25-27 червня 2012 року у м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для координаторів програми GLOBE в Україні.

Програма GLOBE («Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля» - це міжнародний практичний науково-освітній проект, який об'єднує зусилля учнів, учителів і вчених-дослідників. спрямовані на отримання додаткової інформації про навколишнє середовище шляхом збору даних і проведення спостережень. 112 країн світу беруть участь у цьому проекті вже понад 17 років. Україна приєдналася до програми GLOBE у 1999 році.

Участь у семінарі взяли педагоги позашкільних закладів освіти з різних регіонів України. Також були запрошені вчені Корінчук Д.М. (Інститут технічної теплофізики НАН України), Назаренко В.І. (Інститут біохімії ім.. О.В. Палладіна НАН України), Кубланов С.Х. (національний експерт з питань змін клімату). Під час он-лайн зустрічі педагоги мали можливість поспілкуватися з координатором програми GLOBE у Російській Федерації, Сурков Ф.А., та Сільвіаном Таусаком, лідером проекту «Погода в школах» (Франція). Під час практикуму були проведені заняття по протоколам «Атмосферні дослідження».


Наступну зустріч координаторів програми GLOBE вирішено провести у м. Херсон.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.