від 18.01.08 № 1/9-22

Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій
Директорам обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів)

Про проведення Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ 2008"

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий освітній простір Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ-2008" (далі -тиждень).
У рамках тижня передбачається проведення таких конкурсних програм:
6-8 лютого :
VII Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2008» -(ecosoft@nenc.gov.ua, komendantov@nenc.gov.ua);
Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників "Природа -людина - виробництво - екологія" (victoriya(a),nenc.gov.ua);
Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів-тваринників (fgu@nenc.gov.ua),
29 лютого до 2 березня :
Всеукраїнський конкурс «Intel-ЕкоУкраїна-2008» - Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2008 (International Science and Engineering Fair) (hope(g>nenc.gov.ua).
Умови проведення зазначених конкурсів у 2008 році додаються.
До участі в конкурсних програмах запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів. Тези та заявки, форми яких додаються, подаються в друкованому та електронномувигляді не пізніше 31 січня 2008 року за поштовою адресою: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, або за вищезазначеними адресами електронної пошти.
Для участі в конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна" тези надсилаються українською та англійською мовами.
Обсяг тез не повинен перевищувати 6000 друкованих символів (2-3 стор.); шрифт Times New Roman, 14; інтервал - 1,5; формат роботи - Microsoft Word; малюнки, таблиці, фотографії та інші графічні зображення додаються до тез окремо; тези повинні містити прізвище та ім'я автора, місце навчання, клас (курс), назву доповіді, електронну адресу.
Допуск проектів здійснюється організаційними комітетами під час заочного відбіркового туру, результати якого будуть розміщені на сайті НЕНЦ (www.nenc.gov.ua), що є офіційною підставою для участі в даних конкурсах.
Переможці перших трьох конкурсних програм за рекомендаціями експертів отримують право взяти участь у Всеукраїнскому конкурсі «Intel-ЕкоУкраїна -2008» за умови відповідності їхніх проектів вимогам національного туру міжнародного конкурсу Intel ISEF 2008.
Проїзд і харчування членів делегацій (у тому числі керівників) - за рахунок відряджаючої організації (з розрахунку: трьохразове харчування - 25 грн./добу, проживання в готелі для учнівської молоді - від 40 грн./доба, для дорослих 70 -100 грн./доба).
Довідки за телефоном: (044) 430-04-91.

Заступник Міністра                В.Д. Шинкарук


Рудакова З.М.
4862071

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.