраїнської заочної біологічної школи та ІІ-й етап біологічних стажувань у рамках Всеукраїнського Інституту біологічних стажувань обдарованих школярів за напрямками: біологія, біохімія, зоологія.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

 

У роботі ВЗБШ взяли участь 77 учнів із 18 регіонів України.

ar

На учасників чекала досить багатогранна та пізнавальна програма: зустріч із вченими провідних наукових установ України, лекції, наукові аудиторіуми, психологічні тестування, підготовка та захист індивідуальних науково-дослідницьких робіт. Особлива увага приділялась становленню та розвитку особистості майбутнього фахівця, вченого, педагога
На відділенні біологія проведено заняття з таких дисциплін: ботаніка, зоологія, біологія людини, біохімія, молекулярна біологія, цитологія, генетика, еволюційна теорія. На відділенні хімія прочитано лекції з неорганічної, органічної , аналітичної хімії.
Цього року закінчили Всеукраїнську заочну біологічну школу 12 школярів. З них троє отримали свідоцтво випускника-відмінника (відмінно справились з написанням контрольної роботи та захистом науково-дослідницької роботи), дев'ять учасників отримали свідоцтво з позначкою «добре».
До осінньої сесії (ІІ курсу) запрошуються 26 юних науковців із 15 регіонів України.

Види навчальної діяльності під час ІІ етапу біологічних стажувань:
• консультування учнів науковцями із питань змісту та технології індивідуальної роботи за персональними навчально-розвивальними програмами;
• розробка індивідуальних науково-освітніх проектів та їх публічний захист;
• лекційні та лабораторні заняття;
• практична робота у профільних відділах Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного, Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена, Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна та Ботанічного саду ім. О.В. Фоміна;
• організація елективних курсів;
• навчальні тренінги;
• робота за партнерським контрактом;
• самостійне учіння;
• робота з психологом.
У програму проведення Всеукраїнських біологічних стажувань обдарованих учнів було також включено культурно-навчальні заходи: ознайомлення учасників із роботою електронної та конфокальної мікроскопії в Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, проведення наукових практикумів у Київському зоологічному парку та Ботанічному саду ім. О.В. Фоміна.
За підсумками стажувань було проведено засідання Малої вченої ради, на якій заслуховувались науково-дослідницькі роботи учнів.
За підсумками засідання Малої вченої ради учасники які повністю виконали завдання партнерського контракту та пройшли біологічні стажування на базі профільних відділів Інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного НАНУ та Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАНУ отримали відповідне свідоцтво.

До участі у біологічних стажуваннях (на 2011 - 2012 навчальний рік ) на перший та другий роки навчання запрошуються учні за наступними напрямами: ботаніка, біохімія, зоологія, гідробіологія.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.