З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та дирекцією освітніх програм INTEL в Україні провели з 24 по 27 лютого 2013 р. Всеукраїнський конкурс «Intel-ЕкоУкраїна-2013» - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2013 (International Science and Engineering Fair).

У національному етапі взяли участь 205 молодих науковців, які представляли 175 дослідницьких проектів з десяти тематичних категорій:

Програма заходу включала проведення:

У відповідності до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF, за результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу «IntelЕко Україна - 2013» надана можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі INTEL ISEF, який пройде 12 -17 травня 2013р., м. Фінікс (штат Аризона, США), наступним переможцям з індивідуальними проектами:
Швайка Зеновія, учениця 10 класу Львівського технологічного ліцею. Тема проекту: "Автономний пристрій для захисту водойм від замору риби";
Бандурко Богдана, учениця 11 класу Донецького обласного санаторного ліцею інтернат «Ерудит». Тема проекту: «Три проблеми - одне рішення».
Войтех Дмитро, учень 11 класу Київського природничо-наукового ліцею №145. Тема проекту: "Енергетичні комірки створені на основі нетрадиційних джерел живлення та їх інтеграція в енергетичну систему».

Переможці Intel Еко-Україна 2013

 

За результатами проведення конкурсу спеціальні премії від Благодійного Президентського фонду "Україна" отримали двоє найкращих учнівських проектів: Лавриненко Станіслав, учень 11 класу Хіміко-екологічного ліцею м.Дніпропетровська з проектом "Темплантний синтез на пінонікелю як спосіб виготовлення високоефективного окиснонікелевого електрода гібридного суперконденсатора" та Ганзюк Христина, учениця 11 класу Технологічного багатопрофільного ліцею м.Хмельницького з проектом "Сапоніт - новий мінеральний сорбент багатогалузевого використання". Даним учасникам надано право представляти Україну на Міжнародному конкурсі I-SWEEEP - 2013, який пройде з 8 до 13 травня 2013 р. у м. Хьюстон.

Надано право представляти Україну на Міжнародному конкурсі наукових та мистецьких проектів учнів середніх загальноосвітніх шкіл (Genius) у місті Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки) 16-21 червня 2013 р.: Ткаченко Владиславі, учениці 11 класу Одеської гімназії №9. Тема проекту: "Розробка мукоадгезивних лікарських плівок з іммобілізованим лізоцимом"; Паламар Назарію, учню 10 класу Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Тема проекту: "Синтез похідних олігоазааценів, потенційних молекулярних напівпровідників n-типу".

Надано право представляти Україну на V Міжнародній олімпіаді з екологічних проектів INEPO EUROASIA 3-7 квітня 2013 р. м. Баку, Азербайджан:
Рудь Єлизаветі, учениці 10 класу Українського медичного ліцею НМУ імені О. О. Богомольця м. Києва. Тема проекту: «Ефекти вітамінів d3 та е на функціональну активність фагоцитуючих клітин крові за хронічного введення преднізолону".

Фоторепортаж з конкурсу Intel Еко-Україна 2013

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.