У нас в гостях юні садівники з Манжелії

Петро Мазур
завідувач науково-дослідої
лабораторії садівництва НЕНЦ

Одним з кращих гуртків юних садівників в Україні традиційно є вихованці Товстолиткіна Миколи Григоровича з Манжеліївської ЗОШ I-IIIст Глобинського району що на Полтавщині. У минулому році цей гурток визнаний ще й одним кращих серед гуртків даного профілю в навчально-дослідницькій діяльності у розрізі Всеукраїнської трудової акції « Плекаємо сад».
По цьому ми запросили керівника гуртка юних садівників та його вихованців у кількості 15 школярів на «Весняну толоку до плодового саду НЕНЦ», що проходила з 4 по 8 квітня цього року на базі науково-дослідної лабораторії НЕНЦ.

t

t

Програмою заходу було передбачено на протязі 5 днів: обмін досвідом роботи між манжеліївськими гуртківцями та юними садівниками Центру, виконання практичних робіт в плодовому саду, розсаднику та винограднику Центру.

t

t

t

Були заплановані та втілились в життя також екскурсії по кабінетах та лабораторіях Центру, зустрічі з фахівцями-садівниками, телебаченням та іншими засобами масової інформації. А також екскурсії по місту Києву, похід до театру, інші розваги. І виконали ми її в повному обсязі: стратифіковане насіння абрикосу посіяли. Однорічні відсадки яблуні та сіянці аличі посадили, сад обкопали, хмиз спалили іще багато всіляких робіт пов'язаних з садівництвом виконали. А ще побували в живому куточку та зимовому саду нашого Центру, в музеї Води, Києво-Печерській Лаврі та на виставі: «Урус шайтан» у Національному драматичному театрі ім. Івана Франка і багатьох інших куточках Києва. Одним словом зробили велику практичну роботу у нашому саду, набули багато практичних знань , умінь та навичок з садівництва, активно відпочили та познайомилися з історичною та культурною спадщиною столиці.

На попередню сторінку

Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua
Powered by Etomite CMS.