З 6 по 8 квітня 2012 р. в столиці Азербайджану, гостинному Баку, зустрілися близько 400 школярів та їх учителів зі всього світу. Юні науковці з 46 країн світу представили різноманітні проекти, які були спрямовані на поліпшення стану оточуючого середовища та використання альтернативних джерел енергопостачання. Більш ніж 100 проектів взяли участь у конкурсній програми Олімпіади.

Організатори Олімпіади - Міністерство освіти, Міністерство екології та природних ресурсів Азербайджану, Азербайджанська державна нафтова компанія. Захід висвітлювався Громадським телебаченням Азербайджану та іншими телерадіокомпаніями.

Метою Міжнародної олімпіади було не тільки привертання уваги до рішення екологічних проблем, а також пошук шляхів їх вирішення.

b

В цьому році нашу країну в Азербайджані представила Васильєва Ірина, учениця 11 класу Балтського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - колегіум» Одеської області. Ірина привезла до м. Баку свій проект «Екологічний комплекс з переробки опалого листя» (керівник Серанова Н.С., заступник директора школи з науково-методичної роботи, вчитель економіки Балтського НВК).

b

Захист робіт проводився у вигляді виставки-презентації стендових доповідей. Робочою мовою Олімпіади була англійська.

b

За підсумками захисту робіт у категорії «Інженерія» Васильєва Ірина отримала бронзову медаль Олімпіади та сертифікат учасника.

b

Учасникам Олімпіади була представлена цікава екскурсійна програма.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.