02.03.08 р. №12/1

НАКАЗ

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідної, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий освітній простір на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України 29 лютого-2 березня 2008 р. У рамках Тижня всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ-2008" був проведений Всеукраїнський конкурс Intel-ЕкоУкраїна - Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів старших класів Intel ISEF 2008 (International Science and Engineering Fair). Конкурс проводився за сприяння корпорацій Intel із залученням інших партнерів з метою науково-освітньої інтеграції та залучення обдарованої молоді України до престижних міжнародних наукових змагань.
Учасниками конкурсу стали учні 9-11 класів, у тому числі переможці обласних та національних науково-дослідницьких конкурсів (Мала академія наук, "Екософт", Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників "Природа - людина - виробництво - екологія", Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів-тваринників, "Енергія і середовище" та інші). По відношенню до Intel-ЕкоУкраїна - 2008 ці конкурси виступали як так звані feeder fairs (ресурсні конкурси). Така система широко задіяна у світовій практиці Intel ISEF, що дозволяє значно розширити коло учасників та гарантувати високий рівень проектів через їх попередню апробацію. У національному фіналі взяли участь 133 молодих науковців, які представили 110 дослідницьких проектів з десяти тематичних категорій
Серед членів наукового журі всеукраїнського конкурсу представлені провідні науковці та освітяни з наукових та науково-освітніх установ України (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет "Києво-Могилянська академія", НТУУ "Київський політехнічний інститут", наукові інститути Національної академії наук України.
За проведення учнівських наукових досліджень та успішний захист конкурсних робіт згідно з сучасними вимогами міжнародного конкурсу Intel ISEF по секціях комп'ютерних наук, екології, наук про Землю, ботаніки, зоології, хімії, медицини та психології

НАКАЗУЮ:

I. Нагородити дипломами (сертифікатами) учасників Всеукраїнського конкурсу Intel-ЕкоУкраїна-2008 - Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів старших класів Intel ISEF 2008 усіх учасників конкурсу.

II. Нагородити дипломами 3 ступеня конкурсу Intel-ЕкоУкраїна за треті місця по секціях наступних учасників:
1. Іванину Юлію, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (секція "ботаніка") за роботу: "Збереження та відновлення рідкісних та ендемічних видів рослин на території Кременецького філіалу державного природного заповідника «Медобори»"
2. Присяжнюка Андрія, учня 11 класу Красилівської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та гімназія» Хмельницької обл., (секція "екологічна інженерія") за роботу: "Прес для очищення води"
3. Саєвич Ксенію, ученицю 11 класу Українсько-американського ліцею м. Дніпропетровська, (секція "екологія") за роботу: "Екологічний моніторинг вмісту важких металів і біогенних елементів в рослинах і волоссі дітей Придніпровського промислового регіону"
4. Гур'єва Валерія, учня 11 класу, вихованця гуртка юних біологів Харківського державного зоологічного парку, (секція "зоологія") за роботу: "Зниження взаємної агресивності при вимушеному утримуванні різновікових пугачів (Bubo Bubo) у Харьківському зоопарку"
5. Сибірну Анастасію, ученицю 11 класу Львівської лінгвістичної гімназії, (секція "клітинна та молекулярна біологія, біохімія") за роботу: "Біоетанол з рослинних відходів - паливо майбутнього, що збереже довкілля (конструювання штамів дріжджів - продуцентів біоетанолу з рослинних відходів)"
6. Піддубного Дмитра, учня 9 класу Стахановської загальноосвітньої школи № 18, (секція "комп`ютерні науки") за роботу: "Converse System 2008"
7. Ковергу Семена, учня 11 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії (секція "медицина, науки про людину") за роботу: "Особливості росту та формоутворення кісток скелету під впливом на організм тютюнового диму в різні вікові періоди"
8. Бегашвілі Ганну, ученицю 9 класу Комунального закладу освіти спеціалізована школа № 55 інформаційно-технічного профілю, (секція "науки про Землю та Всесвіт") за роботу: "Мій дім - моя фортеця?"
9. Чижик Катерину, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (секція "психологія") за роботу: "Оцінка логічного мислення старшокласників з різною рухливістю нервових процесів"
10. Головаху Антоніну, ученицю 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 "Лідер" (секція "хімія") за роботу: "Дослідження сучасних пральних порошків на вміст АПАР та фосфатів, їх вплив на навколишнє середовище та здоров'я людини"

