Від 26.06.08 № 1/9-414

Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій
Ректорам вищих навчальних закладів

Відповідно до орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2008 рік (лист Міністерства освіти і науки України від 27.12.2007 № 1/9-799) з метою залучення учнівської молоді до дослідницької та селекційної роботи 3-5 жовтня 2008 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді буде проведено Перший Всеукраїнський чемпіонат живородних видів і селекційних форм акваріумних риб.
До участі в чемпіонаті запрошуються команда в складі 4 осіб: З учасників з числа учнів 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного спрямування, а також студенти біологічних факультетів вищих навчальних закладів, які займаються селекцією живородних риб.
Умови проведення чемпіонату додаються.
Захід проводиться за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19.
Заїзд учасників 3 жовтня, від'їзд - 5 жовтня.
Витрати на проїзд і харчування дітей та керівників в дорозі, проживання і харчування їх під час заходу здійснюються за рахунок організацій, що відряджають (проживання для дорослих - 70-100 грн.; для дітей - 40 грн.; харчування в таборі «Юннат» - 30 грн.).
Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.
Додаткова інформація на сайті Національного еколого-натуралістичного центру: www.nenc.gov.ua.
Телефони для довідок: (044) 430-22-22, 430-00-64.

Заступник Міністра        Д.Б. Полянський

Рудакова З.М. 486-2071

Додаток до листа МОН від 26.06.2008 №1/9-414

Умови проведення Першого Всеукраїнського чемпіонату живородних видів та селекційних форм акваріумних риб
Всеукраїнський чемпіонат живородних видів і селекційних форм акваріумних риб (далі - чемпіонат) проводиться з метою залучення учнівської молоді до дослідницької та селекційної роботи з найбільш поширеною групою акваріумних риб.
Основними завданнями чемпіонату є:
обмін досвідом щодо проведення практичної роботи з метою отримання стійких селекційних форм живородних риб;
ознайомлення з досягненнями провідних закордонних зоофірм та окремих селекціонерів;
обмін живим матеріалом;
створення клубу любителів живородних риб.
Учасники чемпіонату До участі в чемпіонаті від кожного регіону запрошується одна команда в складі 4 осіб: 3 учасників з числа учнів 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного спрямування, а також студенти біологічних факультетів вищих навчальних закладів, які займаються селекцією живородних риб.
Вимоги до участі в чемпіонаті
Учасник може виставити одну чи дві селекційні форми живородячих риб. Представлена група риб у кількості 3-5 екземплярів складається з 1 - 2 самок, 2-3 самці одного виду (гуппі, мечоносці, моллінезії, пецілії та інші).
Учасник чемпіонату презентують свою роботу в вигляді доповіді, реферату, малюнків, плакатів. Також подають фото, відео матеріали, що відображають хід селекційної та дослідницької роботи.
Організатори чемпіонату забезпечують учасників одним акваріумом об'ємом 25 літрів з відповідним обладнанням (освівтлення, підігрівач, фільтр) грунтом, підготовленною водою.
Водні рослини та елементи декоративного оздоблення (коряжки, стебла бамбука, та інше) учасники привозять з собою.
Підведення підсумків чемпіонату Для підведення підсумків організатори формують журі. Переможці, які зайняли перше, друге та третє місця нагороджуються дипломами та цінними призами. Інші учасники нагороджуються почесними грамотами Національного еколого-натуралістичного центру.
Телефони для довідок (044)-430-43-90 Кучер-Томченко Дмитро Ігорович, тел./факс 430-02-60
 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.