08.02.2008 р. №5

НАКАЗ:

Про підсумки новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"

 

З 25 грудня 2007 року по 25 січня 2008 року в Національному еколого натуралістичному центрі учнівської молоді на базі відділу квітництва пройшла традиційна щорічна новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція".

 На розсуд широкого загалу учнівської молоді, педагогів, батьків, гостей Центру були представлені роботи виконані учнями в довільній формі за напрямком новорічна флористика: флористичні вироби та композиції новорічно-різвяної тематики, які пропагують збереження  хвойних рослин, символізують та відображають національні різдвяно-новорічні дійства.

Метою і завданням даної виставки є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

За оцінкою журі та підсумками новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"

Н А К А З У Ю:

І. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру керівників творчих учнівських об'єднань за вклад в екологічне виховання та розвиток флористичного мистецтва в Україні:

1) Маляревич Ларису Василівну, вчителя Білоріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Веселівського району Запорізької області;                                  

2) Єсипову Тетяну Костянтинівну, керівника гуртка юних флористів Чернігівської обласної станції юних натуралістів;

3) Лавренюк Аллу Вікторівну, керівника гуртка "Флористика", Києво- Святошинського районного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області;

4) Гарбар Надію Володимирівну, керівника гуртка "Фітодизайн", Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району Київської області.

5) Лаврик Олену Олексіївну - керівника обласної очно-заочної школи флористики та фітодизайну Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

6) Вознюк Любов Григорівну - керівника  гуртка "Флористика", викладача обласної очно-заочної школи флористики та фітодизайну Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за високий рівень виконання представлених на виставку робіт, таких учнів :

1) Зубаль Катерину, вихованку гуртка "Флористика", керівник: Зубаль М.В., Первомайської СЮН Миколаївської області за роботу "Новорічний сувенір";

2) Круцюк Катерину, вихованку школи «Фітодизайн», керівник: Таранюк О.В., Вінницької облСЮН за роботи"Віяло зими"та "Без 5 хвилин";

3) Назаренко Олександру, вихованку школи «Фітодизайн», керівник: Таранюк О.В., Вінницької облСЮН за роботу "Новорічні вогники";

4) Прищепу Вікторію, Ковтун Вікторію, вихованок гуртка "Аранжування квітів", керівник: Печерська Г.І., Будинку дитячої творчості м.Баштанка Миколаївської області за роботу "Новорічний ріг достатку";

5) Гоц Ганну, вихованку гуртка "Квітникарі- аранжувальники", керівник: Фісунова Л.Т.,  Миколаївської міськСЮН за роботу "Місяць на карнавалі";

6) Булгакову Ріту, Булгакову Оксану, членів гуртка "Юні флористи", керівник: Чудіна Л.В., Миколаївського облЕНЦ при школі- інтернаті № 5 для дітей сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків  за роботу "Новорічна ялинка";

7) Каделяк Вікторію, вихованку гуртка "Краса і мистецтво", керівник: Полова З.Д., Будинок дитячої творчості м.Баштанка Миколаївської області за роботу "Лісова ласунка";

8) Кравченко Ганну, Латишеву Олену, Новикову Олену, учениць  санаторної школи- інтернату № 7 для дітей з захворюваннями серцево- судиної системи м. Миколаїв за роботу "Новорічна ялинка";

9) Машегову Анастасію, вихованку гуртка "Фітодизайн" Житомирського обласного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді за роботи "Виноград" та "Гніздечко";

10) Усачову Ганну, ученицю 9 класу гімназії №107 м. Запоріжжя керівник: Бабич Л.І., за роботу "Новорічна феєрія"; 

11) Чипурну Євгенію, ученицю 10 класу гімназії № 107 м. Запоріжжя, керівник: Бабич Л.І., за роботу "Перевага світла у різдвяну ніч ";

12) Андрієнко Катерину, вихованку гуртка декоративно- прикладного мистецтва Токмацького центру дитячої та юнацької творчості Запоріжської області, керівник: Рогова І.Б., за роботу "Зима";

13) Горбан Марію, вихованку гуртка "Фольклорно- етнографічний", керівник: Монарха К.М., Путильського центру дитячої та юнацької творчості  Чернівецької області за роботу "Талісман року";

