Вперше в позашкільній освіті розпочала роботу Всеукраїнська школа методиста позашкільного навчального закладу.

На базі Національного еколого-натуралістичного центру з 29 листопада до 1 грудня 2012 року проводиться осіння сесія Всеукраїнської школи методиста позашкільного навчального закладу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2012 № 151 "Про затвердження плану Всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2012 рік" та з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників системи позашкільної освіти починаючи з 2012 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді працюватиме Всеукраїнська школа методиста позашкільного навчального закладу.

Форма організації роботи школи - очна-дистанційна. Термін навчання - один рік; кількість сесій - чотири (дві сесії - очні, дві - дистанційні в он-лайн режимі).

Учасниками школи стали 24 методиста, які представляють 18 обласних позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю.

Важливим напрямом діяльності школи є формування психологічної готовності методистів до постійного професійного самовдосконалення і саморозвитку, оволодіння інноваційними технологіями, методами організації педагогічних досліджень, дослідницько-експериментальної роботи.

f

l

e

s

Під час проведення осінньої сесії слухачі ознайомилися із загальними положеннями сучасного освітнього та методичного менеджменту, з методикою експертного оцінювання діяльності педагогічних працівників та освітньої діяльності позашкільних навчальних закладів.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.