Оздоровлення юннатів Полтавщини

Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді влітку 2012 року різними формами відпочинку заплановано охопити понад дві тисячі дітей та підлітків. Зокрема, в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» відпочинуть 536 обдарованих дітей, у наметовому містечку під час обласної польової практики - 60 старшокласників, у обласній екологічній експедиції «Чиста хвиля- 2012» візьмуть участь 15 учнів.Туристичними екскурсіями та походами планується охопити понад півтори тисячі дітей.
З 26 червня по 15 липня 2012 року на базі геологічної пам'ятки природи "Бутова гора" що на Шишаччині проведено польову екологічну практику у формі наметового містечка для слухачів очно-заочної біологічної школи.

Учасниками практики стали 60 учнів навчальних закладів районів області та міст Полтави, Кременчука, Лубен.
Поряд з отриманням поглиблених знань польова екологічна практика передбачає і організацію оздоровчої, спортивної, культурно-масової діяльності та відпочинку дітей
У липні-серпні 2012 р. буде проведено обласну екологічну експедицію - похід на байдарках «Чиста хвиля - 2012». Цього року маршрут походу проходитиме по річці Сула. Участь в експедиції «Чиста хвиля» братимуть 15 найактивніших слухачів обласної очно-заочної біологічної школи та членів Малої академії наук.

Учасниками «Чистої хвилі» у 2012 році будуть досліджені об'єкти природо-заповідного фонду даного регіону
Структурним підрозділом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді є обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір «Еколог», що в селі Міські Млини Зіньківського району. Він розташований недалеко від річки Ворскла на території проектованого ландшафтного заказника «Опішнянський».

У таборі відпочивають обдаровані діти з усієї області - переможці олімпіад, юні дослідники Малої академії наук, переможці та призери всеукраїнських, обласних та районних конкурсів. Протягом трьох змін уже оздоровлено 402 дитини.
Матеріально-технічна база табору відповідає сучасним стандартам: затишні спальні та їдальня, спортзал, ігрові та спортивні майданчики, великий телевізор із супутниковою антеною, професійна апаратура для проведення дискотек, комп'ютери, кондиціонери, велосипеди, автобус для здійснення екскурсій.

Найбільше діти полюбляють купатися у річці, на березі якої проходять конкурси: «Діючі фонтани», «Піщані замки», свято Івана Купала та «День Нептуна».
У таборі організовуються пізнавальні заходи, де школярі мають змогу проявити свою кмітливість, спостережливість, знання. Це конкурси «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», вікторина «Пізнай свій рідний край», Малі олімпійські ігри та інші цікаві заходи.

Щодня вихованці мають змогу відвідувати гуртки за інтересами, займатися спортом.
З метою екологічного виховання в таборі розроблено два маршрути екологічної стежки.
  І - «Юннатівський»- закладено на території табору.
  ІІ - Велосипедний - закладений в околицях с. Міські Млини у заплаві р. Ворскла, який передбачає ознайомлення дітей із біорізноманіттям місцевості, вивченням екологічних об'єктів та явищ.
Під час четвертої зміни у таборі буде оздоровлено ще 135 дітей.
Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді беруть участь у всеукраїнських оздоровчих заходах. Так, з 11 по 17 червня 2012 року вісім учнів - переможців всеукраїнських конкурсів та акцій відпочивали в місті Києві у дитячому оздоровчому таборі «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.