13 листопада ц.р. в конференц-зал інформаційного агентства «УНІАН» відбулася прес-конференція з презентацією Всеукраїнського шкільного конкурсу «ЕКОклас» під девізом «Твій перший дорослий проект!»

u

u

Участь у прес -конференції взяли:

 

u

u

Програма прес-конференції включала проведення презентації масштабного проекту, який просуває ідею проактивної ЕКОпозіціі; виступ експертів-лідерів в області ЕКОвідповідальності; знайомство із юними екологами Національного еколого-натуралістичного центру; ЕКОекспозіціі юних екологів, а також благодійне перетворення ЗМІ - учасників прес - конференції - в стейкхолдерів проекту.

Конкурс «ЕКОклас» - це унікальна соціальна ініціатива торгової мережі «Фокстрот», створена, щоб об'єднати дітей, батьків, вчителів та місцеву громаду заради поліпшення екологічної ситуації рідного краю шляхом колективної взаємодії. Пріоритетом проекту є загальна, а не індивідуальна робота, локальність з акцентом на рідний край, всеукраїнський масштаб. Організаційним партнером конкурсу є Національний еколого-натуралістичний центр МОН України . Інформаційний партнер: газета «Комсомольська правда в Україні». Конкурс проводиться за колективними номінаціями "Екодизайн", "ЕКОінновація" та "ЕКОкреатів" з 13 листопада 2013р. по 12 травня 2014р. Фінал конкурсу приурочено до Дня екологічної освіти.

До участі запрошуються шкільні колективи з 1 по 11 клас загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, члени екологічних об'єднань у віці від 6 до 17 років, їх педагоги, а також всі, хто хочуть жити в екологічно - чистій країні.

Інформація та умови участі у Всеукраїнському шкільному конкурсі «ЕКОклас» на сайті НЕНЦ: www.nenc.gov.ua

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.