На виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2010 №785) та з метою підвищення ефективності роботи на шкільних навчально-дослідних ділянках з садівництва, підготовки школярів до активної професійної самореалізації Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Українським науково-дослідним інститутом садівництва УААН з 10 до 12 жовтня ц. р. у м. Києві був проведений Всеукраїнський фестиваль "Україна-сад".

У рамках Фестивалю були проведені:

В рамках фестивалю «Україна - сад» була проведена трудова акція «День саду». Учасниками фестивалю був закладений вишневий сад на території Національного еколого-натуралістичного центру.

Під час проведення Фестивалю відбулися Симиренківські читання на тему "Дослідницька робота з садівництва в творчих учнівських об'єднаннях", метою яких є поширення передового педагогічного досвіду щодо взаємодії теорії та практики ефективного трудового виховання. Учасниками читань стали аспіранти, наукові та педагогічні працівники вищих, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Відповідно рішення журі Фестивалю за презентацію виставки досягнень творчих учнівських об'єднань садівничого профілю були нагороджені кращі учасники заходу:

І місце - Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр;
ІІ місце - Волинський обласний еколого-натуралістичний центр;
ІІ місце - Тростянецький палац дітей та юнацтва Сумської області;
ІІІ місце - Грушківський НВК Камянець-Подільського району Хмельницької області;
ІІІ місце - Вінницька обласна станція юних натуралістів;
ІІІ місце - Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради;
ІІІ місце - Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр.

Керівник гуртка Петро Мазур з вихованцями (Click to zoom ->)Спонсор фестивалю Сергій Коженевський (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

Увійти

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.