ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР УЧНІВ 5-Х КЛАСІВ

ДИТЯЧОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ АКАДЕМІЇ

На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року № 889 «Про утворення державної дитячої інженерної академії», у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України  вперше проводиться набір до 5-х класів Державного загальноосвітнього навчального закладу - гімназії «Дитяча інженерна академія».

Заклад нового типу відкривається з метою виявлення та підтримки дітей, які мають схильність до  винахідницької та конструкторської діяльності.

Навчання буде відбуватися під патронатом Київського національного університету будівництва і архітектури та інших провідних технічних вузів України за напрямами:

робототехніка;

архітектура та дизайн;

інженерія  та ін.

Для кожного учня буде розроблений особистий освітній маршрут. Значний компонент у навчальному процесі складатиметься з позакласної та гурткової роботи.

Конкурсні випробування до 5-го класу проводяться у формі співбесіди.     У 2013/2014 навчальному році чекаємо учнів м. Києва. З наступного навчального року планується набір учнів усіх регіонів України до 5-6-х класів.

Додаткова інформація за телефонами: 4814762 (відділ експериментальної педагогіки та управління освітою Міністерства освіти і науки України; моб. 0972211172 (директор гімназії - Боровик Дмитро Віталійович).

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі. Чекаємо майбутніх винахідників та талановитих інженерів.  

На попередню сторінку  

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.