14) Рущука Олександра, вихованця гуртка "Природа і фантазія", керівник: Ковдриш А.М., Новоселицької гімназії Чернівецької області за роботу "Різдвяна спокуса";

15) Волканеско Юлію, Бумбак Анастасію, вихованок гуртка "Бісероплетіння", керівник: Процюк І.І., Новоселицького центру дитячої та юнацької творчості  Чернівецької області за роботу "Вікно новорічної ночі";

16) Москалюк Юлію, ученицю Бобовецької загальноосвітньої школи Сторожинецького району, керівник: Браткевич Л.К., за роботу "Новорічний карнавал";

17) Грозу Анастасію, вихованку гуртка "Природа і фантазія", керівник: Розіна О.В., Алчевського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луганської області за роботу "Новорічна красуня";

18) Кравченко Ладу, вихованку Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю м. Лисичанська Луганської області за роботу "Новорічна фантазія";

19) Демковець Владу, вихованку Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю м. Лисичанська Луганської області, керівник: Грекова С.М., за роботу "Новорічне чудо";

20) Халаменюк Тетяну, Халаменюк Євгенію, вихованок студії "Вернісаж", керівник: Дужук Сніжана Андріївна, Рівненської обласної станції юних натуралістів за роботу "Новорічна куля";

21) Вілічко Тетяну, вихованку гуртка "Фітодизайн", керівник: Матвійчук Віра Андріївна, Дубенського районного Будинку учнівської молоді Рівненської області за роботи "Настінна композиція" та "Різдвяний кошик";

22) Фалінську Вікторію, ученицю 7 класу Шубківського загальноосвітнього закладу І- ІІІ ступенів Рівненського району Рівненської області, керівник: Луців Л.М. за роботу "Ялинка-красуня";

23) Яненко Богдана, вихованця гуртка "Юні друзі природи", Джанкойського районного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді АР Крим, керівник: Яненко Ольга Аркадіївна, за роботу "Снігова фантазія»;

24) Головченко Наталію, вихованку навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді м. Бровари  Київської області, керівник: Дегтяренко В.В., за роботу "Новорічний подарунок";

25) Ткаченка Олександра, вихованця Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, керівник: Лук'янова Т.А., за роботу "Поліський льон для лісової красуні";

26) Богданенко Анну, вихованку Фастівського районного еколого- етнографічного центру Київської області за роботу "Звізда ясна на весь світ засіяла";

27) Король Вікторію, вихованку гуртка "Флористика"  Києво- Святошинського районного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області, керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, за роботу "Різдвяне дерево";

28) Лупінову Вікторію, вихованку гуртка "Флористика"  Києво- Святошинського районного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області, керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, за роботу "Вітання мишенят";

29) Лавренюк Лілію, вихованку гуртка "Флористика"  Києво- Святошинського районного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області, керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, за роботу "Новорічна казка";

30) Ткаченко Вікторію, вихованку гуртка "Флористика" Києво- Святошинського районного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області,  керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, за роботу "Різдвяна зірка";

31) Бортновську Ксенію, вихованку Студії флористики, керівник: Ременяк Ірина Леонідівна, Вінницької обласної станції юних натуралістів за роботу "Новорічна іграшка "Сніговик";

32) Таранюк Анастасію, вихованку школи "Фітодизайн", керівник:    Таранюк Оксана Володимирівна, Вінницької обласної станції юних натуралістів за роботу "Різдвяний павук";

33) Лаврик Євгенію, Зеленицьку Інну, вихованок гуртка "Флористика та фітодизайн", керівник: Лаврик О.О., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Новорічний дует";

34) Борисову Анастасію, вихованку обласної школи флористики та фітодизайну, керівник: Волощенко І.І., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Різдвяний вінок";

35) Марущенко Ірину, вихованку обласної школи флористики та фітодизайну, керівник: Вознюк Л.Г., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Новорічна симфонія";

36) Кривопишену Яну, вихованку обласної школи флористики та фітодизайну, керівник: Волощенко І.І., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Зимова казка";

37) Алатурцеву Дар'ю, вихованку гуртка "Флористика", керівник: Вознюк Л.Г., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Ріг достатку";

38) Пархоменко Богдану, вихованку гуртка "Квітникарі- аранжувальники", керівник: Сергієнко З.Д., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Зимова фантазія";