III. Нагородити дипломами 2 ступеня конкурсу Intel-ЕкоУкраїна за другі місця по секціях наступних учасників:
1. Сженову Катерину, ученицю 11 класу гімназії №10 м. Севастополя, (секція "ботаніка", за роботу: "Характеристики популяцій Juniperus oxycedrus та його паразита Frceuthobium oxycedri на південному схилі гори Четлер (Західний Крим)"
2. Саганя Ярослава, учня 11, вихованця Херсонського міського центру науково-технічної творчості молоді ФТЛ, (секція "екологічна інженерія") за роботу "Дослідження та розробка приладу світодіодного освітлювача вибухо- та пальнобезпечного"
3. Колеснікова Сергія, учня 11 класу Харцизького різнопрофільного ліцею №1 з класами загальноосвітньої школи I-II ступенів, (секція "екологія") за роботу "Обґрунтування розширення природоохоронної зони Регіонального ландшафтного парку «Зуївський» на підставі флористичних досліджень"
4. Роспопову Віру, ученицю 11 класу Севастопольського Політехнічного Ліцею №1 (секція "зоологія") за роботу: "Порівняльний аналіз жабрових апаратів морських і прісноводних риб"
5. Грубара Маркіяна, учня 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи Ι-ΙΙΙ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (секція "клітинна та молекулярна біологія, біохімія") за роботу: "Хімічний склад та перспективи використання видів роду Calendula L"
6. Гуменюка Андрія, учня 11 класу КЗ «Луганська спеціалізована школа № 57» (секція "Комп`ютерні науки") за роботу: "Автоматизована система дослідження процесу адаптації учнів до профільного навчання «АСИПА»"
7. Піддубного Андрія, учня 11 класу Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 (секція "медицина, науки про людину") за роботу: "Характеристика гуморальної імунної відповіді у донорів, імунізованих стафілококовим анатоксином"
8. Гусакову Ольгу, ученицю 9 класу комунального закладу освіти спеціалізована школа № 55 інформаційно-технічного профілю (секція "науки про Землю та Всесвіт") за роботу: "Блискавка. Світить, а не гріє?"
9. Прокопенко Кристину, ученицю 11 класу обласного ліцею Луганського Державного Педагогічного Університету ім. Тараса Шевченка (секція "психологія") за роботу: "Соціально-психологічні особливості міжособистісних відносин у ранньому юнацькому віці"
10. Клокуна Віталія, учня 11 класу хіміко-екологічного ліцею м. Дніпропетровська, Мешкович Марину, ученицю 11 класу хіміко-екологічного ліцею м. Дніпропетровська (секція "хімія", командний проект) за роботу: "Інновації у сфері отримання гідроксиду нікелю"


IV. Нагородити дипломами 1 ступеня конкурсу Intel-ЕкоУкраїна за перші місця по секціях наступних учасників:
1. Чайку Дар'ю, ученицю 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 28 м. Житомира, (секція "ботаніка") за роботу "Карантинні та інші заносні види рослин, що потребують контролю у м. Житомир"
2. Калінчака Валентина, учня 11 класу Херсонського міського центру науково-технічної творчості молоді Фізико-технічний ліцей, (секція "екологічна інженерія") за роботу: "Дослідження використання біогазоенергетичних установок та їх впровадження у фермерському та сільськогосподарському виробництві"
3. Ляшенка Володимира, учня 10 класу МАН "Дослідник" м. Києва, (секція "екологія") за роботу: "Визначення екологічного стану водних об'єктів Дунайського біосферного заповідника"
4. Алімову Марину, ученицю 9 класу, вихованку гуртка юних біологів Харківського державного зоологічного парку, (секція "зоологія") за роботу: "Досвід спільного утримання молодняку амурського тигра (Panthera tigris altaica) і лева (Panthera Leo)"
5. Мєлкумяна Гаріка, учня 10 класу навчально-виховного комплексу Спеціалізована школа 1 ступеня - гімназія № 42 м. Луганська (секція "клітинна та молекулярна біологія, біохімія") за роботу "Проведення кардіоінтервалографії дрібних лабораторних тварин"
6. Бєлоус Дмитра, учня 11 класу Стахановської багатопрофільної гімназії №15, Гапчича Владислава, учня 11 класу Стахановської загальноосвітньої школи № 8, (секція "Комп`ютерні науки", командний проект) за роботу "CORPortal"
7. Головенька Ярослава, учня 10 класу, вихованця гуртка Дубинської міської станції юних техніків та раціоналізаторів Рівненської області, (секція "медицина, науки про людину") за роботу "Прилад для корекції постави"
8. Гоменюка Антона, учня 11 класу Природничо-наукового Ліцею №145 м. Києва, (секція "Науки про Землю та Всесвіт") за роботу "Розробка методу вимірювання надслабких сил на прикладі вимірювання гравітаційної сталої"
9. Микитюк Катерину, ученицю 11 класу ОНВК гімназія № 2 м. Луцька, (секція "психологія") за роботу "Психологічні риси і шляхи формування соціальних компетенцій старшокласників"
10. Єлець Ірину, ученицю 10 класу Ліцею "Наукова зміна" м. Києва, Поповича Андрія, учня 11 класу Ліцею "Наукова зміна" м. Києва, (секція "хімія", командний проект) за роботу "Незаплямовані нафтою водойми"

