Улюбленці родини, екстрасенси, вчителі, друзі. Усе це про домашніх тварин. Офіційно День домашніх тварин в Україні не відзначається. Але це не привід не святкувати це добре і домашнє свято. Святкують День домашніх тварин у різних країнах світу по своєму. Хтось у цей день дозволяє своїм домашнім улюбленцям робити все, що раніше заборонялось: гризти меблі, кататись на шторах чи навіть їсти зі столу.

28 листопада в Національного еколого-натуралістичного центру МОН України проведено виховний захід присвячений саме домашнім тваринам. За програмою заходу вихованці гуртків мали змогу прийняти участь в таких номінаціях:

 

Під час заходу презентувались аудіо записи, відеоролики та фотографії домашніх тварин. Виставка дитячий поробок справила величезне враження на гостей та організаторів заходу. Учасники обмінювались знаннями, досвідом догляду за улюбленцями та цікавими історіями з їх життя.

Відбулась посвята юних вихованців гуртка «Юний еколог», що поклялись захищати і охороняти братів наших менших.

В заході взяли участь юннати Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Кожен учасник свята отримав багато інформації та безліч незабутніх вражень. Найактивніші отримували цікаві подарунки та нагороджувались грамотами.

День захисту тварин покликаний об'єднувати зусилля людей в збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх тварин. На сьогоднішній день у багатьох кранах світу існують організації, які захищають тварин.

 (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.