№ 9 від 25.02.08 р. 

Про підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» за 2007 рік.

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від "02"11.2004 №1/9-547 щорічно починаючи з 20042005 навчального року проводиться Всеукраїнський заочний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».

Конкурс проводиться з метою залучення дітей та підлітків до роботи щодо озеленення та благоустрою території, формування екологічної культури особистості, активізаціі пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, покращення стану внутрішнього та зовнішнього озеленення загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Проведення конкурсу передбачає виявлення, підтримку, висвітлення та пропаганду кращого досвіду внутрішнього та зовнішнього озеленення шкіл та позашкільних закладів, приведення до належного вигляду територій закладів освіти, активізацію навчально-виховного процесу у школах та позашкільних закладах шляхом створення та приведення до відповідного стану куточків живої природи, колекцій кімнатних рослин, збагачення їх видового складу; розробку планів та проектів озеленення приміщень та територій навчальних закладів.

У 2007 році на конкурс було надіслано 133 роботи із 24 областей України: Волинська,Тернопільська, Вінницька, Луганська, Чернігівська, Хмельницька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Рівненська, Херсонська, Київська, Кіровоградська, Закарпатська, Чернівецька, Івано-Франківська, Черкаська, Полтавська, Запорізька, Житомирська, Харківська, Миколаївська, Одеська, АР Крим.

Найктивніше включились в конкус Волинська, Київська, Миколаївська, Чернігівська, Сумська області та АР Крим.

Слід відмітити, що більшість надісланих матеріалів відповідали вимогам зазначеним у положенні та проведена практична робота в рамках конкурсу була висвітлена більш змістовно.

А також хочеться виділити та подякувати позашкільним закладам еколого - натуралістичного напрямку за добре проведену організаційну роботу.

 

За результатами підведення підсумків журі конкурсу

 

Наказую:

 

І. Нагородити Грамотою НЕНЦ за проведену агітаційну,

організаційну та пропагандиську роботу по залученню учнівської молоді до озеленення в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» такі навчальні заклади:

 

1.  Еколого-натуралістичний відділ центру позашкільної освіти Володимир-Волинського управління освіти міськвиконкому Волинської області;

2.  Джанкойський районний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді АР Крим;

3. Мукачівський еколого - натуралістичний центр учнівської молоді Закарпатської області;

4. Києво - Святошинський районний центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області;

5. Дитячий естетико - натуралістичний центр "Камелія" м.Бровари Київської області;

6. Станцію юних натуралістів м.Білої Церкви Київської області;

7. Комарівську школу - інтернат І-ІІ ступенів Чернігівської області;

8. Кельменецький районний дитячо - юнацький центр Чернівецької області;

9. Кримський республіканський позашкільний учбовий заклад "Центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді";

10. Міську дитячу екологічну станцію м.Івано - Франківська;

11. Центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді м. Суми;

12. Новобузьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської області;

13. Еколого - натуралістичний центр учнівської молоді м. Єнакієво Донецької області;

14. Стеблівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім. І.С. Нечуя - Левицького Корсунь - Шевченківського району Черкаської області;

15. Вільхівську загальноосвітню школу Станично - Луганського району Луганської області;

16. Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Фабричне Лутугинського району Луганської області;

17. Еколого - натуралістичний центр учнівської молоді м. Антрацит Луганської області;

18. Центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді м. Алчевськ Луганської області;

 

ІІ. Нагородити Грамотою НЕНЦ за проведену організаційну роботу по підготовці та залученню учнів до участі у Всеукраїнському заочному конкурсі-огляді внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» таких вчителів та керівників творчих учнівських об'єднань:

 

1. Пиндуса Богдана Павловича, вчителя біології, вчителя - методиста, керівника гуртка декораторів-квітникарів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., с. Настасів Тернопільської області;

2. Татаренко Оксану Василівну, вчителя біології, керівника гуртка "Ми і природа" Бахмацької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 Чернігівської області;

3. Столяр Ганну Михайлівну, вчителя біології та хімії, старшого вчителя, керівника гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники" районного центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді Сторожинецької загальноосвітньої школи - інтернату І-ІІІ ступенів Чернівецької області;

4. Тягло Ольгу Олександрівну, вчителя біології Голобородьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Карлівського району Полтавської області;

5. Дубовик Т.В., вчителя біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира;

6. Пархоменко В.П., керівника гурка "Юні квітникарі" при Миронівському НВК Сумської області;

7. Кохановську Оксану Василівну, керівника гуртка "Квітникарство"   Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;

