№ 11 від 28.02.2008 р.

Н А К А З

Про підведення підсумків Всеукраїнської

трудової акції „Дослідницький марафон" 

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.02.06 № 1/9 - 117 Про запровадження трудових акцій суспільно-корисної роботи „Турбота молоді, тобі, Україно!" протягом 2007 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводилась Всеукраїнська трудова акція „Дослідницький марафон".

Метою акції було сприяння розвитку дослідницької і експериментальної роботи в школах і позашкільних закладах України та виявлення і розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідній земельній ділянці та в шкільних теплицях.

В акції брали участь представники 21 області України, крім Тернопільської, Херсонської, Луганської та Закарпатської.

Всього на ІІ етап акції було надіслано 97 звітів та дослідницьких робіт :

Автономна республіка Крим - 7, Вінницька обл. - 11, Волинська обл. - 6, Донецька обл. - 1, Дніпропетровська обл. - 7, Житомирська обл. - 4, Запорізька обл. - 5, Івано-Франківська обл. - 3, Київська обл. - 2, Кіровоградська обл. - 2, Львівська обл. - 8, Миколаївська обл. - 7, Одеська обл. - 6, Полтавська обл. - 3, Рівненська обл. - 7, Сумська обл. - 2, Харківська обл.. - 2, Хмельницька обл. - 5, Черкаська обл. - 4, Чернівецька обл. - 2, Чернігівська обл.-3.

 

Відповідно до підсумкового рішення журі акції

НАКАЗУЮ:

І.  Нагородити грамотами Національного еколого- натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України учасників акції:

 

1.      Вінницьку обласну станцію юних натуралістів.

2.      Миколаївську міську станцію юних натуралістів.

3.      Новоодеську районну станцію юних натуралістів Миколаївської області.

4.      Миколаївський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

5.      Гурток «Юний селекціонер» Некрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Черняхівського району Житомирської області.

6.      Буртівську ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького району Київської області.

7.      Гурток «Фітодизайн» Олександрівської станції юних натуралістів Кіровоградської області.

8.      Підберезівську ЗОШІ-ІІІ ст. Горохівського району Волинської області.

9.      Трудове аграрне об'єднання Смідинської ЗОШ І-ІІІ ст. Старовижівського району Волинської області.

10.  Гурток «Юні біологи» Заборольської ЗОШ І-ІІІ ст. Луцького району Волинської області.

11.  Творчу групу 5-8 класів «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» с. Самари-Оріхові» Ратнівського району Волинської області.

12.  Гурток «Юні овочівники» Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області

13.  Гурток «Юні орнітологи» Черкаського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

14.  Вільшанську ЗОШ І-ІІІ ст. Городищенського району Черкаської області.

15.  Мельниківську ЗОШ І-ІІІ ст. Канівського району Черкаської області.

16.  Учнівську виробничу бригаду Серебрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району АР Крим.

17.  Бахчисарайську станцію юних натуралістів АР Крим.

18.  Еколого-естетичну студію Дитячого екологічного центру м. Дніпродзержинськ.

19.  Гурток «Плетіння з лози» Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області.

20.  Гурток «Юні овочівники» Великопільської ЗОНЗ І-ІІ ст. Березнівського району Рівненської області.

21.  Зуєвську ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Харцизького району Донецької області.

22.  Мізяківсько-Хуторську ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району Вінницької області.

23.  Гурток «Паросток» Краснопільської СЗШ І-ІІІ ст. Гайсинського району Вінницької області.

24.  Гурток «Квіткова фантазія» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

25.  Агрохімічний гурток «Паросток» Козлівщинської ЗОШ І-ІІІ ст.    Котелевського району Полтавської області.

26.  Гурток «Юні квітникарі» та «Кактусівництво» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

27.  Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

28.  Гурток «Юні натуралісти» Городенківської районної станції юних натуралістів Городенківського району Івано-Франківська області.

