07.05.08 р. № 32 

Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося заповідувати" - 2007

З метою дослідження стану водно-болотних угідь, їхньої біоти ( рослинний та тватинний світ ), підготовки документів на заповідання територій або пропозицій щодо включення даного водно-болотного угіддя до списку тих, що мають загальнодержавне значення; вивчення стану прибережних захисних смуг та водоохоронних зон малих річок; виявлення та фіксації порушень природоохоронного законодавства й, в першу чергу, "Водного кодексу України"; просвітницької роботи щодо значення водно-болотних угідь та збереження унікальних природних територій, а також активізації навчальної і пропагандистської роботи з питань охорони природи, створення умов для виховання екологічно грамотної поведінки людини в навколишньому середовищі та відповідно до Указу Президента України "Про заходи щодо подальшого розвитку природно-заповідної справи в Україні" Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за сприяння Державної служби заповідної справи Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Наукового центру заповідної справи та Національного еколого-натуралістичного центру України провели III етап щорічного Всеукраїнського конкурсу "Вчимося заповідувати".
У 2007 році на конкурс надіслано 84 роботи з 21 регіону України: з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя - 6 робіт, з Вінницької області -2, з Волинської - 4, з Дніпропетровської - 5, із Запорізької - 4, з Івано-Франківської - 4, з Київської - 6, з Кіровоградської - 3, з Луганської - 4, з Львівської - 2, з Миколаївської - 6, з Одеської - 1, з Полтавської - 4, з Рівненської - 4, з Сумської -1,з Тернопільської - 2, з Херсонської - 5, з Хмельницької - 5, з Черкаської - 4, з Чернівецької -3, з Чернігівської -9.
Учасниками конкурсу стали загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади, ліцеї, гімназії, окремі гуртки, а також індивідуальні учасники - вчителі, учні.
Роботи представлені у вигляді фотоінформаційних матеріалів, альбомів, планшетів, наукових робіт, гербарію, звітів, малюнків, схем та методичних матеріалів.

На підставі висновків журі

НАКАЗУЮ:

І. Нагородити путівками до Всеукраїнського табору "Юннат" за змістовну роботу по вивченню і збереженню природи рідного краю, практичну природоохоронну діяльність:
I .Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця клубу "Грінпіс" Стаханівської ЗОШІ-ІП ступенів №28 Луганської області.
2.Сніжка В'ячеслава - вихованця центру екологічної освіти і виховання "Екологічна експедиція" Кузнєцовської гімназії Рівненської області.
3.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця гуртка "Еколог" при Лисичанській ЗОШ І-ІП ступенів №7 міста Привілля Луганської області.
4.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця Фастівської станції юних натуралістів Київської області.
5.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця гуртка "Юні дослідники природи" еколого-технічного центру творчості школярів та молоді міста Ірпіня Київської області.
6.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця учнівського лісництва при Вільхівській ЗОШ І-ІП ступенів Станично-Луганського району Луганської області.
7.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця еколого-краєзнавчого гуртка "ЕВРІС" при СЗОШ І-ІПступенів №72 міста Запоріжжя.
8.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця туристсько-краєзнавчого гуртка при Гутокамінській ЗОШ І-ІПступенів Камінькаширського району Волинської області.
9. Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця екологічного гуртка "Надросяни" при Стеблівській ЗОШ І-ІП ступенів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.
10.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця еколого-краєзнавчого гуртка Ульянівського центру юнацької та дитячої творчості Кіровоградської області.
11 .Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця пошукового загону "Мрія" при Бодаквянській ЗОШ І-ІП ступенів Лохвицького району Полтавської області.
12.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця екологічного гуртка "Надія" Великорублівської ЗОШ І-ІП ступенів Котелевського району Полтавської області.
13 .Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця орнітологічного гуртка при Марківській ЗОШ І-ІП ступенів Кобеляцького району Полтавської області.
14.Буракову Дар'ю - ученицю 11 класу Ялтинської ЗОШ І-ІП ступенів №4 Автономної Республіки Крим.
15.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця гуртка "Юні фермери" Миколаївської міської станції юних натуралістів.
16.Рака Андрія - учня Вигодської ЗОШІ-ІП ступенів Долинського району Івано-Франківської області.
17-Леськів Олега - учня Вигодської ЗОШ І-ІП ступенів Долинського району Івано-Франківської області.
18.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця робочої групи '"Dum Spiro Spero" пошукового загону "Сьорчинг" при ЗОШ І-ІП ступенів №2 міста Комсомольськ Полтавської області.
19.Найактивнішого учасника конкурсу, вихованця гуртка "Юннати - краєзнавці" Гніванської міської станції юних натуралістів Тиврівського району Вінницької області.
II. За творчий підхід і високий рівень виконання учнівськими колективами дослідницьких і практичних робіт в екологічному і природоохоронному напрямках нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру:
1.Лященю Яну ученицю 11 класу Берестянської ЗОШ І-ІП ступенів Ківерцівського району Волинської області.
2.Туристсько - краєзнавчий гурток при гімназії №18 міста Луцьк.
3.Гурток "Юний еколог" Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді при Хотівській ЗОШ І-III ступенів Київської області.
4.Екологічний гурток "Паросток" Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.
5.Шевченко Надію - ученицю 7 класу гімназії "Сузір'я" Васильківського району Запорізької області.
6.Загін "Екологічний патруль довкілля" Валківської ЗОШ І-ІII ступенів Прилуцького району Чернігівської області.
7.Екологічний загін "Дивосвіт" Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів №5 Чернігівської області.
8.Мельниченко Юлію - вихованку гуртка "Юні екологи" Первомайської станції юних натуралістів Миколаївської області.
9.Гурток "Юні квіткарі-аранжувальники" міста Новий Буг Миколаївської області.
10.Еколого-природничий гурток "Паросток" Миколаївського районного будинку творчості при Кривобалківській ЗОШ І-ІП ступенів Миколаївської області.
11 .Гурток "Юні друзі природи" Вілійської ЗОШ І-ІП ступенів Острозького району Рівненської області.
12.Гавриленко Тетяну - ученицю 9 класу Сусанинської ЗОШ І-ІП ступенів Первомайського району Автономної Республіки Крим.
ІЗ.Аметова Дилявера - учня 9 класу Сусанинської ЗОШ І-ІП ступенів Первомайського району Автономної Республіки Крим.
14.Ніколаєнко Яну - ученицю 9 класу ЗОШ І-ІП ступенів № 4 міста Ялта Автономної Республіки Крим.

