Вітаємо в програмі GLOBE!

GLOBE в Україні (Global Learning and Observations to Benefit the Environment) - це частина міжнародної науково-освітньої програми, яка надає можливість учням та громадянам з усього світу брати участь у процесі збору даних та наукових дослідженнях для того щоб робити внесок у наше розуміння Землі як системи та навколишнього середовища. Мета програми - підтримка та сприяння співпраці учнів, вчителів, науковців та громадян у дослідженні навколишнього середовища, Землі як системи та їх динаміки. GLOBE тісно співпрацює з Національним управлінням з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA), Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) та Національним науковим фондом (NFS).

«GLOBE - це ідеальна програма для залучення дітей до науки»
- нобелівський лауреат доктор Ленн Ледерман.

Хто займається програмою?

Програма GLOBE була заснована у День Землі в 1995 році. З того часу понад країн стали учасниками програми. Завдяки зусиллям світової спільноти GLOBE, тренування за програмою пройшло більше 19 000 вчителів, що представляють майже 24 000 шкіл по всьому світу. Понад 1,5 мільйон учнів долучилися до програми - провели та внесли до бази даних GLOBE більше 120 мільйонів вимірювань, які вони використали у власних дослідницьких проектах.

Учні, вчителі та науковці з усього світу можуть спілкуватися та навчатися через мережу шкіл програми GLOBE. Звичайні громадяни також можуть брати участь у спостереженнях через новий мобільний додаток GLOBE Observer.

Україна приєдналася до програми в 1999 році, а з 2001 координатором програми GLOBE в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН. Сьогодні за програмою займається близько 60 українських шкіл та позашкільних навчальних закладів. Загалом вони об'єднують більше 500 учнів, які внесли понад 28 000 інформаційних даних до міжнародної бази даних GLOBE. В Україні програма GLOBE заручилася підтримкою Міністерства освіти та науки.

Дізнатися більше про GLOBE

Цікаві дані про програму GLOBE:

Школи GLOBE : 27,287
Вчителі : 19,181
Внесених даних на сайті globe: 120,541,171

t

 
Powered by Etomite CMS.