39) Волобуєву Світлану, вихованку гуртка "Квітникарі- аранжувальники", керівник: Сергієнко З.Д., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Святковий дивограй";

40) Кравченко Анну, Кульченко Світлану, вихованок обласної школи флористики та фітодизайну, керівник: Лаврик О.О., Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за роботу "Святковий кошик";

41) Масюк Катерину, Лавриненко Марину, вихованок гуртка "Фітодизайн"  Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області за роботу "В садах снігової королеви";

42) Темченко Анастасію, Романовську Анастасію, вихованок гуртка "Фітодизайн"  Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області за роботу "Новорічний віночок"


ІІІ. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за високий рівень виконання представлених на виставку робіт, такі колективи:

1) Гурток "Художник- майстер", керівник: Соломонюк А.Л., Бердичівського будинку дитячої творчості ім. О.Разумкова  Житомирської області за роботу "Маєток лісовичка";

2) Творчу групу "Витівники", керівник: Павленко І.В., Коднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області за роботу "Ялинковий базар";

3) Гурток "Дивосвіт", керівник: Прядко Т.В., Дитячого центру Михайлівського району Запорізької області за роботу "Ніч перед Різдвом";

4) Колектив вихованців Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи- інтернату № 9 , керівник: Сапа Н.М., за роботу "Сніговик";

5) Гурток "Флористика", керівник: Броска Л.М., Сторожинецького районного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області за роботу "Завірюха";

6) Клуб "Мрія" Старобросківецької загальноосвітньої школи Сторожинецького району Чернівецької області за роботу "Лісовик проживши вік поспіша на новий рік";

7) Гурток флористики " Фантазія", керівник: Буткова Л.Ф, Новопсковського Будинку дитячої творчості Луганської області за роботу "Зимова троянда";

8) Гурток "Юні друзі природи", керівник: Омельченко Михайло Іванович, Рівненської обласної станції юних натуралістів, за роботу "З Новим роком";

9) Гурток "Природа і фантазія", керівник: Герасимчук Оксана В'ячеславівна, Волинського обласного еколого- натуралістичного центру за роботу "Новорічна феєрія";

10) Гурток декоративно - прикладного мистецтва, керівник: Андрійчук Оксана В'ячеславівна, Луцької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступненів № 22 за роботу "Новорічна феєрія";

 11) Вихованців Центру дитячої та юнацької творчості м. Вільнянська Запорізької області, керівник: Корольова Т.О.,  за роботу "Святий вечір";

 

ІV. Нагородити Подякою Національного еколого-натуралістичного центру за цікаве композиційне рішення представлених на виставку робіт, таких учнів :

1) Сардаковську Альону, вихованку гуртка "Фантазія", керівник: Польщина І.А., Будиноку дитячої творчості м.Баштанка Миколаївської області за роботу "Диво Різдва";

2) Бондаренко Олександру, вихованку гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво", керівник: Шевченко Н.А., Будинку творчості учнів Шостаківської загальноосвітньої школи  Миколаївського району Миколаївської області за роботу "Зимовий пейзаж";

3) Голованову Олену, вихованку гуртка "Юні квітникарі- аранжувальники", керівник: Топалова Т.М., Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру за роботу "Цитрусова ялинка";

4) Васюту Інну, вихованку гуртка "Плетінка", керівник: Кашеварова Наталія Олександрівна, Петрівського центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області за роботу "Новорічний віночок";

5) Гранюк Юлію, вихованку гуртка фітодизайну "Оберіг", керівник: Дрєєва Любов Андріївна, Петрівського центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області за роботу "Різдвяний сувенір";

6) Мельничук Вікторію, вихованку гуртка "Юні квітникарі", керівник: Ковальчук О.А., Житомирського обласного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді за роботу "Казкова фантазія ";

7) Онищенка Павла, вихованця Великобілозерзького будинку дитячої творчості Запорізької області , керівник: Онищенко Н.М., за роботу "Зима на околиці";

8) Мусіну Аліну, вихованку Малобілозерської обласної гімназії інтернатного типу "Дивосвіт" Запорізької області , керівник: Карнаух В.М.,  за роботу "Новорічний оберіг";

9) Косолапову Інну, вихованку Малобілозерської обласної гімназії інтернатного типу "Дивосвіт" Запорізької області , керівник: Карнаух В.М.,  за роботу "Різдвяна зірка";

