Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з метою створення оптимальних умов для розвитку творчого потенціалу нової генерації українського народу, пошуку, підтримки і стимулювання обдарованої молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві провели на базі НЕНЦ з 24 по 29 жовтня 2011 року осінню сесію Всеукраїнської заочної біологічної школи.

Робота консультпункту з методики підготоки науково-дослідницьких робіт

Навчальні програми ВЗБШ складені з урахуванням новітніх наукових досягнень і розраховані на інтелектуально обдарованих учнів, що мають яскраво виражені здібності до природничих наук.

Відділення флористики і фітодизайну

Під час осінньої сесії ВЗБШ працювали відділення: біології, хімії, інформатики, флористики і фітодизайну, народних ремесел. Вперше у ВЗБШ розпочато роботу відділення кінології.

Відділення інформатики

Тренінг із проходження зовнішнього незалежного оцінювання

В осінній сесії ВЗБШ взяли участь 103 учня 9 - 11 класів із 15 областей України.

Відділення біології

Відповідно до навчальних програм ВЗБШ під час занять були прочитані лекції, проведені лабораторні та практичні роботи, навчальні екскурсії до науково-дослідних установ, консультації з питань зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів, тренінгові тестування з біології для випускників відділення «Біологія», організована робота консультпункту з методики підготовки науково-дослідницьких робіт. Консультаційний пункт надавав науково-методичну, практичну допомогу педагогам, методистам, допомагав учням у підготовці та адаптації до ЗНО.

Відділення хімії

Вперше в навчальний план роботи ВЗБШ були включені такі навчальні дисципліни як англійська мова та латинська мова, які викликали значну цікавість зі сторони слухачів ВЗБШ.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.