З 29 лютого по 2 березня 2012 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов Тиждень всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів «Україна-Європа-Світ-2012». Учасниками стали близько 200 дітей з різних регіонів України. До роботи долучились науковці з різних сфер діяльності.

Тиждень об'єднав наступні заходи:
І. Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт -2012», метою якого є всебічна підтримка обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий освітній простір. Учасники взяли участь у відкритому індивідуально-командному змаганні серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів, а також молодих професійних розробників складових обчислювальних систем.

У конкурсі були представлені авторські програмні та апаратні засоби, створені власноруч молодими розробниками.

ІІ. Виставка-конкурс досягнень юних зоологів та тваринників, яка сприяє консолідації учнівських об'єднань зоологічного та тваринницького профілю, розвиває їх мережу, а також залучає учнівську та студентську молодь до науково-дослідницької роботи.

Учасники представляли науково-дослідницькі роботи в галузі зоології та тваринництва.

Досліджувались питання орнітології, акваріумістики, ентомології, промислового птахівництва, кролівництва та інших напрямів.

В рамках науково-дослідницької роботи учні висвітлювали аспекти годівлі, утримання та розведення тварин, моніторинг чисельності певних видів, видовий склад представників фауни певних регіонів.

ІІІ. Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників "Природа - людина - виробництво - екологія", що проводився з метою підтримки обдарованої молоді, підготовки її до активної участі у сучасному науково-технічному прогресі.

Учасники представляли науково-дослідницьку діяльність, науково-технічне винахідництво та раціоналізаторство, спрямоване на удосконалення техніки, та розробку екологічно обґрунтованих технологій, пропагували досягнення в галузі науки та техніки.

Стендова презентація учасників конкурсів була проведена в рамках роботи III Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012».

Для керівників делегацій була організована робота навчального курсу «Культура педагогічного менеджменту».

Фоторепортаж з першого дня роботи Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ-2012".

Фоторепортаж з другого дня роботи Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ-2012".

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.