13-15 листопада 2012 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулася Перша європейська зустріч національних координаторів програми SPARE (Міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики). В рамках цього проекту щороку відбувається Міжнародний конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», що проходить під гаслом "Збережемо клімат - почнемо з простих енергетичних рішень".
На зустрічі були присутні координатори проекту з України, Росії, Білорусі, Молдови та Норвегії, а також вчителі з Молдови та України, що працюють з школярами по проблемах енергозбереження.

r

r

Під час заходу обговорювались питання підвищення ефективності роботи по проекту, взаємодії вчителів та місцевих співтовариств в плані підвищення енергоефективності, розвитку сітки шкіл SPARE і підтримка її членів, питання навчання вчителів, робота з початковою школою, а також пошуки шляхів поширення регіонального співтовариства та співпраця із ЗМІ.
Для учасників зустрічі був проведений тренінг робочих груп по здійсненню моніторингу проекту в загальноосвітніх закладах.

r


По результатам зустрічі прийнято рішення оптимізувати зміст поданих заявок з урахуванням набутих знань по моніторингу проектів з енергоефективності, вирішено активізувати регіональне співтовариство між країнами-учасниками SPARE, розроблено два варіанти програм тренінгу для вчителів, заплановані робочі зустрічі вчителів, що працюють із школярами по темі «Енергозбереження».

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.