Положення про Всеукраїнський конкурс "Парки - легені міст і сіл"

1. Загальні положення
1.1. Всеукраїнський конкурс "Парки - легені міст і сіл" (далі - конкурс) проводиться з метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів.
1.2. Завдання конкурсу:
залучення учнів до оздоровлення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, садів, скверів, бульварів;
створення нових парків, лісопарків, скверів та інших об'єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва;
пропагування досвіду цієї роботи;
вивчення історії зеленого будівництва і садово-паркового мистецтва в Україні, традицій природокористування, сучасних напрямів паркобудівництва;
вивчення кращого досвіду створення та утримання зелених насаджень;
вирощування посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів.

2. Порядок і термін проведення
2.1. Всеукраїнський конкурс "Парки - легені міст і сіл" проводиться раз на два роки у два тури: Перший тур проводиться поетапно:
1-й етап - районний (міський) - квітень-листопад поточного року;
2-й етап - Автономна Республіка Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації
- грудень поточного року - лютий наступного року.
Другий тур - Всеукраїнський, заочний - березень наступного року
2.2. Для проведення першого туру конкурсу утворюються відповідні оргкомітети, які розробляють умови та порядок проведення конкурсу, визначають переможців і форми їх нагородження.
До складу оргкомітетів входять представники органів управлінь освіти, навчальних закладів, творчих спілок, державних комунальних підприємств з озеленення та благоустрою, ботанічних садів тощо.
2.3. Для участі у конкурсі претенденти подають районному (міському) оргкомітету:
заяву про участь у конкурсі "Парки - легені міст і сіл";
Звіти, фотозвіти про проведену роботу, відеокасету (за можливістю) із записом роботи зі створення нових парків, лісопарків тощо;
реферати, матеріали про вивчення історії зёленого будівництва і садово-паркового мистецтва в Україні, традицій природокористування, сучасних напрямів паркобудівництва;
альбоми про досвід створення та утримання зелених насаджень; вирощування посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів.
2.4. За результатами першого туру конкурсу до 20 лютого кожного року управління освіти облдержадміністрацій направляють матеріали для участі у другому турі за адресою:
м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр.
Довідки за тел.: (044) 430-02-60.

З.Учасники конкурсу
До участі у конкурсі запрошуються учнівські колективи загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, громадські молодіжні об'єднання екологічного спрямування.

4. Визначення переможців і нагородження
Підсумки конкурсу підводяться за результатами кожного з його етапів.
За поданням оргкомітетів кращі учасники (колективи) заохочуються цінними подарунками та путівками до табору "Юннат" Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.