4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. Рішення відзначати Всесвітній день захисту тварин було прийнято 4 жовтня на Міжнародному конгресі прихильників руху із захисту природи, який відбувся у Флоренції в 1931 році.

Чому саме 4 жовтня? Саме у цей день 1226 році помер святий Франциск Ассізський - релігійний мислитель і філософ, який проповідував любов до всього живого на Землі, просив віруючих не причиняти тваринам болю та вступати в їх захист. Саме Франциску приписують розвиток такого вчення, як екологічна етика, що вивчає внутрішні цінності дикої природи і бережливе ставлення до всього живого. З тих часів і до сьогодні день смерті святого Франциска святкують як День захисту тварин.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України щорічно проводить ряд природоохоронних і пропагандистських всеукраїнських масових заходів, а саме: акцію «Птах року», акцію «Годівничка», акцію «День зустрічі птахів», акцію «Діти за гуманне ставлення до тварин» в рамках якої проводиться конкурс -огляд «Обличчям до тварин: Не зашкодь! Подбай! Допоможи!», що сприяють формуванню в учнів переконань, моральних принципів та активної життєвої позиції в області охорони навколишнього середовища. Учасниками заходів є учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, педагоги, які небайдужі до сучасних проблем існування багатьох представників тваринного світу.

Вихованці творчих учнівських об'єднань НЕНЦ взяли активну участь у проведенні Дня захисту тварин. Так, в рамках заходу, проведені акції і вікторини, конкурси малюнків, плакатів і віршів, які були покликані виховувати у дітей бережливе і відповідальне ставлення до братів наших менших.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.