III. Нагородити подяками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за творчий підхід, високий професійний рівень, за виховання екологічної свідомості учнів:
1. Алєксєєнко Валентину Миколаївну - керівника клубу "Грінпіс" при Стаханівській ЗОШІ-ІП ступенів №28 Луганської області.
2. Макарчука Олександра Петровича -вчителя біології Кузнецовської гімназії Рівненської області.
3. Загоруйко Л.М. - керівника гуртка "Еколог" при Лисичанській ЗОШ І-ІП ступенів №7 Луганської області.
4. Опенько Світлану Миколаївну - керівника гуртка "Юні дослідники природи" еколого-технічного центру творчості школярів та молоді міста Ірпінь Київської області.
5. Смотрицьку Ірину Михайлівну - керівника еколого-краєзнавчого гуртка "ЕВРІС" СЗОШ І-ІП ступенів №72 міста Запоріжжя.
6. Балик Наталію Іванівну - керівника туристсько-краєзнавчого гуртка при Гутакаміньській ЗОШ І-ІП ступенів Камінькаширського району Волинської області.
7. Миронюк Г.М. - вчителя біології Стеблівської ЗОШ І-ІП ступенів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.
8. Головка Сергія Володимировича - керівника еколого-краєзнавчого гуртка Ульяновського центру юнацької та дитячої творчості Кіровоградської області.
9. Міщенко Н.О. - керівника пошукового загону "Мрія" при Бодаквянській ЗОШ І-ІП ступенів Лохвицького району Полтавської області.
10. Побірську М.М. - керівника пошукового загону "Мрія" при Бодаквянській ЗОШ І-ІП ступенів Лохвицького району Полтавської області.
11. Войтенко СІ. - керівника екологічного гуртка "Надія" при Великорублівській ЗОШ І-ІП ступенів Котелевського району Полтавської області.
12. Ткаченка Володимира Григоровича - керівника орнітологічного гуртка при Марківській ЗОШ І-ІПступенів Кобеляцького району Полтавської області.
13. Барсукову Е.Д. - вчителя Ялтинської ЗОШ І-ІП ступенів №4 Автономної Республіки Крим.
14. Лебедєву Т.А. - керівника гуртка "Юні фермери"Миколаївської міської станції юннатів.
15. Рак Світлану Іванівну - вчителя Вигодської ЗОШ І-ІП ступенів Долинського району Івано-Франківської області.
16. Балабась Інну Віталіївну - керівника робочої групи "Оит 8ріго 8рего" пошукового загону "Сьорчинг" при Комсомольській ЗОШ І-ІП ступенів №2 Полтавської області.
17. Возняка Віталія Євстафійовича - керівника робочої групи "Оит 8ріго 8рего" пошукового загону "Сьорчинг" при Комсомольській ЗОШ І-ІП ступенів №2 Полтавської області.
18. Добачевську М.П. - керівника гуртків Гніванської міської станції юних натуралістів Тиврівського району Вінницької області.


З вдячністю за проведену роботу

Директор НЕНЦ   Вербицький В.В.

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.