10) Ковальчук Ілону, Холоденко Ольгу, вихованок гуртка "Флористика і фітодизайн", керівник: Матвієвська О.В., Сєвєродонецької міської станції юних натуралістів Луганської області за роботу "Загадкова скриня";

11) Смишляєва Івана, вихованця гуртка "Технічна естетика та дизайн", керівник: Приймачек Т.О., Рівненського міського центру творчості учнівської молоді за роботу "Сніговик біля ялинки";

12) Войнову Валерію, вихованку гуртка "Юні квітникарі- аранжувальники", керівник: Шапошнік С.М., Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за роботу "Панно";

13) Губіну Марію, вихованку гуртка "Юні квітникарі- аранжувальники", керівник: Шапошнік С.М., Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за роботу "Казковий подарунок";

14) Древу Сергія, учня 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка, керівник: Павленко Оксана Миколаївна, за роботу "Для молодшої сестрички";

15) Лепеху Оксану, вихованку гуртка юних флористів Чернігівської обласної станції юних натуралістів, керівник: Єсипова Т.К., за роботу "Ялинка" ;

16) Павленко Марину, вихованку гуртка юних флористів Чернігівської обласної станції юних натуралістів, керівник: Єсипова Т.К., за роботу "Ялинка";

17) Парасюк Тетяну, вихованку гуртка юних флористів Чернігівської обласної станції юних натуралістів, керівник: Єсипова Т.К., за роботу "Ялинка»;

18) Мощенко Дарину, вихованку гуртка юних флористів Чернігівської обласної станції юних натуралістів, керівник: Єсипова Т.К., за роботу "Ялинка";

19) Теплякову Ольгу, вихованку  гуртка "Квітникарі- аранжувальники", керівник: Дейнека Надія Володимирівна, станції юних натуралістів м. Джанкоя АР Крим за роботу "Святково";

20) Колесник Анастасію, Шеменко Олену, Семенишину Олену, вихованців гуртка "Українська народна вишивка", керівник: Бобирь Людмила Іванівна, Джанкойського районного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді АР Крим за роботу "Аромати Криму";

21) Костенко Наталію, вихованку Центру творчості дітей та юнацтва "Соняшник" м. Біла Церква Київської області за роботу "Новорічний подарунок";

 

V. Нагородити Подякою Національного еколого-натуралістичного центру за цікаве композиційне рішення представлених на виставку робіт, такі колективи:

1) Гурток "Фантазія", керівник: Стоянова Н.М., Будинку творчості учнів Кир'яківської загальноосвітньої школи Миколаївського району Миколаївської області за роботу "Щедрування";

2) Гурток "Юні садівники", керівник: Шевчук С.І., Житомирського обласного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді за роботу "Санчата";

3) Гурток "Захоплююче лозоплетіння", керівник: Човнюк Л.С., Житомирського обласного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді за роботу "Новорічне панно";

4) Гурток "Юний дизайнер", керівник: Алексєєва Л.Г.,  Новомиколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи - інтернату Запорізької області, за роботу "Новий рік";

5) Учнів 3-Б класу, Кам'янської спеціальної загальноосвітньої школи- інтернату Запорізької області, керівник: Скориця Н.В., за роботу "Ялинка";

6) Гурток "Оберіг", керівник: Комар Галина Іванівна, Сарненського Будинку дітей та молоді Рівненської області за роботу "Різдвяний віник";

7) Гурток "Квітникарі- аранжувальники", керівник: Панасенко Н.В., Полтавського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді за роботу "Новорічна перлина";

8) Гурток "Фітодизайн з основами художньої майстерності", керівник: Трутень В.В., Полтавського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді за роботу "Новорічні вогники";

9) Гурток "Чудеса руками", керівник: Муляр М.А., Шепетівського навчально - виховного комплексу № 1 Хмельницької області за роботу "Новорічна ялинонька".

 

 Керівництво та науково - педагогічний колектив Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді висловлюють подяку начальникам управлінь освіти і науки обласних держадміністрацій, директорам позашкільних закладів еколого - натуралістичного профілю, директорам загальноосвітніх шкіл за організацію участі учнівської молоді у новорічно - різдв'яній виставці "Новорічна композиція".


Директор НЕНЦ                                 В.В.Вербицький

 

На попередню сторінку 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.