Відбувся Всеукраїнський педагогічний практикум "Світ творчості" в м. Тернопіль

Відповідно до наказу Міністерства від 03.01.2013 № 2 «Про затвердження плану всеукраїнcьких заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2013 рік» з 18 до 20 червня ц.р. у м. Тернополі Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Тернопільським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Всеукраїнський педагогічний практикум "Світ творчості". Тема практикуму: "Особистісно орієнтовані освітні технології в роботі позашкільних закладів еколого-натуралістичного напряму".
Захід проводився з метою вивчення узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, підвищення кваліфікації педагогічних працівників еколого-натуралістичної позашкільної освіти.
Учасниками заходу стали директори республіканського (Автономна Республіка Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді (станцій юних натуралістів).
Програма практикуму включала ознайомлення із досвідом роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, а саме: Тернопільським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, Збаразькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №2, Зборівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Мишковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., колегіуму «Знамення» с. Зарваниця Теребовлянського району, національним природним парком «Кременецькі гори», Кременецьким ботанічним садом.
Учасники заходу прийняли участь у роботі круглого столу «Роль державних та громадських організацій у формуванні екологічної культури особистості» на базі Кременецького комунального гуманітарно-педагогічного інституту ім.Тараса Шевченка, під час якого були обговорені актуальні проблеми щодо координації еколого-натуралістичної роботи в системі закладів позашкільної освіти області, розвитку позашкільної еколого-натуралістичної та аграрної освіти, оновлення її змісту, впровадження в навчально-виховний процес сучасних технологій, новітніх досягнень, досвід загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах з впровадження духовного виховання учнівської молоді.
У 2013 році виповнюється 65 років юннатівському руху на Тернопільщині. Тернопільський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді - це позашкільний навчальний заклад, що є складовою безперервної освіти і спрямований на розвиток здібностей та обдарувань учнівської молоді, задоволення її інтересів, духовних запитів і потреб у професійному самовизначенні.
Усвідомлюючи свою провідну роль, маючи багату історію та досвід, колектив Центру постійно веде активний пошук своєї ролі та місця в соціальній структурі згідно до змін , що відбуваються у суспільстві в умовах розвитку української державності, здійснює науково-практичне забезпечення передумов діяльності Центру як закладу своєрідної екосистеми позашкільних закладів області та інших зацікавлених організацій з питань екології співтворчості.
За наслідками роботи педагогічного практикуму надрукований збірник матеріалів «Особистісно орієнтовані освітні технології в роботі позашкільних закладів еколого-натуралістичного напряму».
Більш детальна інформація - на сайті http://www.nenc.gov.ua

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.