8. Пурис С.О., керівника гуртків відділу квітникарства Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області;

9. Коверко І.А., керівника гуртка "Деметра" Зеленоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області;

10. Топалову Т.М., керівника гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники"

Миколаївського обласного еколого - натуралістичного центру;

11. Фісунову Л.Т., керівника гуртка «Квітникарі - аранжувальники»

Миколаївської міської станції юннатів;

12. Бармак Ірину Миколаївну,  керівника гуртка "Юний ботанік" Кіровоградського обласного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді;

13. Кацан О.Ю., керівника гуртка "Юні квітникарі" еколого - натуралістичного центру Суворовського району м. Одесси;

 

ІІІ. Нагородити Грамотою НЕНЦ за проведену змістовну практичну та теоретичну роботу в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» таких учнів:

 

1.        Суходольського Євгена, учня 11 класу, керівник: Размолова Євгенія Євгеніївна, Новоандріївської загальноосвітньої школи Сімферопольського району АР Крим;

 

ІV. Нагородити Грамотою НЕНЦ за проведену змістовну практичну та теоретичну роботу в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу - огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» такі творчі учнівські об'єднання:

 

1. Гурток "Флора", керівник: вчитель біології - Бігун Надія Богданівна,

Нижнострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Рожнятівського району Івано - Франківської області;

 

V. Нагородити Листом Подяки НЕНЦ за проведену агітаційну,

організаційну та пропагандиську роботу по залученню учнівської молоді до озеленення в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу -огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» такі навчальні заклади:

 

1.  Навчально - виховний комплекс № 9 м.Луцька Волинської області;

2.  Гімназію № 18 м.Луцька Волинської області;

3. Пісочненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів відділу освіти Ковельської райдержадміністрації Волинської області;

4. Іванківський центр дитячої та юнацької творчості Київської області;

5. Городнянську загальноосвітню школу  І-ІІІ ст. № 2 Чернігівської області;

6. Криворізьку гімназію № 91 Дніпропетровської області;

7. Вознесенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5 Миколаївської області;

8. Нетішинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 Хмельницької області;

 

VІ. Нагородити Листом Подяки НЕНЦ за проведену організаційну роботу по підготовці та залученню учнів до участі у Всеукраїнському заочному конкурсі-огляді внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» таких вчителів та керівників творчих учнівських об'єднань:

 

1. Шпеник Олену Олексіївну, керівника гуртка "Юні квітникарі"

Ківерцівського районного еколого - натуралістичного центру Волинської області;

2. Бущик Н.Ф., вчителя біології, керівника гуртка "Юний ботанік" Любешівського навчально - виховний комплекс Волинської області;

3. Богданець Н.Л., вчителя біології Чортківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича Тернопільської області;

4. Цвігун Оксану Михайлівну, вчителя біології СЗШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району Тернопільської області;

5.  Василишин Ю.С., вчителя біології Дружинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чортківського району Тернопільської області;

6. Яцюк Людмилу Іванівну, вчителя біології Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Рівненського району Рівненської області;

7. Веремчук Валентину Сергіївну, керівника екологічного гуртка "Юний еколог" ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2 м.Кузнецовська Рівненської області;

8. Орловську Наталію Адамівну, вчителя біології, керівника еколого- натуралістичного гуртка Деражненського НВК Костопільського району Рівненської області;

9. Кукайло М.І., керівника гуртка "Паросток" СЗШ І-ІІІ ст. № 1, м. Могилів- Подільський Вінницької області;

10. Старченко Н.Г., керівник гуртка юних лісівників Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської області;

11. Федорченко Наталію Петрівну, вчителя біології, керівника гуртка "Юні квітникарі" Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Менського району Чернігівської області;

12. Огнєву Тетяну Павлівну, керівника гуртка "Юні квітникарі" Новгород- Сіверської станції юних натуралістів Чернігівської області;

13. Максимчук Н.С., керівника загону, "Краса довкілля" Колінковецького НВК Хотинського району Чернівецької області;

14. Мартинюк Л.Л., класовода 4-Б класу Банилово - Підгірнівської гімназії Сторожинецького району Чернівецької області;

15. Семенюту Валентину Микитівну, керівника гуртка "Дивосвіт" Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області;

16. Теплюкову Тетяну Федорівну, вчителя біології Воробйовської загальноосвітньої школи  Сакського району АР Крим;

17. Драло Тетяну Іванівну, вчителя Сінокосненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Раздольненського району АР Крим;

18. Швець Світлану Леонідівну, вчителя біології Лобановського НВК Джанкойського району АР Крим;

