З метою створення умов для всебічного інтелектуального та духовного розвитку обдарованих учнів з усіх регіонів України, формування в учнівської молоді наукового світогляду, поглибленого вивчення природознавчих наук, проведення експериментальних робіт, з 17 до 22 березня 2012 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить весняну сесію Всеукраїнської заочної біологічної школи та Всеукраїнського інституту біологічних стажувань школярів.

20

З нагоди відзначення 20-річчя ВЗБШ 17 березня 2012 року в Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської заочної біологічної школи та Всеукраїнського інституту біологічних стажувань школярів.

20

20

У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка В.А.Бугров, заступник з наукових питань директора Інституту зоології імені І.І.Шмальгаузена НАН України І.В.Довгаль, заступник директора Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Д.М.Говорун, директор навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Л.І.Остапченко.

20

20

20

Для учасників ВЗБШ була організована екскурсія по Музею історії Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка.

20

 

18 - 22 березня 2012 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді для керівників учнівських делегацій ВЗБШ проведено навчання в «Університеті екологічних знань». Тематика засідань була присвячена природно-заповідного фонду України та організації еколого-освітньої діяльності з школярами на природно-заповідних територіях.

В роботі Університету взяли участь та виступили з доповідями і презентаціями щодо стану та розвитку природно-заповідного фонду України наукові співробітники, фахівці природно-заповідної справи Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України.

Слухачі Університету були детально ознайомлені з такими об`єктами природно-заповідного фонду України як Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України та Національний природний парк «Голосіївський».

Під час зустрічі з науковцями та фахівцями НПП «Голосіївський» був зроблений наголос на необхідність продовження спільної роботи парку та відділу екології НЕНЦ в напряму екологічної освіти та екологічної просвіти школярів та молоді, й в першу чергу по конкурсу «Вчимося заповідувати».

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.