V. У відповідності до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF, за результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу Intel-ЕкоУкраїна, надати можливість представляти Україну на міжнародному фіналі Intel ISEF, що відбудеться 11-17 травня 2008 р. у місті Атланта (штат Джорджія, США), наступним переможцям:
Індивідуальні проекти:
1. Чайка Дар'я, учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи №28 м. Житомира, (секція "ботаніка") робота "Карантинні та інші адвентивні види рослин, що потребують контролю у м. Житомир"
2. Мєлкумян Гарик, учень 10 класу навчально-виховного комплексу Спеціалізована школа 1 ступеня - гімназія № 42 м. Луганська, (секція "клітинна та молекулярна біологія, біохімія ") робота "Проведення кардіоінтервалографії дрібних лабораторних тварин"

Командний проект:
1. Мєшкович Марина, учениця 11 класу хіміко-екологічного ліцею м. Дніпропетровська,
2. Клокун Віталій, учень 11 класу хіміко-екологічного ліцею м. Дніпропетровська (секція "хімія", командний проект) робота "Інновації у сфері отримання гідроксиду нікелю"

VI. Відповідно до Міжнародного положення Intel ISEF та рішення журі, нагородити спеціальним дипломом корпорації Intel - "Intel Excellence in Computer Science", який дає право на отримання грошового призу від корпорації Intel у сумі 200 доларів США:
Гапчича Владислава та Бєлоуса Дмитра, учнів 11 навчального комп'ютерного класу РІА "K & K", м. Стаханов Луганської обл. (секція комп'ютерних наук) за роботу "CORP (Center of Remote Programming)".

VII. Відповідно до Міжнародного положення Intel ISEF, положення про диплом American Meteorological Society (Американського метеорологічного товариства) та рішення журі, нагородити спеціальним дипломом Американського метеорологічного товариства за найкращу роботу, яка стосується метеорологічних проблем:
Гусакову Ольгу, ученицю 9 класу спеціалізованої школи № 55 інформаційно-технічного профілю м. Дніпропетровська (секція наук про Землю та Всесвіт) за роботу: "Блискавка: світить, а не гріє?"

VIII. Відповідно до Міжнародного положення Intel ISEF, положення про диплом Association for Women Geoscientists (Асоціації жінок-дослідниць Землі) та рішення журі, нагородити спеціальним дипломом Асоціації жінок-дослідниць Землі за найкращу роботу, яка підкреслює вразливість Землі як глобальної системи:
Бегалашвілі Ганну, ученицю 9 класу спеціалізованої школи № 55 інформаційно-технічного профілю м. Дніпропетровська (секція наук про Землю та Всесвіт) за роботу: "Мій дім - моя фортеця?"

IX. Відповідно до Міжнародного положення Intel ISEF та рішення журі, надати нагороду ім. Герберта Гувера для юних техніків та інженерів (медаль та спеціальний диплом The Herbert Hoover Young Engineer Award):
Гоменюку Антону, учню 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва (секція наук про Землю та Всесвіт) за роботу: "Розробка методу вимірювання надслабких сил на прикладі вимірювання гравітаційної сталої"

