d

   В Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено Міжнародну відео-конференцію в рамках заходу «Діалог з питань атомної технології - Фукусіма та майбутнє ядерної енергетики».

     19 червня цього року Національний еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України спільно з екологічною благодійною організацією Green Cross Україна з ініціативи Green Cross Швейцарії і за підтримки Міжнародної неурядової організації Green Cross International провів відео-конференцію в рамках заходу «Діалог з питань атомної технології - Фукусіма та майбутнє ядерної енергетики», що проходив під час Конференції ООН з питань сталого розвитку, що також відома під назвою Ріо+20. Її учасниками стали діти з трьох регіонів України, представники одного з проектів Green Cross Україна - клубу GCU «Матері та дитини» та студентство в Ріо-де-Жанейро. Дебати проводилась трьома мовами (українською, англійською та португальською).
      Під час відео-конференції обговорювались питання поліпшення стану здоров'я і соціального стану населення, а також надання допомоги найбільш постраждалим верствам населення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
На конференції піднімалися питання важливості об'єднання зусиль та співпраці на шляху сталого розвитку, покращення екологічної ситуації, умов проживання населення, постраждалого від Чорнобильської аварії, а також кращого майбутнього для дітей і наступних поколінь. Учасники відео конференції: Юлія Москаленко (14 років, м. Біла Церква), Тетяна Пащук (15 років, смт. Народичі) і наймолодша учасниця Софія Черняк (10 років, м. Славутич) виступили з доповідями щодо багатофакторних наслідків катастрофи в умовах складного соціального та природного середовища. В рамках міжнародної програми SOCMED (СОЦМЕД) діти, які проживають у екологічно несприятливих регіонах України, отримують соціальну, медичну та психологічну допомогу, а також мають змогу поліпшувати здоров'я в дитячому екологічному оздоровчому таборі в Закарпатті.
     «Я всего лишь ребенок и я верю, что добро и взаимовыручка объединят людей всего мира. От имени детей нашей организации я хочу поблагодарить всех Вас за всю оказанную нам помощь. Спасибо Вам!», подякувала Софія Черняк.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.