Мобільні додатки GLOBE

GLOBE рухається у ногу з часом. Для того, щоб зробити заняття більш цікавими для нового покоління було розроблено ряд мобільних додатків для спостережень GLOBE.

GLOBE Observer

GLOBE Observer (GLOBE спостерігач) запрошує вас проводити спостереження за навколишнім середовищем, які доповнюють супутникові спостереження NASA, щоб допомогти вченим, які досліджують Землю та глобальне середовище. Версія 1.1 включає спостереження за хмарами і дозволяє вам фотографувати хмари, записувати спостереження за небом та порівнювати їх з супутниковими знімками NASA. Сьогодні GLOBE - це основне джерело інформації про хмари, яке збирається людиною і яке надає більше даних ніж автоматичні системи.

Наступні версії GLOBE Observer матимуть додаткові інструменти, які ви зможете використовувати. А головне, додаток GLOBE Observer може використовувати будь-хто: учні, вчителі і звичайні громадяни. Для реєстрації потрібно вказати лише email.
Користуючись додатком GLOBE Observer, ви стаєте частиною GLOBE спільноти і пробите вагомий науковий внесок у дослідження NASA і GLOBE, дослідження місцевого середовища, дослідження учнів та вчених по всьому світу.

Більше інформації про хмари можна знайти у Посібник «Программа GLOBE: Полное руководство для учителей (1997)» - Атмосферні дослідження.

Завантажити для Android чи iOS.

GLOBE's Data Entry App

GLOBE's Data Entry App (додаток для внесення даних GLOBE) дозволяє користувачам вносити дані до протоколів GLOBE прямо з приладу Android чи iOS для більшості GLOBE протоколів. Після початкового завантаження форм, користувачі можуть записувати спостереження «у полі», а потім завантажити їх до бази даних, коли матимуть Інтернет сполучення. Додаток майже не відрізняється від сторінки внесення даних на сайті і дозволяє використовувати камеру на телефоні чи планшеті для спостережень на ділянках. Цей додаток можуть використовувати лише ті, хто мають повноцінний аккаунт на сторінці GLOBE.

Поточна версія 1.1 дозволяє вносити та редагувати дані. Наступна версія дозволить створювати ділянки.

Завантажити для Android чи iOS.

MUC Field Guide: A Key to Land Cover Classification

MUC Field Guide: A Key to Land Cover Classification (Визначник для Модифікованої класифікації ЮНЕСКО - Ключ до класифікації наземного покриву). Цей додаток дозволяє проводити класифікацію наземного покриву для даної локації за міжнародною Модифікованою класифікацією ЮНЕСКО, яку використовує GLOBE.

Завантажити для iOS.

WxSat

WxSat - це додаток, який дозволяє користувачам переглядати різні погодні дані, включаючи супутникові знімки, у інтерфейсі Google Maps.

Завантажити для Android чи iOS.

 

Більше інформації про додатки дивіться тут.

На попередню сторінку

 
Powered by Etomite CMS.