Переможці Всеукраїнського конкурсу Еко-Україна гідно представили Україну на Всесвітньому конкурсі Intel ISEF- 2011

isef2011

З 8 - 13 травня ц. р. у місці Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США) відбувся Всесвітній конкурс науково-технічної творчості школярів Intel ISEF, який щорічно збирає понад 10 000 людей, серед яких півтори тисячі найкращих молодих вчених-фіналістів із різних країн світу, а також їхні вчителі, наукові керівники, вчені, що представляють команду журі, і гості. Протягом тижня фіналісти розповідали про виконану роботу, результати власних спостережень та досліджень. А для заохочення найкращих серед найкращих передбачено призовий фонд, що складає більше 4 мільйонів доларів США, які можна отримати як іменні гранти на навчання, стипендії та премії, а також у вигляді призів.

Україна сьомий раз була представлена на всесвітньому науковому конкурсі INTEL ISEF.

isef2011

Четверо українських учнів - переможці національного етапу конкурсу INTEL Еко-Україна, який проходив у м. Києві 15-18 лютого цього року (організатори: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та компанія Intel Ukraine Microelectronics), вибороли право представляти Україну на всесвітньому науковому конкурсі.

Склад української команди:
з індивідуальним проектом:

isef2011
Умеров Еннан Ільясович, учень 10 класу Міжводненської ЗОШ I-III ступенів АР Крим. Тема проекту: «Хвильова енергетична установка».

з командним проектом:

isef2011
Леонова Марія Олександрівна, Руда Анастасія Олексіївна та Попович Андрій Федорович, учні 10 класу Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпропетровська. Тема проекту: «Ефект попкорну - отримання високодисперсних порошків за допомогою мікрохвильової обробки».

Результат участі української команди у конкурсі Intel ISEF- 2011 - четверте основне місце в категорії «Екологія і транспорт», яке виборов Умеров Еннан.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.