X. Нагородити подяками наукових керівників, які забезпечили успішний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень, що відзначені Дипломами конкурсу:
1. Пиду Світлану Василівну за роботу "Хімічний склад та перспективи використання видів роду Calendula L", яка посіла призове місце у секції "клітинна та молекулярна біологія, біохімія"
2. Калікина Костянтина Георгійовича за роботу "Проведення кардіоінтервалографії дрібних лабораторних тварин", яка посіла призове місце у секції "клітинна та молекулярна біологія, біохімія"
3. Оскольську Ольгу Іллівну за роботу " Характеристики популяцій Juniperus oxycedrus та його паразита Frceuthobium oxycedri на південному схилі гори Четлер (Західний Крим)", яка посіла призове місце у секції "ботаніка"
4. Орлова Олександра Олександровича за роботу "Карантинні та інші заносні види рослин, що потребують контролю у м. Житомир", яка посіла призове місце у секції "ботаніка"
5. Фіру Людмилу Степанівну за роботу "Збереження та відновлення рідкісних та ендемічних видів рослин на території Кременецького філіалу державного природного заповідника «Медобори»", яка посіла призове місце у секції "ботаніка"
6. Кир'янову Ірину Василівну за роботу "Обґрунтування розширення природоохоронної зони Регіонального ландшафтного парку «Зуївський» на підставі флористичних досліджень", яка посіла призове місце у секції "екологія"
7. Роєнко Ірину Анатоліївну за роботу "Екологічний моніторинг вмісту важких металів і біогенних елементів в рослинах і волоссі дітей Придніпровського промислового регіону", яка посіла призове місце у секції "екологія"
8. Гуменюка Юрія Парфеновича за роботу "Прес для очищення води", яка посіла призове місце у секції "екологічна інженерія"
9. Карманова Віктора Васильовича за роботу "Дослідження та розробка приладу світодіодного освітлювача вибухо- та пальнобезпечного", яка посіла призове місце у секції "екологічна інженерія"
10. Карманова Віктора Васильовича за роботу "Дослідження використання біогазоенергетичних установок та їх впровадження у фермерському та сільськогосподарському виробництві", яка посіла призове місце у секції "екологічна інженерія"
11. Воровського Андрія Ярославовича за роботу "Біоетанол з рослинних відходів - паливо майбутнього, що збереже довкілля (конструювання штамів дріжджів - продуцентів біоетанолу з рослинних відходів)", яка посіла призове місце у секції "клітинна та молекулярна біологія, біохімія"
12. Синєпольського Дмитра Олеговича за роботу "Автоматизована система дослідження процесу адаптації учнів до профільного навчання «АСИПА»", яка посіла призове місце у секції "комп'ютерні науки"
13. Булигіну Людмилу Вікторівну за роботу "CORPortal", яка посіла призове місце у секції "комп'ютерні науки"
14. Булигіна Михайла Володимировича за роботу "Converse System 2008", яка посіла призове місце у секції "комп'ютерні науки"
15. Капліна Миколу Микитовича за роботу "Характеристика гуморальної імунної відповіді у донорів, імунізованих стафілококовим анатоксином", яка посіла призове місце у секції "медицина, науки про людину"
16. Харченко Вікторію Євгенівну за роботу "Соціально-психологічні особливості міжособистісних відносин у ранньому юнацькому віці", яка посіла призове місце у секції "психологія"
17. Павлика Ярослава Романовича за роботу "Прилад для корекції постави", яка посіла призове місце у секції "медицина, науки про людину"
18. Волошина Володимира Миколайовича за роботу "Особливості росту та формоутворення кісток скелету під впливом на організм тютюнового диму в різні вікові періоди", яка посіла призове місце у секції "медицина, науки про людину"
19. Шварц Людмилу Олексіївну за роботу "Оцінка логічного мислення старшокласників з різною рухливістю нервових процесів", яка посіла призове місце у секції "психологія"
20. Давиденко Олену Олександрівну за роботу "Психологічні риси і шляхи формування соціальних компетенцій старшокласників", яка посіла призове місце у секції "психологія"
21. Коваленка Вадима Леонідовича за роботу "Інновації у сфері отримання гідрооксиду нікелю", яка посіла призове місце у секції "хімія"
22. Власенко Тетяну Іванівну за роботу "Незаплямовані нафтою водойми", яка посіла призове місце у секції "хімія"
23. Юрченко Олену Миколаївну за роботу "Незаплямовані нафтою водойми", яка посіла призове місце у секції "хімія"
24. Оскольську Ольгу Іллівну за роботу "Порівняльний аналіз жабрових апаратів морських і прісноводних риб", яка посіла призове місце у секції "зоологія"
25. Гука Володимира Івановича за роботу "Зниження взаємної агресивності при вимушеному утримуванні різновікових пугачів (Bubo Bubo) у Харьківському зоопарку", яка посіла призове місце у секції "зоологія"
26. Лисенко Ларису Анатоліївну за роботу "Досвід спільного утримання молодняка амурського тигра (Panthera tigris altaica) і лева (Panthera Leo)", яка посіла призове місце у секції "зоологія"
27. Пугач Юліану Федорівну за роботу "Мій дім - моя фортеця?", яка посіла призове місце у секції "науки про Землю та Всесвіт"
28. Пугач Юліану Федорівну за роботу "Блискавка. Світить, а не гріє?", яка посіла призове місце у секції "науки про Землю та Всесвіт"
29. Триліс Олександра Васильовича за роботу "Розробка методу вимірювання надслабких сил на прикладі вимірювання гравітаційної сталої", яка посіла призове місце у секції "науки про Землю та Всесвіт"
30. Кіпніс Людмилу Семенівну за роботу "Визначення екологічного стану водних об'єктів Дунайського біосферного заповідника", яка посіла призове місце у секції "екологія"

IX. За сприяння успішному проведенню конкурсу Intel-ЕкоУкраїна 2008 висловити подяку членам національного оргкомітету, членам наукового комітету та журі, науковим керівникам учасників, залученим до підготовки та організації конкурсу працівникам Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, директорам та працівникам обласних еколого-натуралістичних центрів і станцій юних натуралістів, вчителям учасників.

 

Директор НЕНЦ
доктор педагогічних наук                               В. В. Вербицький


English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.