29.  Відділ квітництва та екологічного землеробства Міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської області.

30.  Гурток «Юний натураліст» Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Городянського району Чернігівської області.

31.  Гурток «Юні квітникарі» Новгород-Сіверської районної станції юних натуралістів Чернігівської області.

32.  Аграрне об'єднання «Колосок» Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ст. Бердянського району Запорізької області.

33.  Бердянську станцію юних натуралістів.

34.  Відділ квітництва та охорони навколишнього середовища Мелітопольського еколого-натуралістичного центру.

35.  Гурток «Юні дослідники» Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Чемеровецького району Хмельницької області.

36.  Гурток «Юннат» Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області.

37.  Гурток «Юні виноградарі» Радсадівської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області.

38.  Гурток «Деметра» Зеленоярської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області.

39.  Доманівську ЗОШ І-ІІІ ст. Доманівського району Миколаївської області

40.  Сулимівську СЗШ Жовківського району Львівської області.

41.  Ясенівську СЗШ Бродовського району Львівської області.

42.  Вовківську СЗШ Перемишлянського району Львівської області.

43.  Перетіцьку СЗШ Сокальського району Львівської області.

44.  Новояричівську СЗШ Камянка-Бузького району Львівської області.

45.  Радехівську ССЗШ з поглибленим вивченням англійської мови Львівської області.

46.  Дрогобицький регіональний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Львівської області.

47.  Львівський обласний дитячий еколого-натуралістичний центр.

 

 
ІІ.  Надати путівки до Всеукраїнського табору «Юннат» переможцям акції:

 

1.      Орищенко Юлії, вихованці гуртка «У світі природи» Шубківської ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненського району Рівненської області.

2.      Барон Інні, учениці Деленської ЗОШ І-ІІІ ст. Харцизького району Одеської області.

3.      Трифонову Михайлу, вихованцю Ренійської районної станції юних натуралістів Одеської області.

4.      Бондар Тетяні, ученицю Йосипівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Овідіопольського району Одеської області.

5.      Вовченко Євгенію, вихованцю гуртка «Юні друзі природи» Білгород-Дністровського районного центру позашкільної освіти та виховання Одеської області.

6.      Цуркан Катерині, вихованці гуртка «Юні екологи та краєзнавці» Овідіопольського районного будинку дитячої та юнацької творчості Одеської області.

7.      Підземельній Анжелі, вихованці гуртка «Юні орнітологи» станції юних натуралістів м. Олександрія Кіровоградської області.

8.      Гринь Івану, учню В'язівоцької ЗОСШ Павлоградського району Дніпропетровської області.

9.      Вишняковій Яні, учениці Вербківської ЗСШ Павлоградського району Дніпропетровської області.

10.  Корнілову Юрію, учню Новогригорівської ЗСШ Межівського району Дніпропетровської області.

11.  Проскурняк Тетяні, учениці Лисківської ЗСШ Царичанського району Дніпропетровської області.

12.  Костенко Вікторії, вихованці гуртка «Юні овочівники» Царичанської станції юних натуралістів Дніпропетровської області.

13.  Сачок Ксенії, учениці Вербківської ЗСШ Павлоградського району Дніпропетровської області.

14.  Реп'євій Олександрі, вихованці гуртка рослинників Полтавського обласного еколого-натуралістичного учнівської молоді.

15.  Дарієнко Євгенії, учениці Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Староконстянтинівського району Хмельницької області.

16.  Поліщук Світлані, учениці Хоняківської ЗОШ І-ІІІ ст. Славутського району Хмельницької області.

17.  Мазурчук Валентину, учню Заборольської ЗОШ І-ІІІ ст. Луцького району Волинської області.

18.  Горпинко Кристині, учениці Головненської ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльського району Волинської області.

19.  Давилець Катерині, учениці Оріховської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району АР Крим.