19. Давидову Тамару Олександрівну, керівника гуртка "Юний зоолог" позашкільного навчального закладу "Ялтинський центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді" м. Ялта  АР Крим;

20. Паньків Богдану Іванівну,  вчителя біології Кричківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богородчанського району Івано - Франківської області;

21. Ралка В.Й., керівника  гуртка "Юні квітникарі" Білопільського районного Будинку дітей та юнацтва Еколого- натуралістичного відділу природоохоронної роботи та сільськогосподарського дослідництва Сумської області;

22. Щирську О.С., керівника гуртка "Квітникарство та аранжування" Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості Сумської області;

23. Стародубцеву В.В., вчителя біології Стульневської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Чернігівського району Запорізької області;

24.  Гордієнко Тетяну Анатоліївну, заступника директора з виховної роботи Кривобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської області;

25. Харламову І.О., керівника гуртка "Юні квітникарі" Центру позашкільної освіти дітей та юнацтва м. Новий Буг Миколаївської області;

26. Грабовську Вікторію Володимирівну, керівника екологічного загону «Берендеї» загальноосвітньої школи № 6 м. Сніжне Донецької області;

27. Рослову Наталію Григорівну, керівника гуртка «Юний квітникар» Станції юних натуралістів м. Харцизьк Донецької області;

28. Семиз Наталію Василівну, вчителя біології Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської області;

29. Байло С.В., керівника клубу юних квітникарів "Гіацинт" Каховської міської станції юних натуралістів Херсонської області;

 

VІІ. Нагородити Листом Подяки НЕНЦ за проведену змістовну практичну та теоретичну роботу в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» таких учнів:

 

1. Котюк Наталію, ученицю 11 класу, керівник: Кондрацька Оксана Анатоліївна, вчитель біології Острозької гімназії  Рівненської області;

2. Демчук Аліну, ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Юшківці

Оратівського району Вінницької області;

3. Дубінецьку Юлію, вихованку гуртка "Навчання волонтерів-екологів" Станції юних натуралістів м.Біла Церква Київської області;

4. Ольгу Руденко, вихованку гуртка "Бути здоровим - це модно!" Станції юних натуралістів м.Біла Церква Київської області;

5. Князєва Едуарда, учня 11-Б класу, керівник: Суковата Валентина Олексіївна, вчитель біології Градизької гімназії ім. Героя України Олександра Білаша Глобинського району Полтавської області;

6. Свинтківську Ольгу, Свинтківську Марію, учениць 8-го класу, керівник: Маршалко Марія Михайлівна, Васьковицької СЗШ Коростенського району Житомирської області;

7. Грищенко Ольгу, ученицю 5 класу, керівник: Пивоварова Валентина, вчитель початкових класів Орловської загальноосвітньої школи Раздольненського району АР Крим;

8. Фоменко Ірину, ученицю 7 класу, керівник: Чабан Світлана Вікторівна, вчитель біології  загальноосвітньої школи № 3 м. Саки АР Крим;

9. Титаренко Оксану, ученицю 7 класу Богуславської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Харківської області;

10. Ємцову Анастасію, Шейко Вікторію, учениць 11-Б класу, керівник: Лєвшина І.П., вчитель біології СЗШ № 46 м. Дніпропетровська;

11. Зелінську Альону, члена гуртка "Юні квітникарі", керівник: Марховська А.В., Шепетівського міського центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;

12. Мірошникову Надію, ученицю 8-Б класу, керівник: Янкіна Т.М., вчитель біології Старонекрасівської загальноосвітньої школи Ізмаїльського району Одеської області;

13. Шатило Софію, ученицю 6 - А класу, керівник: Володченко Т.С., загальноосвітньої школи № 4 м. Канева Черкаської області;

14. Тодорова Романа, учня 5 класу загальноосвітньої школи I-III ст. с Задунаївка Арцизького району Одеської області;

15. Гречко Ганну, ученицю 8-А класу, керівник: вчитель біології Скоба Інна Михайлівна, ЗНЗ № 21 м.Чернігова;

 

 

VIIІ. Нагородити путівкою до Всеукраїнського табору «Юннат» за проведену практичну діяльність по озелененню навчальних закладів в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» таких учнів:

 

1.  Двох юннатів гуртка "Юні квітникарі-аранжувальники" Еколого-натуралістичного відділу центру позашкільної освіти Володимир-Волинського управління освіти міськвиконкому Волинської області;

2. Двох вихованців гуртка "Юні квітникарі-аранжувальники", Джанкойського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді АР Крим;

