«Ойкос», вперед! Юні екологи України вирушили
в експедицію по Закарпаттю

     20-та ювілейна зміна Всеукраїнського еколого-освітнього табору-експедиції «Ойкос» стартувала на Закарпатті. Експедиція триватиме 22 дні і проводитиметься в 2 етапи - сухопутний та водний.
На Рахівщину, звідки розпочалась експедиція, зібралися юннати і педагоги із Луганської, Рівненської, Дніпропетровської, Закарпатської областей України і гості із Канади. Усього 32 учасники. Ще 6 юних захисників природи із Одеського екоцентру приєднаються на водну частину - еколого-краєзнавчу подорож по Тисі на катамаранах.

     Урочисте відкриття ювілейної зміни табору відбулося в центральній садибі Карпатського біосферного заповідника, що знаходиться в Рахові. Ойкосівці відвідали відомий Центр Європи і Візитцентр, Трибушанське лісництво, повносистемне форелеве господарство, здійснили екстремальне сходження на Говерлу. На сьогодні учасники табору перебувають на Рахівській філії ЗОЕНЦ «Едельвейс».


    Попереду їх чекають стежки в букових лісах, карстові печери, озеро Синевир, «Долина нарцисів», Чорна гора Виноградівського району. Паралельно з пам'ятками природи, учасники експедиції ознайомляться з історико-культурною спадщиною Закарпаття, замками, музеями та еколого-натуралістичними центрами.


На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.