20.  Бондаренко Євгенію, учню УВО № 15 Ялтинського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

21.  Капустиній Яні, учениці УВО № 15 Ялтинського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

22.  Зейтулаєвій Едіє, учениці Рощинскої ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим.

23.  Негровій Яні, вихованці Джанкойського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

24.  Бондаренко Юлії, учениці Межівської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Харківської області.

25.  Нікітіній Марині, вихованці Ямпільської районної станції юних натуралістів, Сумської області.

26.  Міненко Юлії, вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

27.  Скринику Михайлу, учню Верхолипицької ЗОШ І-ІІІ ст. Рогатинського району Івано-Франківської області.

28.  Козуб Наталії, вихованці гуртка «Узагальнюючий курс біології» Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

29.  Татарін Надії, вихованці гуртка «Юні рослинники» Сторожинецької районного еколого-натуралістичного центру Чернівецької області.

30.  Лесик Наталіії, учениці Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської області.

31.  Больбат Віталію, вихованцю гуртка «Юний натураліст Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Городянського району Чернігівської області.

32.  Русиновій Олені, учениці Манойлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області.

33.  Хорошавіній Євгенії, учениці Дніпроруденської БЗОШК № 2 Васильківського району Запорізької області.

34.  Войцехівській Євгенії, вихованці гуртка «Екскурсоводи» Мелітопольського еколого-натуралістичного центру Запорізької області.

35.  Грицюк В'ячеславу, члену секції «Юних біологів-рослинників» еколого-натуралістичного клубу „Колос" Сварицевицького НВК І-ІІІ ст.. „Школа-ліцей" Дубровицького району Рівненської області.

36.  .Ковальчук Надії, учениці Берестовецького НВК І-ІІІ ст.. Костопільського району Рівненської області.

37.  Кидюк Яні, учениці Бичальського ЗОНЗ І-ІІ ст.. Костопільського району Рівненської області.

38.  Десятник Оксані, учениці Іванівського ЗОНЗ І-ІІ ст.. Дубенського району Рівненської області..

39.  Шкорбатюк Юлії, вихованці гуртка „Декоративне птахівництво" Радивільського НВК „Школа № 1-гімназія" Рівненської області.

40.  Бутильському Денису, учню Зуєвської ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Харцизького району Донецької області.

41.  Дем'янчук Мирославі, учениці Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Червоноармійського району Житомирської області.

42.  Кравчук Наталії, учениці Некрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Черняхівського району Житомирської області.

43.  Давидович Ірині, учениці Вільської ЗОШ І-ІІІ ст. Черняхівського району Житомирської області.

44.  Демченко Уляні, учениці Великоростівської ЗОШ І-ІІІ ст. Оратівського району Вінницької області.

45.  Уманській Тетяні, вихованці гуртка «Паросток» Краснопільської СЗШ І-ІІІ ст. Гайсинського району Вінницької області.

46.  Негус Саманті, вихованці учнівського творчого об'єднання „Рослинники закритого грунту" Вінницької станції юних натуралістів.

47.  Слободянюк Олені, вихованці Вінницької станції юних натуралістів.

48.  Цвик Христині, учениці Сулимівської СЗШ Жовківського району Львівської області.

49.  Крецул Вікторії, учениці Ясенівської СЗШ Бродовського району Львівської області.

50.  Васько Олені, учениці Перетіцької СЗШ Сокальського району Львівської області.

51.  Хар Назару, учню Новояричівської СЗШ Камянка - Бузького району Львівської області.

52.  Круглій Марії учениці НВК № 3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Шепетівського району Хмельницької області.

 

 ІІІ. Керівництво та науково-педагогічний колектив Національного-еколого натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України висловлює подяку начальникам управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій, позашкільним навчальним закладам еколого-натуралістичного спрямування, загальноосвітнім школам та керівникам учнівських робіт за здійснення організаційних заходів щодо проведення Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон».

 

 

 

 

Директор НЕНЦ                                    В.В Вербицький

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.