У Рік дитячої творчості в Україні, на виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України №785 від 27.11.2010), з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (далі - НЕНЦ), Міністерством культури України, Національною спілкою художників України (далі - НСХУ), Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка проведено Міжнародний еколого-мистецький проект, який відбувся з 21 по 30 серпня 2013р. на території Школи народних ремесел НЕНЦ.

Метою нашого проекту є трансформація та інтеграція архаїчного ремесла в простір сучасного мистецтва та використання його здобутків з педагогічно-просвітньою метою. Використовуючи інноваційні техніки, художники створили інсталяції та об'єкти ленд-арту, які прикрашають ландшафт Дендропарку «Юннатський» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, також можуть існувати самостійно в просторі виставкових залів, музеїв, декорувати спектаклі тощо.

У рамках пленеру проведено:

  1. Виготовлення екстер`єрних композицій з лози й природного матеріалу території НЕНЦ за участю митців України та Європи, також юних майстрів з України.
  2. Інтегровані майстер-класи для педагогів, що працюють в умовах спеціального та інклюзивного навчання та дітей з особливими потребами засобами декоративно-прикладного мистецтва.
  3. Тренінг з формування уваги дітей, що потребують особливих умов навчання на засадах народної педагогіки.


За результатами заходу проведено нагородження талановитих юних майстрів України грамотами.

В Еколого-мистецькому проекті «Діалог з природою» зареєстровано 44 учасника, в тому числі художники, юні майстри з України, учасники семінару та майстер-класів.

Робота над об'єктами ленд-арту проходила в творчому натхненні, тісному спілкуванні та піднесеному настрої майстрів, гостей та відвідувачів на яскравій та багатій природнім різноманіттям території навколо Школи народних ремесел НЕНЦ.

Роботи виконані на пленері залишаються прикрашати Дендропарк «Юннатський» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України і є яскравою родзинкою та зразком творчості для учнівської молоді з регіонів України.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.