Вітаємо українську команду із перемогою у Міжнародному фестивалі молодих науковців E(x)plory

В цьому році вперше Україна прийняла участь у Міжнародному Фестивалі молодих науковців E(x)plory, який проводився з 4 по 6 квітня 2013 р. в місті Гдиня (Польща).

Честь України на цьому представницькому конкурсі захищали переможці Всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2013» - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2013, який був проведений з 24 по 27 лютого ц.р. Міністерством освіти і науки України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та дирекцією освітніх програм INTEL в Україні, а саме:

Герман Іван та Дуганець Роман, вихованці гуртка «Юний Хімік» КЗО «Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» з командним проектом «Новий тип шаруватого подвійного нікель гідроксиду для використання в гібридних суперконденсаторах».

p

p

p

У Фестивалі молодих науковців E(x)plory прийняли участь учні із Польщі, України та Грузії.

Результати участі українських дослідників виявили високий рівень як самого наукового проекту, так і його захисту.

Рішенням представницького наукового журі Фестивалю E(x)plory Герман Іван та Дуганець Роман посіли Перше місце.

Під час Фестивалю E(x)plory учасники відвідали центр компанії INTEL в Польщі, а також були ознайомлені з Померанським науково-технологічним парком, його складовими: компаніями та науковими лабораторіями, науковою лабораторією Біотехнології.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.