Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з 2004 року разом з Національним координатором проекту SPARE в Україні успішно проводить Національний етап Міжнародного конкурсу шкільних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище".

Конкурс, який охоплює юні таланти з 18 країн світу, здійснюється в рамках міжнародного освітнього проекту SPARE (міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики) і всесвітньої декади ООН "Освіта для сталого розвитку" за підтримки Норвезького товариства охорони природи і INFORSE Europe (Європейська мережа розвитку сталої енергетики). В Україні його підтримують Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, Програма розвитку ООН в Україні, Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.

Метою конкурсу в Україні є пошук, підтримка талановитої, обдарованої учнівської молоді, формування екологічної компетентності школяра, виховання принципів енергозбереження, залучення шкіл до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів, й в першу чергу енергетичних.

Переможці Національного туру неодноразово ставали призерами Міжнародного туру конкурсу. За рішенням Міжнародного журі у 2011-2012 навчальному році визнані переможцями наступні учасники із України:

І місце
Волков Максим, учень Макіївського міського ліцею Донецької області, вихованець Донецького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Тема проекту: «Розробка та використання експериментальної моделі фотоелектростанції в системі автономного електропостачання».

ІІІ місце
Арендарчук Тетяна Олександрівна, вчитель математики ЗОШ с. Карпилівка Ківерцівського району Волинської області. Тема проекту «Математика вчить економити».

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.