3. Вихованця гуртка «Декоратори-квітникарі», ЗОШ І-ІІІ ст., с. Настасів Тернопільської області;

4. Цинткевич Катерину, ученицю 8-го класу, керівник: вчитель біології Яцюк Людмила Іванівна, Микитицької ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненського району Рівненської області;

5. Демчук Аліну, ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Юшківці Оратівського району Вінницької області;

6. Двох юннатів гуртка "Фітодизайн", керівник гуртка: Алмашій Олеся Іванівна,

Мукачівського еколого - натуралістичного центру учнівської молоді Закарпатської області;

7. Юнната Києво - Святошинського районного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області;

8. Двох юннатів Дитячого естетико - натуралістичного центру "Камелія" м.Бровари Київської області;

9. Сидоренко Юлію, вихованку гуртка "Юні медики", Станції юних натуралістів м.Біла Церква Київської області;

10. Руденко Ольгу, вихованку гуртка "Бути здоровим- це модно" Станції юних натуралістів м.Біла Церква Київської області;

11. Трьох членів гуртка "Ми і природа", керівник гуртка: Татаренко Оксана Василівна, Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Чернігівської області;

12. Вихованця Комарівської школи - інтернату І-ІІ ступенів Чернігівської області;

13. Двох членів гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники" районного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Сторожинецької загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІІ ступенів Чернівецької області;

14. Члена гуртка "Юні квітникарі" Кельменецького районного дитячо - юнацького центру Чернівецької області;

15. Учня Голобородьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карлівського району Полтавської області;

16. Сурікова Максима, учня 7- А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира;

17. Учня Новоандріївської ЗОШ Сімферопольського району АР Крим;

18. Двох юннатів Кримського республіканського позашкільного учбового закладу "Центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді" АР Крим;

19. Двох юннатів міської дитячої екологічної станції м.Івано- Франківська;

20. Члена гуртка "Флора" Нижнострутинської ЗОШ І-ІІІ ст. Рожнятівського району Івано - Франківської області;

21. Вихованця гуртка "Юні квітникарі" при Миронівському НВК Сумської області;

22. Двох вихованців гуртків квітникарства (керівник гуртків Усенко Т.К.) та кактусівництва (керівник гуртків Дубініна С.Б.) Центру еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді м. Суми;

23. Юнната Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;

24. Двох юннатів відділу квітникарства Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області;

25. Титаренко Оксану, ученицю 7 класу Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської області;

26. Таран Ольгу, ученицю 9 класу Стульневської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівського району Запорізької області;

27. Члена гуртка "Зелений світ" Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської області;

28. Члена гуртка "Деметра" Зеленоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області;

29. Члена гуртка "Юні квітникарі- аранжувальники", керівник: Топалова Т.М., Миколаївського обласного еколого- натуралістичного центру;

30. Члена гуртка «Квітникарі - аранжувальники», керівник: Фісунова Л.Т.,

Миколаївської міської станції юннатів;

31. Члена гуртка «Юний квітникар», керівник: Рослова Наталія Григорівна,

 Станції юних натуралістів м. Харцизьк Донецької області;

32. Двох юннатів Еколого - натуралістичного центру учнівської молоді м. Єнакієво Донецької області;

33. Члена екологічного гуртка "Надросяни", керівник: вчитель біології Миронюк Г.М., Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С. Нечуя- Левицького Корсунь- Шевченківського району Черкаської області;

34. Вихованця клубу юних квітникарів "Гіацинт" Каховської міської станції юних натуралістів  Херсонської області;

35. Члена гуртка "Юні квітникарі" еколого- натуралістичного центру Суворовського району м. Одесси;

36. Учня Вільхівської ЗОШ Станично - Луганського району Луганської області;

37. Учня ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Фабричне Лутугинського району Луганської області;

38. Вихованця еколого- натуралістичного центру учнівської молоді м. Антрацит Луганської області;

39. Вихованця центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді м. Алчевськ Луганської області;

40. Тодорова Романа, учня 5 класу ЗОШ I-III ст. с Задунаївка Арцизького району Одеської області;

 

 

Керівництво та науково - педагогічний колектив Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді висловлюють подяку начальникам управлінь освіти і науки обласних, районних, міських держадміністрацій, директорам позашкільних закладів еколого - натуралістичного профілю, директорам загальноосвітніх шкіл за організацію та проведення регіонального етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».

З надією на подальшу співпрацю під час проведення конкурсу у           2008 році.

 

 

      Директор НЕНЦ                                      Вербицький В.В.

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.